روال خستگی و وحشت: زندگی برای یک حامل خدمه گیر در گوام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خدمه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت تقریبا سه هفته بعد از اینکه مجبور به حوض در گوام پس از شیوع کروناویروس در حال حاضر پراکنده در سراسر این جزیره در حال انتظار برای دریافت بهتر است.

بسیاری از آنها پناه در هتل ها و خانه ها و در پایگاه نیروی دریایی. چند صد باقی می ماند پردازنده برای حفظ کشتی. هفت بستری شده اند از جمله یکی بود که به تازگی به واحد مراقبت های ویژه برای افزایش نظارت با توجه به تنگی نفس.

این Covid-19-رایگان ملوانان حرکت خواهد کرد به عقب بر روی روزولت پس از آن اعلام شده است “پاک” که نیروی دریایی برآورد خواهد شد مارس 20-25 با توجه به reembarkation طرح به دست آمده توسط سیاسی.

در سراسر هیئت مدیره ملوانان توصیف چند هفته از هرج و مرج که در طی آن افزایش اختیارات دولت و دروغ شایع زد. زندگی در حال حاضر حل و فصل را به یکنواختی مربوط توسط دوره از وحشت به عنوان نیروی دریایی کشتی با شیوع بی سابقه. به عنوان جمعه و 94 درصد از خدمه تا به حال تست شده با 660 مثبت و 3920 منفی است. یک دریانورد رئیس حمل و نقل هوایی Ordnanceman چارلز Thacker درگذشت.

سیاسی صحبت با بیش از نیم دوجین ملوانان خانواده و دوستان برای این مقاله همه آنها نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از پیامدهای از نیروی دریایی است. چند ملوانان و اعضای خانواده گفت: آنها تا به حال دریافت دستورالعمل صریح و روشن از نیروی دریایی — که در روایات به عنوان “تهدید” — به صحبت با رسانه ها.

داستان های خود را رنگ یک عکس از یک حامل خدمه در زمان منجمد مجبور به صبر کردن بیماری در یک نقطه در اقیانوس آرام و در مرکز یک چرخش سیاسی رسوایی بازگشت به خانه.

بدنسازی زندگی

برای 300 بنابراین روزولت ملوانان بسته بندی شده به پایه تربیت بدنی در این جزیره قرنطینه شده است عجیب مانند یک تعطیلات.

آنها ساعت های طولانی را صرف بازی جدید Final Fantasy VII برای پلی استیشن 4 که در زمان روز به دانلود بیش از ورزشگاه را پر از لکه اتصال به اینترنت. آنها خواندن و کار کردن. یک روز در هفته گذشته آنها دستور پیتزا از مهره های بازی دومینو.

اما هر از چند گاهی واقعیت crashing پایین می آید. همه ملوانان در ورزشگاه آزمایش مثبت برای Covid-19. در حالی که بسیاری از آنها تجربه فقط علائم خفیف مانند سردرد و سرفه و یا درد عضلانی چند بسیار مریض تر.

در ورزشگاه خدمه در آماده باش هستند. هفته گذشته مقامات به نام یک آمبولانس برای ملوان مبتلا به آسم که نگران او نیست به اندازه کافی اکسیژن و گفت: یکی ملوان وجود دارد. امدادگران بررسی آسم مرد اعضای حیاتی و موثر بدن قبل از بازگشت او به تخت که در آن او در حال حاضر می خوابد فقط چند متری از موقت پزشکی در گوشه ای از ورزشگاه.

“او استنشاقی نیست کاملا روشن او” ملوان گفت. “آنها می خواستند به مطمئن شوید که او تنفس صحیح می باشد.”

گذشته از آن حادثه زندگی حل و فصل است به زندگی روزمره. خدمه باید مقدار زیادی از آب و خط برای چک پزشکی دو بار در روز. مواد غذایی است که با دقت جیره بندی و همیشه اشتها آور اما حداقل آنها را کشتی.

ملوانان در سراسر جزیره مجاز به استفاده از تلفن های خود را و دیگر دستگاه های الکترونیکی در طول دوره انزوا نیروی دریایی سخنگو دگرمن. j.g. راشل McMarr گفت. ملوانان بیشتر بر پایه دسترسی به اینترنت, او گفت:. در علاوه بر این به درمان توسط نیروی دریایی حرفه ای پزشکی خدمه نیز مجازی دسترسی به روحانی, تیم های غیر نظامی تابآوری مشاور و مراقبت های روانی.

