راجر باعث سنگ 2 پیشنهاد برای محاکمه جدید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

راجر سنگ دیرین محرم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که محکومیت کیفری خشم رئیس جمهور و منجر به آشفتگی شمعی وزارت دادگستری است پیشنهاد دیگری برای یک محاکمه جدید.

این حرکت توسط سنگ دفاع تیم فاش شد توسط ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون در دستور جمعه اما حرکت خود را مخفی باقی می ماند.

“آن را تحت مهر و موم, بنابراین من نمی توانم بحث در مورد آن” سنگ وکیل گرانت اسمیت در روز جمعه گفت.

در ماه نوامبر گذشته یک هیئت منصفه محکوم سنگ در تمام هفت اتهامات او مواجه شده: پنج فقره از دروغ گفتن به کنگره یکی از مانع یک بررسی کنگره و یکی از شاهد دستکاری.

سنگ وکلا قبلا ساخته شده پیشنهاد ناموفق برای یک محاکمه جدید. چند ماه پیش آنها خواسته برای انجام بیش بر این اساس است که جکسون حاضر به اعتصاب یک داور که ایمان آوردند و همسرش نشان داده بود او یک مقاله وال استریت ژورنال درباره این دادگاه و پس از او به نام برای این مورد اما قبل از او به طور رسمی برداشت برای داوران.

“دادگاه را متقاعد شده است که گناه در این مورد–اگر یکی در واقع رخ داده است–غیر عمدی بود و که آن را به حال کمی اگر هر اثر” جکسون نوشت که رد اولین شب هفته گذشته.

چهار دادستان فدرال از سنگ محاکمه ناگهان انصراف از پرونده این هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شکایت هفت به نه ماه از صدور توصیه های آنها را مشاهده کنید و دادستان کل لایحه بر دستور داد که پیشنهاد خارج به نفع تر از اتهام وارده تبرئه شد. Barr روز پنجشنبه گفت او ساخته شده است که تصمیم قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در publicly.

در حالی که معلوم نیست چه حرکت جدید برای یک محاکمه جدید شکایت در مورد سنگ متحدان به نام توجه در گذشته یا دو روز برای حضور در هیات داوران از یک زن که انتقاد و تهمت و سنگ در رسانه های اجتماعی پست.

Tomeka هارت سابق نامزد حزب دموکرات برای کنگره در تنسی به او در زمان Facebook صفحه چهار شنبه شب به ارائه آوازی دفاع از دادستان دادگاه تیم.

“این درد مرا به دیدن DOJ در حال حاضر تداخل با کار سخت از دادستان. آنها در عمل با نهایت هوش و صداقت و احترام به سیستم ما از عدالت” هارت نوشت. “من می توانم نگه داشتن آرام و دیگر هیچ.”

هارت محافظه کار منتقدان استدلال کرده اند که برخی از پاسخ او در دادگاه در مورد فعالیت های رسانه های اجتماعی و رسانه ها مصرف درست نیست.

در حالی که هارت نام نبود که در دادگاه وکلای هر دو طرف تا به حال آن را به خوبی قبل از محاکمه او علنا مورد سوال توسط هر دو طرف در طول داوران انتخاب و او فاش کرد که او تا به حال خدمت در ممفیس هیئت مدیره مدرسه و قبلا زد برای کنگره است.

“من در خود من کمپین گفت:” هارت که اصرار داشت او می تواند عادلانه با وجود چشم انداز سیاسی.

سنگ وکلای بپرسید نه قاضی به حذف او و نه آنها با استفاده از یکی از خود را بی چون و چرا حملات به سرنگونی او پس Jackson مجاز به خدمت می کنند.

جزئیات ذکر شده در دادگاه ساخته شده آن را آسان برای روزنامه نگاران به شناسایی هارت. او در پاسخ به چند پیام از سیاسی فقط پس از هیئت منصفه حکم بازگردانده شدند و در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>