رابرت اف کندی نوه و او 8 سال در مدیترانه غرق شدند پس از تصادف قایق رانی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

جستجو برای نوه رابرت اف کندی و او 8 ساله پسر که رفت از دست رفته پس از آنها در زمان قایق رانی را به آب های خشن در خلیج چساپیک تبدیل به یک بازیابی ماموریت اواخر جمعه یکی از اعضای خانواده اعلام کرد.

Maeve کندی تاونسند McKean, 40, و پسر, گیدئون, ردیف قایق رانی در حدود 4 بعد از ظهر روز پنج شنبه به بهانه یک توپ بود که لگد به آب توسط کودکان در حال بازی در حیاط Maeve شوهر, دیوید McKean گفت: واشنگتن پست. “آنها فقط دورتر و سپس آنها می تواند اداره کند و نمی تواند به عقب در” او گفت:.

خدمات اورژانس گفت: آنها دریافت تماس در حدود 4:30 بعد از ظهر در مورد یک جفت در یک قایق رانی در تلاش برای بازگشت به ساحل. لغو قایق رانی مطابق با شرح یکی که رفت و گم شد بهبود مریلند وزارت منابع طبیعی به پلیس گفت:.

پنج شنبه بود و بسیار باد می وزد و یک اقیانوس طوفان در سواحل انگلستان ساخته شده شرایط خائنانه است.

پس از عملیات جستجو اواخر روز پنجشنبه و در طول روز در جمعه سابق مریلند معاون فرماندار کاتلین کندی تاونسند, Maeve را اعلام کرد, در شب جمعه که تلاش تبدیل شده بود از “نجات به بهبود است.”

“قلب من خرد است و در عین حال ما باید سعی کنید به احضار به لطف خدا و آنچه قدرت داریم به افتخار امید و انرژی و شور و شوق است که Maeve و گیدئون چهارم به صورت” او نوشت: در بیانیه ای اشاره کرد که Maeve تا به حال “زندگی خود را وقف کمک به جامعه آسیب پذیر” و “همه چیز را با او کامل و تمام قلب است.”

McKean مدیر اجرایی است دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار و grand-خواهر زاده رئیس جمهور سابق جان اف کندی.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان تایید مشکوک غرق شدن در روز جمعه گفت: “فشرده جستجو” جریان بود.

“من با صحبت معاون فرماندار تاونسند و به نمایندگی از مردم مریلند من ابراز ترین ما صمیمانه همدردی به او و به تمام, خانواده,” او گفت:.

McKean خدمت در سپاه صلح در موزامبیک قبل از بازگشت به خانه در سال 2002 برای کمک به مادرش کاتلین مبارزات انتخاباتی برای فرماندار مریلند. او نیز مشغول به کار برای بهداشت ، دایان فاینستاین (D-CA) جایی که او به ملاقات او همچنین یک وکیل حقوق بشر ، McKean مشغول به کار در وزارت امور خارجه جهانی ایدز برنامه و حقوق بشر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در دولت اوباما.

کندی خانواده را تحمل کرده است مقدار فوق العاده ای از تراژدی بیش از چندین نسل از مشخصات بالا ترور McKean پدربزرگ و نوه دایی مرگبار سقوط هواپیما که منجر به کشته شدن جان اف کندی جونیور به حمله قلبی که به کشته شدن رابرت اف کندی جونیور زاده کارا در سال 2011 و مرگ با خودکشی از همسر سابق خود مریم در سال 2012.

فقط در سال گذشته McKean پسر عموی Saoirse Roisin کندی تپه درگذشت یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد در خانواده کندی ترکیب در کیپ کاد.

در سال 2003 نیویورک تایمز مشخصات در ازدواج خود را به دیوید McKean به عنوان یک روح آزاد بود که به گفته پدرش David L. تاونسند “همیشه اهل تفریح و بازی, یک نوع Annie Oakley شخصیت.”

جفت ازدواج کرده بودند در زن دموکراتیک ملی در باشگاه وسیع واشنگتن عمارت و گفت: بار است که آنها پیوند می خورند بیش از همه چیز از ادبیات به سیاست و عدالت اجتماعی است. “ما بسیار در عشق” Maeve به این روزنامه گفت. “و ما به نوعی قشنگ, بیش از حد.”

گیدئون است که زن و شوهر اولین فرزند خود شد و بنا به گزارش ها پس از یک دادگاه عالی در مورد دستور متحده به پرداخت برای مدافعان. آنها یک پسر و دختر.

Maeve McKean خواهر, کری کندی ملتزر یک دکتر ER شده که در COVID-19 همه گیر در شهر نیویورک است.

یک خانواده کندی سخنگو گفت: “در این زمان خانواده ما می پرسد برای حفظ حریم خصوصی و این که هر کس در حفظ و Maeve و گیدئون در خود نماز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>