بازار مال فروشان, دوست, بازداشت, قتل, نوجوان, دختر گاوچران, بریتنی Ujlaky

Category: دیلی بیست Comments: No comments

18 سال, پیر مرد دستگیر شد دوشنبه در ارتباط به قتل بریتنی Ujlaky ای 16 ساله در روستایی در نوادا که از بین رفت و پس از گرفتن یک سوار از این گمان بود که یکی از دوستان از بازار مال فروشان.

برایس كبس (كفس) از Spring Creek بسر برده بود در یک تعداد از قتل است. او برنامه ریزی شده به نظر می رسد قبل از یک قاضی در بعد از ظهر جمعه.

این شهرستان ایلکو شهرستان کلانتر دفتر با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام Dickey بازداشت و اطمینان که قتل کاوشگر همچنان ادامه دارد. “محققان در ادامه به انجام پیگیری در مورد آن فعال باقی میماند” این سازمان گفت: در روز جمعه. “در این زمان نوک خط بسته شده است.”

بریتنی پدر جیمز Ujlaky گفت: او عصبانی بود او می خواهم هرگز دختر خود را دوباره—و که یک نوجوان او اعتماد به پایان رسید تا گرفتن زندگی خود را. دو تن از آنان دوستان از طریق مدار بازار مال فروشان در دامداری جامعه جیمز گفت. آنها به یکدیگر شناخته شده برای سال.

“وجود دارد هیچ بدتر خیانت از این” جیمز گفت: روزانه وحش. “چرا که او واقعا فکر کردم که او یک دوست خوب است.”

“او اعتماد همه است. او همیشه دیدم خوب” عزادار پدر را ادامه داد. اگر کسی اشتباه “او خواهد شما را در مقابل همه. او در حال رفتن به افشای شما برای که شما می آیند جهنم یا زیاد آب است.”

“: چطور جرات شما؟” جیمز گفت. “چگونه شما جرات انجام این کار برای یک دختر که می خواهم ؟ او واقعی و صادقانه…”

بریتنی (متولد گابریل لین Ujlaky) رفت و از دست رفته در بعدازظهر یکشنبه, مارس 8. بدن او کشف شد و سه روز بعد در سوز حوضه منزوی صحرا که در آن بچه ها با سرعت در اطراف در قدس و شکارچیان دنبال کویوتس.

پلیس و بریتنی خانواده در ابتدا گفت: Dickey به بریتنی سوار شدن به بهار نهر دبیرستان. او سپس ظاهرا برداشت توسط یک رمز و راز مرد در یک کلاه کابوی بود که رانندگی سبز فورد وانت.

اما این نخ ظاهرا چرخید و با قتل مشکوک. جیمز گفت: روزانه وحش که Dickey ساخته شده داستان و این که او هرگز به آن معتقد بودند.

او عمل کرده بود و او به صحبت من در مورد او را مانند او دوست او. او او را به نام برادر بزرگ او است.

Dickey به نظر می رسید به عزاداری بریتنی در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته.

“دیروز همه ما دریافت [sic] اخبار ساخته شده است که ما آمار طبقه” Dickey گفت: در مارس 13 Facebook post. “حدود 8 صبح همه ما شروع جلسه در خانه من غمگین است به سوگواری بریتنی زندگی است. که گرفته شده بود به مراتب بیش از حد به زودی. آن روز من تا به حال اشک از درد و شادی است. من آرزو می کنم او می تواند دیده می شود میزان ما آمد که با هم به افتخار شما sis. ما شما را خیلی دوست دارم. فقط می دانم که شما هرگز نمی خواهد فراموش شود.”

در مارس 11, روز بریتنی باقی می ماند کشف شد Dickey به اشتراک گذاشته شده لینک اعلام کرد او می خواهم یافت شده است که جمع آوری کمک برای خانواده اش بود که سازمان یافته است.

بریتنی دوست شایانی سرخ شوکه شده بود برای شنیدن Dickey شد متهم به قتل ،

“آن را له من” سرخ گفت: روزانه وحش. “او عمل کرده بود و او به صحبت من در مورد او را مانند او دوست او. او او را به نام برادر بزرگ او است.”

به عنوان اخبار از Dickey بازداشت گسترش روز جمعه قهر نظر گرفت و به او Facebook صفحه. “اگر این درست است من خیلی آشفته که مردم مثل که نه فقط در فیلم های مستند و یا تلویزیون… آنها در شهر خانه ما” یک زن نوشت. “به طور جدی بیزارند.”

یکی از دوستان از بریتنی chimed در “قطعه ای از تلخه! من امیدوارم که شما پوسیدگی در زندان برای بقیه عمر خود را برای آنچه شما انجام به بریتنی!!!!”

قبل از بریتنی ناپدید شد, او می خواهم روز را صرف تماشای او پدر متال و تنها پا به انتخاب کنید تا KFC. “او با من در تمام طول روز است که روز شنبه” جیمز گفت. “هنگامی که من به نام 911 آنها شروع به درمان خود را به عنوان یک فراری. من گفتم: او نه فراری. او با من تماس در هر ساعت. او همیشه در تماس باشید.”

