Ronna, McDaniel, رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه دفاع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در مدت کوتاهی پس از آن. Mitt Romney, عموی او اعلام کرد او می خواهد رای به محکوم کردن او در واکنش به استیضاح محاکمه.

“این اولین بار است که من در مخالفت با میت و من تصور آن را نمی خواهد آخرین” McDaniel در توییتر نوشت. “خط پایین این است که رئیس جمهور تهمت هیچ کار اشتباهی انجام داد و حزب جمهوری خواه است که متحد تر از همیشه پشت سر او. من همراه با ترجمه ایستاده با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در این پست از حزب رئیس آمد و در عرض یک ساعت و نیم از رامنی سخنان کوتاهی از طبقه سنا که در آن جمهوری خواه یوتا اعلام کرد تصمیم خود را اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “است که به جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

سنا رای به تبرئه تهمت شنبه بعد از استیضاح مقالات مربوط به اوکراین رسوایی شارژ با سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

یک قهرمان سرسخت رئیس جمهور و متحد کاخ سفید McDaniel بارها و بارها به دنبال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات به تشخیص خودش از رامنی است که خودداری از انتقاد از دولت.

McDaniel گرفتار شد در یک دوره شدید از مبارزه بین تهمت و رامنی در ماه ژانویه 2019 مدت کوتاهی قبل از او گرفت و به مجلس سنا. در میان دشمنی او اصرار داشت که “من دوست دارم عمو” و گفت: او را سرزنش ورودی سال اول سناتور “تا به حال چیزی برای انجام با خانواده است.”

اما درون خانوادگی و درون حزب تنش مطمئن هستند که برای رسیدن به ارتفاعات جدید زیر رامنی استیضاح رای خوردگی او را در برابر رئیس جمهور و تقریبا تمام منتخب جمهوری خواهان و حزب اپارات خواهر زاده خود را نظارت کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im