لندن, Ont.-منطقه مرد بهترین و شناخته شده برای دخالت خود را در تری فاکس ماراتن امید درگذشت در سن 86.

ران Calhoun از Thedford شد به عنوان یک غول در خیریه جهان “که برای بسیاری از” او دوست دیرین John Davidson, بنیانگذار موسسه خیریه جسی سفر — به نام دیویدسون اواخر ،

ادامه مطلب: 20-سال سالگرد جان دیویدسون, راه رفتن در سراسر کانادا

“من برای اولین بار ملاقات ران در سال 1994 زمانی که من شروع به فکر می کنم در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد برای ایجاد یک تفاوت در زندگی کودکان و نوجوانان مبتلا به دیستروفی عضلانی دوشن و من تا به حال به این فکر هل دادن جسی در سراسر انتاریو در چرخدار” Davidson گفت: جهانی, اخبار رادیو 980 CFPL.

“یکی از همکاران من در تلویزیون باب اسمیت به کارگردانی من به رون و من و او زده یک دوستی که به طول انجامید تا زمانی که ما با هم بودند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: قابل توجه لندن, Ont. وکیل و سیاستمدار اهل Monteith می میرد

دیویدسون گفت: او شوکه شده بود وقتی که او یاد گرفته صبح روز جمعه در مورد Calhoun عبور و گفت: او را دیدم او را فقط آخر هفته گذشته صحبت کردیم و به او تلفن پس از آن. علت مرگ شده است ساخته شده است.

او گفت که او امیدوار است که دیگران خواهد بود با الهام از Calhoun زندگی و انجام آنچه آنها می توانند برای دیگران.

“او فقط یک مرد بزرگ بسیار پایین به زمین بسیار آرام اما او یک غول در خیریه بخش که برای بسیاری از” گفت: Davidson.

“او آن را بسیار کانادا — او آن را بسیار بی سر و صدا و اغلب در پس زمینه.”

“او می خواهم مردم من فکر می کنم به صرف نظر از آنچه در منطقه از زندگی خود را به خیریه افکار متمایل به سمت آن, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, محیط زیست — که آنها باید انجام همه آنها می توانند برای کمک کردن و همه چیز را بهتر از دیگران است.”

پینوشت خود را از 26 سال از دوستی دیویدسون گفت: او را دیدم هرگز Calhoun عصبانی و او را دیدم هرگز او را بدون لبخند در چهره اش.

“او هر روز من فکر می کنم بدونم که چگونه می تواند ما را به زندگی بهتر برای مردم امروز ؟’ و این که شاید آنچه که ما باید و شاید همه فراموش زیرا بیش از حد اغلب ما زمان زیادی را صرف اتلاف وقت grousing در مورد راه کارها هستند. مگر اینکه شما توانایی زیادی برای تغییر آن قرار داده و یک لبخند بر روی صورت خود به دلیل مشکلاتی که وجود دارد امروز در حال رفتن به آنجا برای مردم در 20 سال زمان و 40 سال زمان 100 سال زمان,” او توضیح داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این همه در چگونه به شما نگاه در جهان است و او هر صبح و نگاه جهان به راه راست. و هنگامی که شما انجام این کار, آن را خیلی بهتر از ما آن را به خارج می شود.”

ادامه مطلب: موسسه اروپا تیم کانادا از تحقیقات سرطان ” در شهرستان که در آن روباه شروع به اجرا

Calhoun ملی بود, جمع آوری کمک های مردمی رئیس کانادا انجمن سرطان که دیویدسون می گوید: او یک تماس از یک همکار در مورد کسی که مایل به اجرا در سراسر کانادا به جمع آوری پول برای سرطان است. این تری فاکس ماراتن امید یک اصطلاح Calhoun ابداع شد مارس 12, 1980, وقتی فاکس غوطه ور خود را مصنوعی پا در سنت جان هاربر.

“هنگامی که ما یک درمان برای سرطان — اگر نه — از آنجا که این ابزار وجود دارد به انجام این مشاغل در حال حاضر و سپس ران Calhoun را ایفا کرده و بخش عظیمی در حرکت است که درمان نزدیک تر است.”

پرینت این

دیویدسون می گوید Calhoun یک خانواده بزرگ و دوست داشت نوه او. همسرش, Fran درگذشت چند سال پیش از آن.

مقدمات مراسم تشییع جنازه نشده است را اعلام کرد.

میراث تری فاکس

میراث تری فاکس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im