راجر سنگ محکوم به بیش از سه سال در زندان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

راجر سنگ محکوم شد پنج شنبه فقط بیش از سه سال را در زندان تصمیم گیری است که باعث افزایش فوری سوال در مورد اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو دیرین خود را سیاسی محرم برای چه رئیس جمهور است و تقبیح به عنوان یک سقط جنین از عدالت است.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون دست پایین سنگ 40-حکم ماه در یک بسته بندی شده در واشنگتن دی سی ، دادگاه پس از گذراندن بیش از دو ساعت تیک تاک از طریق پیچ تاریخ در مورد او که به اوج خود رسید در ماه نوامبر گذشته با ایران با عمل به داوران اعتقاد بر هفت فقره جنایت از جمله دروغ گفتن به مقامات مانع یک بررسی کنگره و شاهد تهدید و ارعاب.

“مشکل این است که هیچ چیزی در مورد این مورد یک شوخی بود,” جکسون گفت: لحظات قبل از صدور حکم سنگ. “آن نیست خنده دار است. نبود یک شیرین کاری و نبود یک شوخی است.”

سنگ که گذشت فرصتی برای رسیدگی به دادگاه ایستاده بود و در سکوت با وکلای خود برای نزدیک به 45 دقیقه در حالی که قاضی توضیح داد: استدلال در پشت حکم او. مجازات او گفت: رشد در بخش بزرگی از شدت تلاش خود را برای مانع روسیه پروب نقض تهوع منظور محدود کردن سخنرانی خود در دوران قبل از محاکمه و دادرسی برای ساخت یک تهدید برای قاضی از طریق رسانه های اجتماعی.

“او تحت تعقیب ایستاده تا برای رئیس جمهور” جکسون اضافه شده در ترجمه. “او تحت تعقیب قرار بود برای پوشش تا برای رئیس جمهور.”

جکسون جمله برای سنگ — میان شدید ترین و به روز در مورد نشات گرفته از مشاور ویژه رابرت مولر — یک هفته پس از بالقوه خود مجازات باعث دیوانگی در وزارت دادگستری.

سنگ مورد تبدیل شدن به یک flashpoint برای گسترده تر نگرانی در مورد سیاسی دخالت در بالا مشخصات موارد قانونی. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با استفاده از توییتر خود قلدر منبر بارها و بارها با صدای بلند نطق کردن وزارت دادگستری بیش از آن در دست زدن به صورت جرقه نگرانی که رئیس جمهور تحت تاثیر دادستان کل لایحه بار تصمیم به ابطال خود دادستان و درخواست پایین تر حکم برای سنگ — یک مسئول بر انکار می کند. این وضعیت را ترک کرده است بسیاری در جهان قانونی بدانم که آیا تهمت امتناع به مقیاس عمومی خود را punditry با وجود بر خود عمومی درخواست می تواند منجر دادستان کل به استعفا.

تهمت نمی خرد شدن پس از صدور حکم و استدلال با شواهد کمی که سنگ داوران بود “آلوده” با ضد تهمت تعصب. تهمت نیز گذاشته برای اولین بار از زمان تفکر خود را بر روی یک پتانسیل عفو برای سنگ.

“من می خواهم برای دیدن این بازی به کمال خود چون راجر یک فرصت بسیار خوب از exoneration,” او گفت: به احتمال زیاد اشاره به سنگ های اخیر درخواست برای یک محاکمه جدید و درخواست تجدید نظر ممکن است.

“اما ما را تماشا خواهد کرد روند و تماشای آن را بسیار نزدیک است,” او اضافه شده در طول یک فارغ التحصیلی آدرس برای زندانی افراد است. “و در برخی از نقطه من را تعیین. اما راجر سنگ و همه به عدالت رفتار شود.”

جکسون منصوب از رئیس جمهور, باراک اوباما, شروع به پریدن کرد در این فرصت به آدرس نهفته مجادلات زمانی که یکی از تازه اختصاص داده شده سنگ دادستان جان Crabb, در مورد این موضوع را به او تحویل دولت نظر نهایی.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به دادگاه برای سردرگمی دولت ایجاد می شود با توجه به صدور” Crabb گفت.

طی بیانیه کوتاه به دادگاه دادستان به نظر می رسد به بیرون رفتن از راه خود را به عقب براند در برابر تهمت حملات. Crabb گفت: دادستان که زمینه اصلی توصیه که سنگ رفتن به زندان برای بین هفت و نه سال نمی سرپیچی از مافوق خود و یا عمل نامناسب.

“من می خواهم به روشنی به دادگاه که سردرگمی بود و نه ناشی از اصلی محاکمه تیم,” او گفت:, و اضافه کرد که آن واصل شد توسط کسانی که دادستان “در ایمان خوب است.” تحت بازجویی توسط جکسون Crabb تایید کرد که اصلی توصیه شده بود یکی از دستیاران سابق Barr که به تازگی نصب شده و به عنوان وکیل در ایالات متحده Washington, Tim شیا.

