رونالدو سوزا و خش از روز شنبه UFC کارت پس از مثبت coronavirus آزمون

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

UFC 249 اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده شنبه شب با وجود یکی از مبارزان بودن حکومت جمعه پس از تست مثبت برای coronavirus.

رونالدو “Jacare” سوزا بود که با توجه به مخالفت Uriah سالن در میان کشمکش بود خراشیده از کارت پس از نتیجه آزمون دریافت شد.

اما دیگر 11 مبارزه در UFC 249 کارت ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا.

UFC اعلام کرد در انتشار اخبار است که دو سوزا cornermen همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19.

“UFC پزشکی تیم مورد بررسی قرار سوزا و دو cornermen و آنها را به توان در حال حاضر بدون علامت …” بیانیه خوانده شده در بخش. “هر UFC ایمنی و سلامت پروتکل هر سه مرد را به سمت چپ هتل میزبان خواهد بود و خود-جدا کردن محل که در آن UFC پزشکی تیم نظارت بر شرایط خود را از راه دور و ارائه کمک با هر گونه درمان ضروری است.

“از ورود آنها پیش از آن در هفته تا زمانی که حرکت خود را امروز در سوزا و cornermen به دنبال UFC بهداشت و پروتکل های ایمنی از جمله تمرین های اجتماعی فاصله پوشیدن تجهیزات حفاظتی پرسنل و خود جدا هر زمان ممکن است.

“شده اند وجود دارد هیچ دیگر مثبت COVID-19 آزمون گزارش از مانده ورزشکاران شرکت کننده در UFC 249.”

دولت های ورزشی بنا به گزارش مقامات OK با رویداد برگزار می شود

با توجه به ESPN Souza 40 ساله برزیلی وارد جکسون در روز چهارشنبه و گفت: UFC مقامات که یک عضو از خانواده خود را قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19. اگر چه Souza تا به حال هیچ نشانه او داده شد COVID-19 تست و ارسال به قرنطینه.

سازمان دیده بان | کانادا UFC fighter باز به مبارزه در طول همه گیر:

UFC fighter می گوید: او در ورزشی خود را نخست و تیک تاک ساعت است 1:04

این نتیجه تست مثبت آمد اما ESPN گزارش داد که ایالت فلوریدا ورزشی مقامات راحت با UFC 249 حرکت رو به جلو به دلیل مناسب پروتکل قرنطینه قرار گرفتند.

سوزا (26-8) دهکدهای از دست داد و چهار از گذشته خود شش دعوا از جمله دو بازی گذشته خود را. او اخیرا در عمل در ماه نوامبر گذشته زمانی که او کاهش یافته تصمیم گیری تقسیم به لهستان Jan Blachowicz در سائو پائولو.

هال (15-9) است که 35 سال جامائیکا مادری که دعوا از نیویورک است. او برنده های اخیر مبارزه با درآمد یک تصمیم گیری تقسیم بیش برزیل آنتونیو کارلوس جونیور در سپتامبر گذشته در ونکوور.

“من نمی توانم باور این گه” گفت: یکی از سالن تیمی که نخواست نامش فاش شود. “قلب من را شکست برای Uriah; این یک مبارزه بزرگ برای او اما اگر من بر روی کارت من می خواهم هنوز هم حتی با این تست مثبت.”

در UFC 249 رویداد اصلی تونی فرگوسن (26-3) و جاستین Gaethje (21-2) را نبرد برای سازمان موقت عنوان سبک وزن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>