راجرز کاپ زنان مسابقات تنیس در مونترال به تعویق افتاد تا 2021

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

راجرز کاپ زنان مسابقات تنیس را نمی توان در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

تنیس کانادا روز شنبه اعلام کرد این رویداد برنامه ریزی شده برای Aug. 7 تا 16 در مونترال خاموش است این برنامه.

کبک دولت جمعه اعلام کرد هیچ رویدادهای ورزشی برگزار می شود از طریق Aug. 31 هر چند آن را به سمت چپ درب کمی باز برای نرم افزار تیم است.

تنیس کانادا می گوید: زنان رویداد را به بازگشت به مونترال در ماه اوت 2021.

زنان و مردان راجرز کاپ به طور سنتی چرخش بین تورنتو و مونترال.

مردان رویداد در حال حاضر هنوز هم در برنامه

همانطور که از شنبه این رویداد هنوز هم در برنامه برای تورنتو در ماه اوت سال 2020 است. تنیس کانادا سخنگو گفت: برنامه ریزی ادامه خواهد داد برای تورنتو رویداد تا انتاریو و یا شهرستان در رسیدن به یک تصمیم مشابه به عنوان کبک یا ATP Tour همچنان تعلیق از بازی.

کانادا بیانکا Andreescu برنده زنان در مسابقات سال گذشته در تورنتو است.

“در آغاز COVID-19 بحران ما امیدوار بودیم که این وضعیت حل و فصل خواهد در زمان قادر به میزبان مسابقات ما همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده در تقویم, اما ما می دانستیم که شانس گرفتن کوچک و کوچکتر در هفته های اخیر” مونترال مدیر مسابقات یوجین Lapierre در بیانیه ای گفت.

“اولویت ما در مدیریت این بحران همواره برای اطمینان از ایمنی و رفاه بازیکنان ما طرفداران و داوطلبان و همکاران و کارکنان. بنابراین با قلبی سنگین که ما با دریافت این خبر اما ما درک می کنیم که این تصمیم لازم بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>