اما بزرگترین مشکل این است که فقدان اطلاعات قابل اعتماد در مورد وضعیت کشتی و یا جهان خارج ملوان گفت.

“این وحشتناک نیست راستش. ما می تواند در یک قایق” ملوان گفت. “این فقط خسته کننده چرا که ما هیچ ایده چه خبر است.”

برای حمایت از کاپیتان

پس از گزارش از اولین Covid-19 مورد پردازنده کشتی پدید آمده در ماه گذشته دوم ملوان توصیف احساس درماندگی و ترس است. کارکنان شروع به سفید کشتی دو یا سه بار در روز گاهی اوقات صرف دو ساعت تمیز کردن. شایعات پرواز: یک دقیقه به آنها گفته شد آنها تمام می شود, پرواز به ژاپن; در عرض پنج دقیقه که طرح ظاهرا “کنسرو شده” ملوان گفت.

“این ترسناک بود چون احساس می کردم که هیچ کس اقدام و ما در گیر در کشتی مانند ساردین” ملوان گفت. “هیچ شد پله تا به ما بگویید که چه می گذرد.”

خدمه تر شد و امیدواریم پس از کشتی فرماندهی افسر سروان. برت Crozier با ارسال یادداشتی به نیروی دریایی رهبری درخواست کمک اضافی. این یادداشت به بیرون درز شد به رسانه ها, تنظیم کردن یک غلتک coaster زنجیره ای از حوادث که به پایان رسید با Crozier اخراج شدن و اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly پله پایین بیش از سخنان خود به خدمه.

اول ملوان به گوش Modly سخنرانی بیش از سیستم آدرس عمومی که در طی آن او لعنت بارها و بارها berated خدمه و به نام Crozier “ساده لوحانه” و “احمقانه است.”

“است که احتمالا یکی از غیر حرفه ای ترین سخنرانی من تا کنون شنیده ام” ملوان گفت.

خدمه و خانواده های آنها را به شدت پشتیبانی Crozier که دوم ملوان گفت: “همیشه ما را برای اولین بار.” ویدئوها ارسال شده از آخرین لحظات در کشتی نشان داد ملوانان تشویق و شعار خود نام و swarming برای خداحافظی.

“من فکر می کنم او به بیرون درز کرد که نامه ای به سان فرانسیسکو کرونیکل? من مطمئن نیستم. اما همه ما مطمئن شوید که به عنوان جهنم امید او گفت:” دوم ملوان. “همه او تلاش به انجام نمی شد باید یک مرگ در دست او چون نیروی دریایی بود کمرنگ جلوه دادن چقدر بد بود.”

نیروی دریایی در هفته گذشته به اتمام رسیدگی به حادثه; رهبری هنوز رد برقراری Crozier.

خستگی و سپس وحشت

در حالی که پنتاگون reeled از نیروی دریایی رهبری تغییرات روزولت زنجیره ای از فرمان بود و هنوز هم بدانند تدارکات. افراد سالم بودند در نهایت نقل مکان شلوغ ورزشگاه را به مسکن مناسب. دوم ملوان منتقل شده به طور مستقیم از کشتی به یک هتل که در آن خدمه اجازه داده شد برای باز کردن درهای خود را تنها برای گرفتن وعده های غذایی خود را سه بار در روز. آنهایی که خوش شانس قادر به موج به یکدیگر از بالکن.

اما برای برخی از خستگی به زودی تبدیل به وحشت. دوم ملوان شروع به تجربه Covid-19-مانند علائم آن بدتر در طی پنج روز. فرد سمت چپ هتل برای رفتن به انزوا در جای دیگر.

برای دیگران قرنطینه یک بازی انتظار. روشن نیست که انزوا دوره خواهد بود; پس از 14 روز در قرنطینه ملوانان هنوز هم باید صبر کنید تا 48 ساعت خود را برای دریافت نتایج آزمون به عقب. و برخی در ورزشگاه حدس و گمان است که پس از آنها به پایان رسید و 14 روز در آن مکان و کسانی که تست منفی ممکن است نقل مکان کرد به هتل برای یکی دیگر از دوره انزوا.

