سناتور. میت رامنی (R-یوتا) گفت: او را رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه شدن تنها جمهوری خواه برای شکستن با رئیس جمهور و حزب او.

“قبر سوال اساسی وظایف سناتورها برای پاسخ به این است که آیا رئیس جمهور مرتکب یک عمل بسیار شدید و فاحش است که این افزایش به سطح بالا جرم و جنایت و بزه,'” رامنی گفت چشمگیر طبقه سخنرانی.

“بله او” رامنی گفت.

این حرکت را انکار می کند و تهمت به اتفاق آرا حمایت از حزب جمهوری خواه او تا به حال دنبال است و مطمئن شوید که به دعوت یک بهمن از حملات از رئیس جمهور و متحدان خود را.

در حالی که رامنی گفت که حمایت از استیضاح مقاله شارژ با سوء استفاده از قدرت او رای خواهد داد در برابر مقاله دوم شارژ مغلوب ساختن پیشی جستن با انسداد کنگره است. سنا تنظیم شده است به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از هر دو اتهام در طول آرا در 4:00 p. m.

رامنی قبلا وی را ترس با مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به اوکراین فشار به بررسی رقبای سیاسی خود و تصریح کرد نگرانی های خود را بر روی زمین.

“رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است. چه او کامل نیست. آن را آشکار حمله به ما انتخاباتی, حقوق امنیت ملی ما و اساسی ما ارزش” رامنی گفت. “فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.”

رامنی تا به حال در دوباره خاموش-دوباره رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنان شایع ترین جمهوریخواه منتقد رئیس جمهور در کنگره است.

2012 اوباما نامزد ریاست جمهوری گفت که او تا به حال دریافت تماس های متعدد و متون اصرار او را به “ایستاده با تیم” در استیضاح. و او اشاره کرد که او رای دادند و با مغلوب ساختن پیشی جستن 80 درصد از زمان در سنا است.

“اما من قول می دهم قبل از اینکه خدا به اعمال عدالت بی طرفانه مورد نیاز که من قرار دادن احساسات شخصی و تعصبات سیاسی را کنار بگذارند. من به چشم پوشی از شواهد که ارائه شده و بی اعتنایی به اعتقاد من من سوگند و قانون اساسی خواسته های من به خاطر یک حزبی پایان آن را من از ترس افشای شخصیت من به تاریخ را ملامت و سرزنش از خود من وجدان است.”

رامنی افزود که او آگاه از سولفات آینده راه خود را, اما گفت که او را برای آن آماده.

“من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و هواداران خود را,” او گفت:. “آیا کسی به طور جدی بر این باورند که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواست آن را از من؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im