Rose McGowan ریپ ناتالی پورتمن اسکار کیپ: “شما مشکل

Category: دیلی بیست Comments: No comments

ناتالی پورتمن اسکار شب کیپ دوزی با نام توبیخ مدیران زن به دست آورده raves روز یکشنبه در فرش قرمز—اما نه هر کس یک فن است. در روز سه شنبه Rose McGowan برافراشته در برابر پوشاک در Facebook و گفت که اگر چه پورتمن را دوست دارد به بحث صحبت از یک فمینیست فعال “من فقط او را می خواهم و دیگر بازیگران به پیاده روی پیاده روی.”

پورتمن دریافت ستایش گسترده در روز یکشنبه برای ردای خود را; آن را احساس مانند یک canny پاسخ به 2018 گلدن گلوب که در آن بازیگر برای اولین بار معرفی کارگردانی دسته کرد و گفت: “و در اینجا همه مرد نامزد.” اما McGowan بود و نه خیره شدن. پورتمن کیپ “نوع اعتراض می شود که بررسی بیحوصلگی حرف زدن از رسانه های جریان اصلی برای آن شجاعت” او نوشت. “شجاع ؟ نه توسط یک شات طولانی. بیشتر شبیه به یک بازیگر اقدام بخشی از کسی که مراقبت. به عنوان بسیاری از آنها را انجام دهد.”

“من پیدا کردن پورتمن نوع فعالیت عمیقا توهین آمیز به کسانی از ما که در واقع انجام کار” McGowan ادامه داد. “من نوشتن نیست این از تلخی من نوشتن از نفرت است.”

McGowan ادعا می کند در پست خود که پورتمن تنها با دو زن مدیره در طول زندگی حرفه ای خود را از جمله خودش. به عنوان خبرنگار هالیوود اشاره پورتمن در واقع کار می کرد با سه زن مدیره در فیلم های, نه از جمله خودش را—اگر چه دو نفر از کسانی که پروژه های THR یادداشت شد گلچین فیلم است که شامل چند مدیران. McGowan نیز تکرار یکی دیگر از نقد برخی از وارد در برابر پورتمن پس از پنج شنبه: او شرکت تولید Handsomecharlie فیلم تنها با استخدام یک مدیر (پورتمن) در سراسر هشت پروژه است. به عنوان کاربر توییتر @ON_Morgan قرار داده و آن را “شگفت انگیز, ژست! اگر تنها تولید شرکت او صاحب و اجرا خواهد استخدام زنان مدیران دیگر از *ناتالی پورتمن* سپس آن را نمی ممکن است به عنوان دیده می شود بنابراین کاملا نمایشی.”

“آنچه در آن است با بازیگران خود ilk?” McGowan نوشت. “شما ” ستارههای’ (🤮) می تواند جهان را تغییر دهید اگر شما می خواهم موضع به جای اینکه این مشکل است. بله, شما, Natalie. شما مشکل است. خدمات لب مشکل است. جعلی حمایت از زنان دیگر است.”

“هیچ قانون وجود دارد که می گوید شما نیاز به استخدام زنان با زنان یا حمایت از زنان” McGowan اضافه شده است. “با تمام معنی شما. ولی من میگم جلوگیری از تظاهر شما به نوعی از قهرمان برای هر چیزی غیر از خودتان است. … تا زمانی که شما و همکار خود بازیگران واقعی را با ما تمام نعمت و قطع دوزی خود فعال عبا را قطع کند درست است.”

نمایندگان برای پورتمن بلافاصله پاسخ به The Daily Beastدرخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>