جان بولتون اتحاد زدم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سریع تبرئه این هفته ماشین چین دهنده — حداقل برای لحظه ای.

و از سوی دیگر ، سوزان کالینز (R-مین) — که نشانه های این که او به حمایت از شهود به عنوان او در سابق بیل کلینتون در سال 1999 دادگاه — گفت: آن را “تقویت مورد” برای شهود. سناتور. لیزا Murkowski (R-آلاسکا) اضافه شده بود که “هنوز هم کنجکاو” چه بولتون می گویند.

هنوز هم اعضای ایران با رهبری بلافاصله به دنبال تطهیر بولتون اخبار. و تصمیم گیری جمهوریخواه صدای آمریکا برای شنیدن از بولتون و یا دیگر شاهد همچنان دشوار است.

تنها چند روز پیش مجلس سنا اوباما به نظر می رسد آماده برای شکست دادن یک رای به شنیدن بیشتر شاهدان به دنبال دموکرات. اما پویا متزلزل به نظر می رسد پس از بولتون نشان داد در یک کتاب آینده که تهمت و اتهام به او گفت که او به طور مستقیم نکردن کمک به اوکراین به دلیل او می خواست کشور را به بررسی رقبای سیاسی خود از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

ارشد جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان مطمئن نیستید که آیا رئیس جمهور هنوز هم سریع تبرئه بدون جدید, شاهدان قبل از پایان هفته. چندین بالا جمهوریخواهان تلاش برای اخراج بولتون بمب در روز دوشنبه خواستار آن “چیز جدیدی” و یا شبیه به اواخر مرحله اتهامات نامناسب رفتار جنسی که لرزاند برت Kavanaugh نامزدی را برای دیوان عالی کشور در سال 2018 اما در نهایت نمی مخزن آن است.

اما رامنی و کالینز هر دو بر این باورند که بولتون وحی می تواند تغییر خطوط از محاکمه.

“این به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون. … من صحبت با دیگران که اظهار کرده اند بر این” رامنی (R-یوتا) به خبرنگاران گفت:. “این مهم است که قادر به شنیدن از جان بولتون برای ما قادر به ایجاد بی طرفانه قضاوت است.”

“گزارش در مورد جان بولتون کتاب تقویت مورد شهود و باعث شد که تعدادی از مکالمات میان همکاران من” کالینز در بیانیه ای گفت. او همچنین اشاره کرد به خبرنگاران گفت او اطمینان می داد که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قطعنامه تنظیم چارچوبی برای استیضاح محاکمه تضمین شده وجود دارد خواهد بود یک رای در شهود.

اما رامنی تاکتیک جلب فوری مقاومت از سمت راست. منصوب بهداشت ، کلی Loeffler (R-Ga.), که برای انتخابات این سقوط توییتی که رامنی “می خواهد برای دلجویی از سمت چپ با تماس شاهدان که تهمت realDonaldTrump در طول 15 دقیقه از شهرت.”

در عین حال آن را inarguable که خلق و خوی در کاپیتول هیل به شدت تغییر کرده است از آنجایی که کاخ سفید پیچیده شده تا دو ساعت از آن باز استدلال در روز شنبه. حتی سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) که گفته شده است برای هفته ها او را نمی خواهم به شنیدن از هر شاهد آن اعتراف “می تواند” مفید برای شنیدن از بولتون — به عنوان طولانی به عنوان Bidens و دیگر GOP-درخواست شاهدان در حال بريدن به سنا محاکمه بیش از حد.

“ما نیاز به کشف کردن چه چیزی بهترین را برای دادگاه از استیضاح چه بهترین برای کشور است. و این چیزی است که ما را مجبور به در نظر گرفتن” گراهام گفت. اما او فرو برد و این ایده تنها شنیدن از بولتون با آب یخ: “اگر ما اضافه کردن به رکورد ما نیاز به انجام آن به طور کامل.”

“این ممکن است حرکت سوزن” گفت: سناتور. مایک براون (R-Ind.). “من قصد ندارم به آن را انکار رفتن به تغییر دسیبل سطح و احتمالا شدت با آن ما صحبت در مورد شهود.”

رامنی افزود: نکته است که او هنوز هم نیاز به شنیدن از کاخ سفید به تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا به نظر جدید شهود اما او گفت: در تمام طول که او می خواهد به شنیدن از بولتون. او همچنین گفت که او نمی تواند می گویند که بولتون شهادت خواهد تعیین کند که آیا او در نهایت رای به تبرئه تهمت یا نه.

