موشک’ ستاره راسل وستبروک تست مثبت برای coronavirus

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

راسل وستبروک از Houston Rockets روز دوشنبه گفت که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و که او قصد دارد در نهایت به عضویت تیم خود در راه اندازی مجدد از NBA فصل است.

وستبروک ساخته وحی در رسانه های اجتماعی. اخیرا در یکشنبه, موشک باور که وستبروک و جیمز هاردن — نه از آنها سفر با این تیم به والت دیزنی جهان در نزدیکی اورلاندو در هفته گذشته — خواهد بود با این تیم در چند روز آینده.

در وستبروک مورد که در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر بعید است.

“من آزمایش مثبت برای covid-19 قبل من تیم عزیمت به اورلاندو” Westbrook خود نوشت Instagram صفحه. “من در حال حاضر احساس خوبی قرنطینه و به دنبال به جلو به دوباره هم تیمی های من وقتی که من پاک شده است.”

وستبروک است که به طور متوسط 27.5 امتیاز و هشت ریباند و هفت پاس گل در هر بازی برای این راکت ها در این فصل است. هوستون است مسجل نقطه حذفی و رزومه آن فصل با اول هشت بذر بازی در تاریخ 31 ژوئیه در برابر دالاس.

وستبروک نیز ارائه شده یک کلمه از احتیاط در پست خود.

“با تشکر از شما برای همه آرزوهای خوب و ادامه حمایت,” او نوشت. “لطفا به این ویروس به طور جدی. امن است. ماسک کردن!”

وستبروک اعلام می آمد در یک روز دیگر که در آن مورد اعداد در فلوریدا و تگزاس و دو ملت را coronavirus نقاط — حفظ و افزایش به سطح است که باید مقامات و ساکنان عمیقا نگران است.

در NBA حباب, اما, خوش بینی است که قوانین ایجاد شده توسط لیگ و بازیکنان کار خواهد کرد — حتی اگر برخی از دیزنی پارک بازگشایی به بازدید کننده در طول تعطیلات آخر هفته و MLS راه اندازی مجدد نیز در این دانشگاه دیده می شود دو تیم ترک پس از موجی از تست مثبت.

“ما از پروتکل های باور نکردنی,” تورنتو رپتورز گارد کایل لوری روز دوشنبه گفت:. “من فکر می کنم ما پروتکل ها و سلامتی ما و اقدامات ایمنی شده اند و درجه یک. من فکر می کنم این چیز کاملا کار خواهد کرد. … ما در حال انجام همه چیز را که ما احتمالا می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که ما سالم هستیم ایمن و ما در یک محیط که در آن ما می تواند موفق باشد و آیا ما شغل در سطح بالا.”

مقامات در هوستون به نام برای این شهرستان به قفل به پایین به عنوان بيمارستان منطقه فشار به جای بيماران بیمار با کوروناویروس. و در فلوریدا بیش از 12,000 جدید کروناویروس موارد تایید شد دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>