راکت ستاره راسل وستبروک تست مثبت به عنوان NBA حباب چهره 1st چالش های

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

هوستون راسل وستبروک نشده از آن ساخته شده به NBA راه اندازی مجدد نشده است.

Coronavirus را — اما سلامتی پروتکل به نظر می رسید به عنوان لیگ و بازیکنان آن امیدوار بود آنها خواهد بود.

در یک روز از اخبار نگران کننده برای لیگ — وستبروک آشکار است که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو بازیکن دیگر رو 10 روز قرنطينه برای ترک لیگ پردیس محیط در والت دیزنی جهانی همچنین اعلام شد که دو بازیکن تست مثبت برای coronavirus پس از ورود در فلوریدای مرکزی در هفته گذشته.

اما نه بازیکن ساخته شده آن را از قرنطینه بنابراین نه وارد به اصطلاح حباب و می تواند معاشرت آزادانه با دیگر بازیکنان و مربیان و کارکنان. NBA گفت: هر دو بازیکن نه از آنها شناسایی شدند “باید از سمت چپ محوطه دانشگاه برای منزوی کردن در خانه و یا در انزوا مسکن.”

“ما از پروتکل های باور نکردنی,” تورنتو رپتورز گارد کایل لوری گفت. “من فکر می کنم ما پروتکل ها و سلامتی ما و اقدامات ایمنی شده اند و درجه یک. من فکر می کنم این چیز کاملا کار خواهد کرد. … ما در حال انجام همه چیز را که ما احتمالا می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که ما سالم هستیم ایمن و ما در یک محیط که در آن ما می تواند موفق باشد و آیا ما شغل در سطح بالا.”

این معلوم نیست که وستبروک خواهد رسید. اخیرا در یکشنبه, موشک باور که وستبروک و جیمز هاردن — نه از آنها سفر با این تیم به والت دیزنی جهان در نزدیکی اورلاندو در هفته گذشته — خواهد بود با این تیم در چند روز آینده.

در وستبروک مورد که در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر بعید است.

“من آزمایش مثبت برای covid-19 قبل من تیم عزیمت به اورلاندو” Westbrook خود نوشت کانال های رسانه های اجتماعی. “من در حال حاضر احساس خوبی قرنطینه و به دنبال به جلو به دوباره هم تیمی های من وقتی که من پاک شده است.”

وستبروک است که به طور متوسط 27.5 امتیاز و هشت ریباند و هفت پاس گل در هر بازی برای این راکت ها در این فصل است. هوستون است مسجل نقطه حذفی و رزومه آن فصل با اول هشت بذر بازی در تاریخ 31 ژوئیه در برابر دالاس.

“من دعا برای ایمنی خود و همان را برای خود, خانواده,” ققنوس گارد Devin بوکر گفت. “امیدوارم او می تواند سالم و در اینجا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

لیگ نیز روز دوشنبه گفت که 19 بازیکن به تازگی آزمایش مثبت از ژوئیه 1 در طول در بازار, تست معنای آزمایش های انجام شده تیم قبل از شروع به ورود در دیزنی در جولای 7. پس از ورود در, دیزنی, 322 بازیکنان مورد آزمایش قرار گرفتند با دو تا مثبت.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به ماندن در خوش بینانه در مورد آن و مثبت و امیدوارم ما می توانیم در پایان این فصل گفت:” لس آنجلس کلیپرز به جلو Kawhi Leonard های حاکم NBA Finals MVP.

پروتکل های به ظاهر کار به عنوان برنامه ریزی شده

داخل NBA, حباب, با این حال خوش بینی است که قوانین ایجاد شده توسط لیگ و بازیکنان کار خواهد کرد — حتی اگر برخی از دیزنی پارک بازگشایی به بازدید کننده در طول تعطیلات آخر هفته و MLS راه اندازی مجدد نیز در این دانشگاه دیده می شود دو تیم ترک پس از موجی از تست مثبت.

“این بیماری یک ویروس است که قائل,” ققنوس مربی مونتی ویلیامز گفت. “و ما در حال تلاش برای انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن بچه ها ما امن است.”

آن پروتکل که لوری صحبت از طراحی شده بودند به طور جدی گرفته شود و حداقل دو بازیکن در داخل NBA حباب در حال حاضر به پرداخت قیمت گزاف برای نقض قرنطینه بر تیم مربوطه واردان هفته گذشته است.

ساکرامنتو را Richaun هلمز دوشنبه نشان داد که او “به طور خلاصه و به طور تصادفی” عبور NBA پردیس خط را انتخاب کنید تا مواد غذایی تحویل. تحت NBA قوانین راه اندازی مجدد او در حال حاضر به صرف 10 روز در قرنطینه.

هلمز گفت که او تا به حال هشت روز باقی مانده در قرنطینه.

“من عذر خواهی برای من اقدامات و نگاه به جلو به دوباره هم تیمی های من برای ما حذفی فشار” هلمز نوشت.

همچنین روز دوشنبه یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت که هوستون Bruno Caboclo نیز خدمت 10 روز قرنطینه برای عبور از پردیس خط. مانند هولمز Caboclo نیز تا به حال هشت روز مانده روز شنبه با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که موشک نیست اعلام کرد تحریم.

روز دوشنبه تحولات آمد در یک روز, که در آن بیش از 12 ، 000 مورد جدید تایید شد در فلوریدا در حال حاضر شاید داغترین virus نقاط در ایالات متحده و مقامات در هوستون نیز نامیده می شود که برای شهرستان به قفل به پایین به عنوان بيمارستان منطقه فشار به جای بيماران بیمار با کوروناویروس.

وستبروک نیز ارائه شده یک کلمه از احتیاط.

“لطفا به این ویروس به طور جدی” Westbrook نوشت. “ایمن خواهد بود. ماسک کردن!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>