Crabb گفت سردرگمی ناشی از miscommunication بین بر و شیا اما Crabb کاهش یافته است به استادانه درست شده. زمانی که قاضی از او پرسید که آیا Crabb نوشت تجدید نظر توصیه او demurred دوباره گفت: — با وجود زودتر نظرات — او مجاز به بحث در مورد “داخلی مذاکرات.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده تصمیم به تعقیب سنگ Crabb در زمان یک موقعیت بر خلاف انعکاس نظرات Barr ساخته شده در مصاحبه هفته گذشته که در آن او به نام تعقیب سنگ “صالح.”

“این یک صالح محاکمه و به جرم اعتقاد جدی هستند” Crabb گفت.

نبود اولین بار در هفته گذشته داخلی DOJ آتش آمد ،

جکسون برای اولین بار اشاره به این های اخیر چشمگیر حوادث در این مورد فقط چند دقیقه به شنیدن. او را لمس در بر غیر معمول مداخله برای معکوس کردن اولیه صدور حکم توصیه که منجر چهار دادگاه دادستان برای خروج از این مورد و یکی از آنها را به ترک گروه در دسترس نباشد.

بدون ذکر هر گونه نام قاضی پیشنهاد کرد که برخی از منتقدان اصلی توصیه به نظر می رسید غیر منتظره ای نقل مکان کرد و با سنگ گرفتاری حتی اگر دستورالعمل که DOJ به دنبال — برای اولین بار در 1980s به مهار قضات اختیار — گاهی اوقات تولید فوق العاده جملات طولانی.

“برای کسانی از شما برای این که از خواب بیدار شدم در هفته گذشته به این واقعیت است که … دستورالعمل ها سخت, من می توانم به شما اطمینان دهم که وکلای دفاع و بسیاری از قضات شده است که نقطه برای مدت زمان طولانی اما ما معمولا نمی موفقیت در گرفتن دولت به توافق برسند” جکسون تمسخر.

بعد جکسون اشاره کرد که تصمیم دولت برای استدلال می کنند که سنگ باید کمتر از زمان زندان از دولت فدرال از صدور دستورالعمل های توصیه شده بود قطعی انحراف از شیوه های استاندارد به تصویب رسید و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“این فقط یک سوال از ایمان خوب است اما آیا آن را به طور کامل سازگار با زمان DOJ, سیاست,” او گفت:. “در حال حاضر سیاست این وزارت دادگستری به اتهام و تعقیب جدی ترین جرم در دسترس به منظور رسیدن به بالاترین دستورالعمل سطح.”

Crabb اذعان کرد که “به طور کلی” DOJ فعلی سیاست و خط, دادستان مجاز به عدول از آن را بدون نیاز به تایید از بالاتر یو پی اس.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به پیشنهاد قاضی بوده است بی رحمانه نسبت به متحدان خود مانند سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort, Crabb آمد به قاضی دفاع روز شنبه گفت: “دولت بیشترین اعتماد به نفس” در او و ستایش او را “متفکر و تحلیل و عادلانه احکام” در موارد مربوط.

جکسون همچنین اعلام شده به دادگاه که سنگ جنایات نمی شد بدون تاثیر است. او گفت که او انسداد مانع از جولان-چراغ خانه هوش کمیته اعتراض به انتخابات روسیه دخالت به این نتیجه رسیدند که در یک بسیار انتقاد مارس 2018 گزارش که وجود دارد هیچ مدرکی از تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مسکو است.

“این منجر به یک نادرست و ناقص و نادرست گزارش” جکسون گفت.

قاضی همچنین گفت که زمانی که او تصمیم گرفت به حساب سنگ رسانه های اجتماعی حملات در دادگاه خود را در طول پیگرد قانونی است که افزایش نگرانی های امنیتی در دادگاه.

“این غیر قابل تحمل است برای اجرای عدالت و دادگاه نباید نشستن idly توسط شانه را بالا انداختن شانه خود را و فقط می گویند آن را” راجر بودن راجر,'” جکسون گفت.

سنگ 67 به دنبال برای جلوگیری از هر گونه ، در طول روز پنجشنبه جلسات دفاع از خود استدلال او تا به حال هیچ سابقه کیفری و باید یک مهلت چرا که او یک مرد خانواده در مورد برای تبدیل شدن به یک بزرگ و پدر بزرگ.

“در نظر گرفتن دامنه کامل از کسی که قبل از شما می ایستد در صدور حکم” گفت: Seth گینزبرگ جدید دفاع وکیل در آورده برای صدور حکم است.

“آقای سنگ تحسین بسیاری از ویژگی های” Ginsberg افزود: اصرار جکسون به فراتر از “بزرگتر از زندگی شخصیت” سنگ پخش در تلویزیون. وی با اشاره به سنگ کار خیریه برای کمک به جانبازان رفاه حیوانات و بازیکنان NFL مبتلا به صدمات مغزی.

با وجود سنگ معمولی شور و شوق برای یا نور افکن Ginsberg گفت: بالا-مشخصات دادگاه و همراه آن تبلیغات گرفته شده بود تلفات در دست نیست و خانواده اش.