بریتنی قرار بود به دردسر سوار با Dickey پس از جیمز باند عمل. پدر و مادر گفت: آنچه که تبدیل شدن به نهایی خود خداحافظی حدود 3 p. m. و جیمز به رهبری به یک رستوران با bandmates. “من به شما ضرب و شتم خانه” بریتنی گفت. “برایس در حال رفتن به یک سوار.”

این آخرین بار بود عزیزان دیدم یا شنیدم از بریتنی دوباره.

روز بریتنی باقی می ماند کشف شد Dickey به اشتراک گذاشته شده لینک اعلام کرد او می خواهم یافت شده است که جمع آوری کمک برای خانواده اش بود که سازمان یافته است.

James به نام پلیس به گزارش بریتنی گم شده حدود 8:30 p. m. به او تلفن شده بود رفتن مستقیم به پست صوتی برای ساعت. “من می دانستم که بلافاصله چیزی اشتباه بود اگر او نبود پاسخ دادن به تلفن” جیمز گفت.

تعداد انگشت شماری از روز پس از جیمز زنگ زد پلیس بودند مشقت بار. او تعجب اگر بریتنی شده بود کشته و یا ربوده شده به یک رابطه جنسی-قاچاق حلقه. “فقط چیزهای که می رود از طریق ذهن خود را—اگر من خواب دو ساعت آن را زیاد بود,” او گفت:.

مقامات نمی موضوع کهربا هشدار به دلیل بریتنی ناپدید شدن نبود اعتقاد به یک آدم ربایی, جیمز گفت.

جیمز گفت: آن را سخت برای او به این باور بریتنی میل و علاقه به خودرو یک غریبه او می خواهم تنها فقط ملاقات کرد. او دختر خود را در دفاع از تاکتیک و آنها تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد خروج او از نوشیدنی های تنهایی و در غیر این صورت محافظت از خود را از آسیب. “او به خوبی تحصیل کرده چه می تواند برای شما اتفاق می افتد,” او گفت:.

“او یک بانوی جوان” جیمز گفت: روزانه وحش. بابا که مشغول به کار در ساخت و ساز قبل از گرفتن یک کار در یک محلی معدن طلا گفت: بریتنی سخت بود به اندازه کافی به او را در یک ضربه. “او پر از زندگی یک محافظ. او همیشه بود تا برای افرادی که نمی خواهد روی پای خود بایستند.”

بریتنی عاشق اسب و اغلب رفت و با دوستان و داوطلب در 2U در مرتع پرورش احشام به مراقبت از آنها. بالا معلم مدرسه ابتدایی بود و دو او را در خانواده اش خیلی بیش از حد: خانم بزرگ وحشی موستانگ و, ایرلند یک گاو در گله اسب است.

در مصاحبه با Daily Beast, سرخ گفت: بریتنی “مطمئن ساخته شده [اسب] بودند سوار هر روز.” او افزود: “آنها بودند که نوزادان خود را. او گفت که او می خواست به اجرا برای بازار مال فروشان ملکه در اینجا اما چیزی که همیشه آمد.”

بریتنی یک چهره آشنا در بازار مال فروشان حوادث. “دختر من بود و بسیار محبوب” جیمز گفت. “فراتر از محبوب و دوست خوبی توسط همه است.”

او همچنین تا به حال چشم خود را با مجموعه ای در آینده است. جیمز گفت: بریتنی بود و با توجه به پیوستن به نیروی دریایی ایالات متحده و کار نسبت به یک حرفه ای در پزشکی است.

او پر از زندگی یک محافظ. او همیشه بود تا برای افرادی که نمی ایستادگی کردن برای خود.

“بهترین چیز در مورد دختر من—او کاملا زرق و برق دار. او شخصیتی متناسب با gorgeousness. او تا به حال یک قلب احتمالا به اندازه این جهان است. او با قرار دادن دوستان قبل از خودش” جیمز گفت. هنگامی که جیمز به او بگویید او نیاز به صرف زمان بیشتری را در خانه بریتنی می گویند که “این دوست من است. او نیاز به کمک من!”

بریتنی یک پدر و دختر که عاشق بود مسخره جیمز گفت. او می خواهم انجام بارانی رقص در جلوی تلویزیون تا زمانی که او خندید—در رقص-حرکت بیابد.

حتی سفر به فروشگاه مواد غذایی بودند و سرگرم کننده با سبک. “ما می تواند به هر یک از دیگر guff. من را متوقف خواهد کرد و کسی خرید و بگو: “آیا من می توانم ؟ آیا شما نیاز دارید که در سبد خرید خود را?’ او را همراه با آن است.”

بریتنی رنگ های مورد علاقه بودند بنفش و زرد چون مانند پدر او یک وایکینگها مینه سوتا فن. “او خواهد شکست دادن من هر یکشنبه پانسمان در بیشتر Vikings دنده از من.

به من گفت: بریتنی, ‘من یک فن از آنجایی که من 6,'” جیمز اضافه شده است.

“او همیشه مراقبت و دادن. او می تواند هرگز بد کسی را. او تنها می تواند خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>