راجر سنگ در پست-عفو مصاحبه ریختگی سیستم عدالت به عنوان ناعادلانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

راجر سنگ رو یک استخوان را انتخاب کنید.

قدیمی محرم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اظهار تاسف خود را از محاکمه ناعادلانه و رهبری حزبی شیطانهای در اولین حضور عمومی خود را از رئیس جمهور تبدیل حکم او هفته گذشته است. وی در گفتگو با فاکس نیوز’ Sean Hannity, سنگ نام فدرال دادستان و قاضی امی برمن جکسون که ریاست آن بر پرونده او در دادگاه فدرال در پایتخت به عنوان انکار او یک محاکمه عادلانه.

“این وحشتناک ترین تجربه شما می توانید چون من بلافاصله چرا 99 درصد از مردم را انتخاب کنید که به اعتراف به گناه نیست و رفتن به دادگاه از دست دادن” سنگ گفت: “زمانی که شما در مقابل وحشتناک و عمیق به جیب منابع دولت فدرال و این واقعا سادیستی متکبر با انگیزه های سیاسی دادستان.”

“من برای تبدیل شدن به اعتقاد من می تواند عادلانه دادگاه دوم” سنگ اضافه شده است. “از آنجا که من قطعا نمی توانید یک نمایشگاه اولین دادگاه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا سنگ بخشش در روز جمعه پس از استراتژیست جمهوری خواه و خود توصیف “کثیف شیاد” محکوم شد به بیش از سه سال در زندان برای تلاش برای مانع کنگره و FBI تحقیقات. یک هیئت منصفه در بر داشت سنگ مجرم در اتهامات سال گذشته چشمگیر و به شدت شایع مورد به عنوان بخشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی انتخابات 2016.

سنگ سعی کرده بود برای به تاخیر انداختن حکم زندان خود حفظ که او مستعد ابتلا به عوارض ناشی از کوروناویروس. اما یک دادگاه تجدید نظر فدرال تعطیل درخواست خود را روز جمعه در مدت کوتاهی قبل از تخفیف. سنگ راه اندازی شد به تسلیم خود را به یک زندان فدرال در Ga., تنها چند روز بعد.

تهمت نیست عفو سنگ به معنی محکومیت او هنوز ایستاده است. هنوز هم رئیس جمهور می تواند موضوع یک استراحت کامل در هر زمان او رئيس جمهور است. سنگ گفت: ABC News در مصاحبه اخیر خود که تهمت ابراز خوش بینی است که این محکومیت می تواند برداشته شود در دادگاه تجدید نظر.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: در طول و مصاحبه با ABC News در هفته گذشته که او در بر داشت سنگ محکومیت به فقط.

“من فکر می کنم دادستان بود صالح و من فکر می کنم حکم قاضی در نهایت به عادلانه بود” Barr گفت.

اما تهمت و متحدان خود ادعا کرده اند که سنگ ناعادلانه محاکمه توسط دادگاه تقلب با مردم خصمانه به رئیس جمهور. Hannity نیز تکرار شده است که نمایش گفت: سنگ رد شد بی طرفانه داوران.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت: جمعه: “راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. هرگز وجود هر گونه تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با روسیه است.”

صحبت کردن با Hannity, سنگ, تکرار تمایلات و گفت که او در برابر یک “انباشته داوران” و “مغرضانه قضاوت کرد.” در طول محاکمه اش سنگ تا به حال چندین tête-à-têtes با جکسون. در یک نقطه, او عکسی از او با تیررس خود Instagram حساب در فوریه 2019. سنگ بعد از عذرخواهی برای این پست سعی در تطهیر تیررس به عنوان یک سلتیک نماد است. جکسون و سنگ تعاملات در دادگاه خواهد در زمان گرم دریافت و با هر دو طرف نشان دادن سرخوردگی ،

سنگ در روز دوشنبه نیز رفت و پس از دادستان فدرال درگیر در مورد او که او گفت: سوار بی رحمانه تلاش در برابر او به عنوان آنها متوجه مولر را گزارش نمی خواهد اثبات کیفری تخلف توسط رئيس جمهور. (گزارش نه اتهام ناروا با فعالیت های جنایی, اما آن را نیز نمی تبرئه او.)

سنگ به نام اندرو Weissmann بالا دادستان در Mueller را تیم “بیشترین اخلاقی ورشکسته دادستان من تا کنون در سراسر آمده” او را متهم به تعصب سیاسی در تحقیقات خود به رئیس جمهور. سنگ نیز گفت: دادستان جینی Rhee که از کره ای تبار “همه جذابیت یک کره شمالی گارد زندان” و گذاشته به او را برای کمک های مالی به نامزدهای دموکرات از جمله هیلاری کلینتون ،

سنگ همچنین با استفاده از اعتبار خود را برای تشکر از محافظه کار فعال چارلی کرک فاکس نیوز’ Tucker Carlson و خانواده سابق مشاور امنیت ملی مایک فلین برای حمایت از او در دادگاه خود را و صحبت کردن از طرف او.

او همچنین تشکر خدا و تهمت برای نگه داشتن او را از پشت میله های زندان.

“من به معنای واقعی کلمه ساعت دور از فرستاده شدن به یک Covid آلوده زندان” سنگ گفت.

دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>