قایقرانی کانادا, آتش سوزی ملی زنان مربی تیم دیو تامپسون

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پنج روز پس از زنان سر مربی دیو تامپسون اخراج شد توسط پارو و کانادا و مدیر ارشد اجرایی تری دیلون است پشتوانه رهبری باقی مانده است.

دیلون خواهد نه به دلایل تامپسون شلیک خواستار آن است که یک “اشتغال ماده” و گفت: آن را تحت پوشش یک قرارداد محرمانه اما او در روز دوشنبه تایید سابق دستیاران میشل Darvill فیل مارشال و Lesley تامپسون-ویلی.

که سه نفر در حال حاضر خواهد شد مسئول برای آماده سازی کانادا زنان تیم قایقرانی برای آینده توکیو بازی های المپیک از جمله احتمالا مقدماتی قایق های بیشتر برای بازی های تابستانی.

“ما باید یک بازی فوق العاده با استعداد مربیگری تیم و ما باید سطح بالایی از اعتماد به نفس در این مربیان هستند که در جای خود با زنان برنامه” دیلون گفت. “آنها را به مقدار زیادی از تجربه به این گروه است. آنها بوده ام بسیار انتگرال به موفقیت است که این برنامه تا به حال بیش از چند سال گذشته. ما واقعا احساس اعتماد به نفس است که این تیم قادر است از مصرف این گروه رو به جلو است.”

کیر Tonks در محل باقی می ماند به عنوان سر مربی تیم ملی مردان.

شش کانادا خدمه واجد شرایط برای سال 2020, تابستان بازی ها, پنج نفر از آنها را زنان قایق که تامپسون به حال مربی با کمک Darvill مارشال و تامپسون-ویلی. تامپسون استخدام شده بود در دسامبر. 17, 2016 پس از نمایش ناامید کننده در المپیک ریو که کانادا پاروزنان تنها به دست آورده و یک مدال نقره در زنان بسیار سبک وزن و دو sculls.

تامپسون به دست آورده مربیگری جایزه تعالی در سال 2019 از مربیگری انجمن کانادا برای کمک به هیلاری Janssens و انجام Filmer به یک برنز در آن سال را در مسابقات قهرمانی جهان است.

دیلون گفت که او با اعتماد به نفس در تیم فعلی رهبری گروه و تنها استخدام اضافی مربی اگر آن را لازم برای آماده سازی بازی های المپیک در آینده. قایقرانی کانادا هیچ برنامه ای برای استخدام جدید زنان سر مربی تا شروع المپیک بعدی quadrennial.

“این است که قطعا یکی از با استعداد ترین گروه از زنان که کانادا احتمالا تا به حال,” دیلون گفت. “ما به دنبال در چگونه ما حرکت رو به جلو با آن گروه و آنها را به بهترین شانس ممکن است از موفقیت است. ما نیز به دنبال ببینید که آیا ما می توانید واجد شرایط اضافی زنان قایق و سه اضافی مردان قایق.

“ما احساس بسیار مثبت در مورد که در آن ما و چشم انداز ما برای توکیو است.”

کانادا خواهد شد شرکت در سه جام جهانی بستری قبل از بازی های المپیک — سبودیا ایتالیا آغاز و در مارس 10, سپس ورزه ایتالیا شروع در مارس 1 و آخرین شانس المپیک مقدماتی در ایالت لوسرن, سوئیس آغاز خواهد شد که در مارس 22. این کانادایی ها نیز برنامه ریزی شده قبل از المپیک اردوگاه هیما ژاپن قبل از توکیو بازی شروع به صورت جدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>