سناتور. لامار الکساندر (R-Tenn.), که یک کلید چرخش رای در شهود خود را حفظ مواضع: او را به یک تصمیم در شاهدان پس از سنا 16 ساعته پرسش و پاسخ دوره است. حداقل چهار جمهوری خواهان نیاز به عضویت با تمام دموکرات ها برای پیشبرد این سوال که آیا به دنبال شواهد جدید و شنیدنی از شاهد است.

تا کنون مک کانل غالب است. اما پس از پایین بودن در چشم انداز خود را در هفته گذشته دموکرات ها در حال تعجب که آیا او می تواند تا پایان در نظر شاهدان ،

“آن را به سخت را به عقب نگه دارید. من نمی دانم که چگونه آنها آن را انجام دهد” گفت: سناتور. Joe Manchin (D-W. Va.). “آنها سخت فشرده می شود به حداقل چهار یا پنج نفر از ما خواه همکاران و دوستان است که” رای شهود.

جمهوری خواهان مجلس سنا در مورد اخبار بولتون گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن, گزارش نیویورک تایمز در یک مهمانی ناهار در روز دوشنبه. مک کانل به یاد سناتورهای آنها نمی نیاز به تصمیم گیری در شهود تا بعد در این هفته گفت: سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) در روز دوشنبه بعد از ظهر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حمله بولتون اعتبار برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا با استفاده از انواع استدلال به تلاش برای تطهیر اطلاعات جدید از بولتون. رهبران حزب شده اند و بی وقفه با این استدلال که شنوایی جدید شهود می تواند کراوات سنا برای هفته اگر و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال اجرایی امتیاز به بلوک شهادت آنها. اجرایی امتیاز به طور کلی به گسترش فعلی کارکنان بر خلاف بولتون که تهمت اخراج در ماه سپتامبر.

“ما آموخته است که هیچ چیز جدید هیچ چیز جدید” سناتور. جان Barrasso (Wyo.), تعداد سه جمهوری خواه اظهار داشت در صبح روز دوشنبه به مجلس سنا توافق رهبران آماده برای دیدار با. “آنچه ما در حال حاضر دیده می شود یک انتخابی نشت از یک کتاب است. این مثل این است که Kavanaugh همه را دوباره و دوباره.”

سناتور. Roy Blunt (R-Mo.), عضو دیگری از ایران با رهبری گفت: تماس جدید شاهد خواهد مجموعه “فوق العاده خطرناک سابقه” مکرر impeachments کاونتی توسط سنا.

“من هنوز هم از این نظر که خانه ای است که برای قرار دادن این مورد با هم و آنها را نکرد. اما کاربران ممکن است تصمیم بگیرید که آن را در حال حاضر در مجلس سنا کار” بی پرده گفت.

دموکرات ها ساخته شده اند سازگار فشار پس از شروع محاکمه به حکم بولتون همراه با اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney. تا یکشنبه شب به نظر می رسید که تهمت بود در یک مسیر سر خوردن به تبرئه پایان هفته.

اما در حال حاضر جمهوری خواهان مجلس سنا مطمئن هستند که به صورت رشد فشار از داخل و خارج صفوف خود را برای توجیه و چرا از آنها نمی خواهید به شنیدن از بولتون که شنیده می شود به طور مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین کمک موضوع است. بولتون ادعا فروختن یک کلید استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع, که برگزار خواهد شد دوم آن بعد از باز کردن بحث در روز دوشنبه بعد از ظهر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی از آوریل سال 2018 به سپتامبر. 2019, Bolton بود در میان مقامات دولت خواست که رئیس جمهور برای بازگرداندن کمک به اوکراین است. و او را مدت طولانی است که احترام مجلس سنا GOP. سناتور. ران جانسون (R-Wis.) سوال زمان بولتون وحی جدید اما نمی حمله خود اعتبار: “حدس من این است که جان بولتون می گوید حقیقت است.”

بولتون نیز بسیار مهم از رودی جولیانی و نقش آن در شکل دادن به اوکراین, سیاست, تماس او را “نارنجک دستی” است که می تواند منفجر کردن در کاخ سفید با توجه به استیضاح شهادت از دکتر فیونا هیل سابق بالا امنیت ملی aide. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوایل روز شنبه که او “هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens.”

جمهوری خواهان “می تواند انکار و انکار و انکار کند. اما بولتون دارای اعتبار است که منجر به برتری رودی جولیانی یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.).

هدر Caygle ملانی Zanona و کایل چنی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im