“روند واقعا به حدی شده است که مجازات” Ginsberg اصرار داشت.

اما جکسون در بیانیه پایانی قبل از خواندن حکم تخلیه در سنگ دفاع تیم را برای اقدام به این زیرکی در مورد این اتهامات در طول ماه نوامبر محاکمه.

“حقیقت هنوز هم وجود دارد,” او گفت:. “حقیقت هنوز هم مهم است.”

سنگ نمی خواهد که برای شروع خدمت خود حکم حق دور. او به دنبال یک محاکمه جدید بر این اساس است که یکی از اعضای هیأت منصفه به حال قبلی تعصب — تصمیم گیری که جکسون است که انتظار می رود به آدرس در هفته های آینده.

حتی با تاخیر سنگ سرنوشت به نظر می رسد مانند آن را در حال حاضر بر عهده تهمت صرفه جویی در یک متحد با او سهام چهار دهه ارتباط است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است استدلال در هفته های اخیر که سنگ جنایات بی ضرر است.

“هیچ کس حتی نمی داند آنچه که او انجام داد” گفت: در حالی که نادرست وی از سوی مامورین که دادستان بود و بر اساس “یک صدای جیر جیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها نشان داد تمایل به ورزش را عفو قدرت با صدور یک رشته از 11 عفو و commutations به دیگر محکوم مجرمان از جمله مشخصات بالا در آمار و ارقام مانند سابق فرماندار دموکرات از ایلینوی راد Blagojevich و اوراق قرضه king Michael Milken. کسانی که در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار فکر می کنم سنگ را درمان همان.

“این یک سوال اگر” یک ارشد سابق دولت رسمی که همچنان در تماس نزدیک با رئیس جمهور و دستیاران ارشد وی خواست تا در مورد چشم انداز یک سنگ عفو. “وقتی”.

قانون سنگ مواجه حداکثر ممکن است مدت 50 سال در زندان: پنج سال در هر یک از غلط-بیانیه شمارش پنج سال برای انسداد کنگره و به اندازه 20 سال شاهد دستکاری.

اما قضات به طور معمول حکم مطابق با پیچیده فدرال صدور حکم دستورالعمل که تمایل به تماس برای مجازات به مراتب کمتر از حداکثر برای اولین بار مجرمین و در بسیاری از یقه سفید موارد است.

به شدت از صدور حکم اولیه توصیه ریشه تا حد زیادی از دادستان’ درمان اظهارات چند سنگ به عنوان اصلی تهدید به خشونت و یا حداقل داشتن پتانسیل برای تشویق دیگران به عمل کردن. در موضوع barbs سنگ انداخته در دراز مدت دانشیار, سفت Credico او به عنوان خانههای گلی خالی چگونه برای پاسخ به کنگره و وزارت دادگستری محققان کاوش روسیه دخالت در انتخابات 2016.

“آماده شدن برای مرگ خوری” سنگ نوشته به Credico در یکی رنگارنگ پیام. دیگر به نظر می رسید به تهدید Credico محبوب درمانی حیوانات امیدوار به “را که سگ از شما دور است.”

Credico هشدار داد سنگ در این زمان است که او تا به حال “عبور از خط قرمز” با تهدید سگ اما در سنگ محاکمه Credico گفت که او در نظر گرفته سنگ یک سگ “فرد” و فکر نمی کنم سنگ جدی بود. Credico نیز فرستاده جکسون نامه ماه گذشته اصرار او را به ارسال سنگ به زندان است. کمدین و نشان می دهد بحث میزبان گفت که او فکر نمی کنم سنگ را مطرح کرد “مستقیم فیزیکی تهدید” اگر چه Credico می گویند در دادگاه که او می ترسید که سنگ عجیب و غریب طعن می تواند بی درنگ دیگران به خشونت است.

دادستان که به کار گرفته سنگ مورد در دادگاه گفت: نظرات جدی به اندازه کافی باعث افزایش آن اضافه شده است در حدود چهار تا پنج سال به سنگ توصیه می شود حکم. اما تجدید نظر در پیشنهاد Barr فرستاده شده گفت که در حالی که add-on برای تهدید خشونت بود “شاید از لحاظ فنی قابل اجرا” آن را در یک جمله که “بی جهت بالا” با توجه به این حقایق سنگ مورد.

جمله برای سنگ — “من چیزی برای گفتن” سنگ به خبرنگاران گفت: هنگام خروج از دادگاه — یکی از جدی ترین دست در یک مورد متصل به مولر شد.

Manafort کردم هفت و نیم سال در مجموع پس از یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را از تقلب مالی و سپس او بعد از گناه التماس کرد برای جدا کردن اتهامات مربوط به شاهد دستکاری و لابی گری کار می کنند. ریک دروازه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی معاون رئیس خدمت 45 روز از زندان بیش از یک سری از تعطیلات آخر هفته پس از شفاعت گناه را به یک شبیه مجموعه ای از جرایم به عنوان Manafort. سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن نیز در خدمت یک تا سه سال حبس پس از شفاعت گناه به تقلب مالیاتی و نادرست-بیانیه اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>