در این میان خدمه را به طول های بزرگ رفته برای سهولت و یکنواختی. یک سوم ملوان که در یک اتاق هتل سعی کردم به رنگ سخت آب پز تخم مرغ با جزر و مد غلاف. اچ فر مو با نبكنس ملوان گفت. کسی راه اندازی یک Facebook صفحه برای افراد به پست های تمرین خود را هک.

“همه ما چیزهای عجیب و غریب شما نمی فکر می کنم که چگونه حوصله ما” سوم ملوان گفت.

تا سه شنبه خدمه قادر به دریافت ایمیل از خانواده خود را با توجه به یک همسر یک چهارم ملوان اختصاص داده شده به روزولت. در حال حاضر مراقبت از بسته های خمیر دندان حاوی دئودورانت, خشکشویی, غلاف و رامش به عنوان مثال — در نهایت پس از رسیدن. پس از ساعت ها با گوشی های تلفن همراه ارائه دهندگان خدمات متاهل قادر به دریافت داده های رایگان برای اعضای خدمه که هم اکنون می توانید FaceTime و متن خانواده خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد این لایحه است.

ملوانان در حال ارائه لوازم آرایش و همچنین به عنوان یک کاتالوگ از نیروی دریایی ارز آنها می توانید استفاده کنید به منظور اضافی موارد McMarr گفت.

چهارم ملوان تست شده چهار بار تا کنون, اما هنوز هم سالم و با وجود اینکه مجبور به جدا با Covid مثبت خدمه زمانی که کشتی کشیده به گوام در 27 مارس ، ملوان غذایی نیز جیره بندی اگر چه مرد متاهل گفت: اعضای خدمات استفاده می شود به این نوع از مشکلات.

“این فقط یک تکه نان و یک درهم تخم مرغ و یک بطری آب” همسر گفت. “روز بعد او یک MRE [وعده غذایی آماده-به-خوردن] و او بسیار سپاسگزار برای MRE.”

در بين پراکنده وعده های غذایی مکرر و تماس ها را چک کنید تا در بخش وجود دارد برخی از لحظات سبکتر.

“من او را مجبور به تماشای ببر پادشاه گفت:” همسر با اشاره به buzzy Netflix فیلم مستند در مورد حیوانات عجیب و غریب ، دو تماشا قسمت هم تقریبا.

“این رو ذهن ما را گیج کننده وضعیت” همسر گفت.

‘Bleach-a-palooza’

در حالی که بسیاری از خدمه باقی مانده در انزوا و یا قرنطینه در این جزیره چند ملوانان که باقی می ماند پردازنده در حال تمیز کردن کشتی هنوز دوباره. سروان. دن کیلر کشتی را اجرایی ساخته شده است یک مرکز فرماندهی در XO اتاق کنفرانس نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

مطابق با اصول بهداشتی روزولت شامل “غربت تمیز کردن تیم” است که به طور مداوم در حال حرکت در سراسر کشتی. هر روز آغاز می شود و به پایان می رسد با آنچه که ملوانان که لقب “bleach-a-palooza.” افسر مسئول تمیز کردن نیروی کار است Cmdr. چاد Hollinger کشتی سلاح افسر که خدمه گرفته شده برای تماس با “آقای پاک”.

در طول تمیز کردن دوره خاص فضاهای جدا شده به مدت هفت روز — چهار روز دیگر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه McMarr گفت. به طور مداوم سرنشین دار فضاهای تمیز خواهد شد دو بار: هنگامی که با خارج رفتن خدمه و دوباره می دوزند خدمه پس از قرنطینه, او گفت:.

“ما فکر می کنم از این که شبیه به نقاشی ما راهی برای خروج از یک اتاق — کشتی خواهد بود تمیز فضا توسط فضا و دسترسی به هر فضای بسته خواهد شد خاموش” McMarr گفت. “نهایی فضاهای تمیز خواهد بود در کشتی نقاط خروج.”

در فضاهای بزرگ بدون ماشین آلات یا تجهیزات الکتریکی تمیز کردن تیم است که با استفاده از منطقه بزرگ سم پاش که پوشش می تواند یک فضای بزرگ مانند یک ظرف غذا عرشه در یک سوم از زمان آن را به انجام با دست. همانطور که از روز شنبه این تیم تا به حال تمیز بیش از 80 درصد از کشتی.

“آن نشده است آسان; این کار سخت است اما ما در حال مبارزه از طریق آن” Hollinger گفت. “وجود دارد یک نور در انتهای تونل و ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>