معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein در دفاع از اقدامات خود را به عنوان بخشی از تحقیقات فدرال به دخالت در انتخابات 2016 و ممکن است روابط میان کرملین و تهمت مبارزات انتخاباتی خود را با توجه به بیانیه افتتاحیه.

قبل از قضایی مجلس سنا کمیته Rosenstein روز چهارشنبه در خصوص دفاع کرد و در توضیح تصمیم خود برای انتصاب رابرت مولر به عنوان مشاور ویژه در سال 2017, و سرزنش ارشد FBI رهبری برای “قابل توجه خطاها” است که به نظر می رسد در برنامه های کاربردی برای نظارت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور — حتی اگر او امضا کردن روی یکی از آنها.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر مولر انتصاب و کاوشگر در طول ریاست جمهوری خود مدعی آن بود سیاسی “جعل” که تضعیف مشروعیت خود را. Rosenstein به عقب رانده در برابر خصوصیات اما گفت که او نمی تواند “تایید اتهامات” از آنجا که آنها از منابع مختلف.

در بیانیه افتتاحیه بود که به دست آمده توسط سیاسی پیش از خود را در سنا شهادت Rosenstein گفت: لازم بود برای تعیین مشاور ویژه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج FBI مدیر James Comey چون “من نگران بود که نمی توانست اعتماد به نفس در بررسی است.”

او گفت: Comey فوری جایگزینی بالای FBI اندرو McCabe بود “نه حق فرد برای رهبری” است که پروب. او بعدها گفت: McCabe بود “نه به طور کامل پرده با من” و “قطعا نبود آینده” به طور خاص به دلیل McCabe را با او Comey را یادداشت خود را در مورد گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن برای حداقل یک هفته پس از تبدیل شدن به سرپرست.

“من تصمیم گرفتم که انتصاب مشاور ویژه بهترین راه برای تکمیل تحقیقات مناسب و ارتقای اعتماد عمومی در آن نتیجه گیری” Rosenstein گفت.

در این جلسه اولین چیزی است که به احتمال زیاد چند به عنوان بخشی از کمیته حزب جمهوری خواه به رهبری رسیدگی به ریشه های روسیه بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تشویق این کاوشگر در حالی که دموکرات ها گفته اند آن است که استفاده نادرست از سنا نظارت اقتدار — و یکی در نظر گرفته شده برای افزایش دوباره رئیس جمهور عراق است.

سابق وزارت دادگستری شماره 2 نیز در دفاع از نقش خود به عنوان سرپرست مولر را بررسی گفتن سناتور که او “تاسیس نظارت بر زنجیره ای از فرمان” است و او و “مجرب گروه وکلای” به طور منظم ملاقات با مولر تیم به نقد و بررسی توصیه ها و “به تصویب گام های مهم خود را.”

وی این اظهارات را به معنای اطمینان جمهوریخواهان در خصوص, که با انتقاد از انتصاب یک مشاور ویژه در نور از مولر یافته است — یعنی که او نمی تواند ایجاد یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و فعالان.

Rosenstein نیز در دفاع از نقش خود در تلاش به دنبال نظارت حکم در Carter, صفحه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور. کسانی که برنامه های کاربردی که تایید شده توسط دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی شد این موضوع از یک بازرس کل تحقیقات که در بر داشت که معنیدار وجود دارد خطاها و حذفیات در برنامه های کاربردی.

در باز کردن بیانیه Rosenstein گذاشته سرزنش در FBI اساسا این ادعا که او فریب خورده.

“هر برنامه ای که من تایید شده به نظر می رسد به توجیه و بر اساس حقایق آن ادعا و اف بی آی قرار بود پس از پروتکل های به اطمینان حاصل شود که هر واقعیت تایید شد,” او گفت: “بعد اضافه کرد که او نمی خواهد که امضا چهارم و نهایی نرم افزار برای نظارت صفحه اگر او می دانست آنچه که او امروز می داند.

سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) رئیس کمیته lambasted FBI رهبری بیش از پیدایش و مدیریت پروب به انتخابات دخالت.

“وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها بسیار ناراحت در مورد این” گراهام گفت. “افرادی هستند که در کنار ما از راهرو که بر این باورند که این تحقیقات Crossfire طوفان شد یکی از مهمترین و فاسد گرایش تحقیقات جنایی در تاریخ اف بی آی و ما می خواهم برای دیدن چیزی در مورد آن انجام می شود.”

“ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد چگونه آن را خاموش ریل که مسئول آن را از ریل و مطمئن شوید که آنها مجازات مناسب و سیستم تغییر است به طوری که در آینده دیگر هیچ نامزد برای ریاست جمهوری و دیگر هیچ رئیس جمهور نشسته است تا از طریق این” او اضافه شده است.

گراهام zeroed در استفاده از استیل پرونده — یک سری از گزارش ها از سابق بریتانیا افسر اطلاعاتی است که او تولید می شود در حالی که کار برای یک شرکت پیمانکاری با هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در یک FBI نرم افزار برای نظارت صفحه.

“چه نوع از کشور این است؟” گراهام پرسید. “چه اتفاق می افتد به افرادی که به انجام این کار؟”

گراهام همچنین فشرده Rosenstein در یادداشتی نوشت: او در ماه اوت سال 2017 جزئیات دامنه مولر را آغاز کرد. زمانی که او نوشت: این یادداشت Rosenstein گفت: این گروه تا به حال “سوء ظن” در مورد پتانسیل هماهنگی بین اعضای تهمت جهان و کرملین. مولر در نهایت هیچ شواهدی از چنین هماهنگی.

“وجود دارد وجود دارد وجود دارد در ماه اوت سال 2017” گراهام گفت: این استدلال که مولر تیم تعریف دامنه تحقیقات خود را. “آیا شما با آن موافق بیانیه کلی است یا نه؟”

“من با آن موافقت کلی بیانیه” Rosenstein پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im