راجر فدرر اتحاد عمل جراحی زانو را از دست ندهید باز فرانسوی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

راجر فدرر تا به حال عمل جراحی بر روی زانو راست و دست باز فرانسوی و دیگر مسابقات.

نوشتن در Facebook صفحه: پنجشنبه 20 بار گرند اسلم قهرمان گفت: زانو “شده است باعث ناراحتی من برای کمی در حالی که” او “تصمیم به جراحی آرتروسکوپی در سوئیس دیروز [شنبه].”

پزشکان “بسیار با اعتماد به نفس کامل بازیابی” فدرر گفت: قبل از پایان پست خود را با گفتن خود را طرفداران “شما ببینید در چمن!” او به عنوان اهداف یک مقابل ویمبلدون.

فدرر جست و خیز مسابقات در دبی, Indian Wells, بوگوتا و میامی قبل از باز فرانسوی که شروع می شود در آوریل 24.

فدرر به طور بالقوه می تواند بازگشت به بازی در یکی از مسابقات مورد علاقه در هاله آلمان در ژوئن 15. او برنده شد چمن-دادگاه مسابقات 10 بار.

ویمبلدون شروع ماه ژوئن 29.

فدرر از دست داد به نادال در مرحله نیمه نهایی در Roland Garros سال گذشته و پس از ضرب و شتم اسپانیایی در مرحله نیمه نهایی در ویمبلدون. او پس از دست به نواک جوکوویچ در فینال پس از برگزاری دو بازی امتیاز.

فدرر با تلاش تناسب اندام خود را در ساعات اخیر استرالیا باز شد و به وضوح مختل زمانی که او از دست داده به جوکوویچ در مجموعه های مستقیم در مرحله نیمه نهایی پس از ساخت یک شروع قوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>