روبیو شک و تردید تهدید شنوایی اتفاق خواهد افتاد در این سال با استناد به حزبی جو

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سرپرست کمیته اطلاعات مجلس سنا مطرح شک و تردید شنبه که پنل را برگزاری یک نشست جهانی با تهدید مواجه ایالات متحده در این سال با استناد به افزایش تعصب بیش از کشور دستگاه اطلاعاتی.

“من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به یک و به خصوص پس از نامه بیش از ده روز از دیدن این نوع سنگین سیاسی از آن” اقدام سنا هوش صندلی مارکو روبیو (R-Fla.) گفت: سیاسی. او با اشاره به جنگ لفظی که فوران بین دموکرات کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوریخواهان پس از ملت ضد جاسوسی رسمی صادر شده هشدار در مورد انتخابات دخالت.

“آن را تبدیل به سخت تر برای رسیدن به یک توافق در یک فروم نیست که تبدیل به یک سیرک سیاسی,” روبیو اضافه شده است. “چرا یک حرفه ای حرفه ای اطلاعات رسمی در هر سطح در این مرحله خواهید بود کشیده به بودن تبدیل به یک شور سیاسی برای پیشبرد روایت از یک طرف و یا دیگر ؟ شما امیدواریم هوش مسائل می تواند در بالا از آن, اما در حال حاضر آن را ندارد.”

روبیو نظرات mark آخرین چروک در آنچه که تبدیل شده به یک ماه-حماسه طولانی بیش از برگزاری یک در سراسر جهان تهدید شنوایی.

سیاسی اولین گزارش در ماه ژانویه است که مقامات اطلاعاتی لابی کرده بودند کاپیتول هیل به حرکت در جلسه سالانه — که به طور سنتی صورت گرفته است زمانی بین فوریه و مارس و برجسته دولتی و بخش طبقه بندی شده — به طور کامل پشت بسته-درب از ترس این که آژانس ستاد می تواند در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زنده در تلویزیون در مورد تهدیدات امنیتی.

روبیو و سناتور. مارک وارنر (D-Va.), هوش کمیته حزب دموکرات بالا شده بود هل دادن مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe و دیگر رهبران به نظر می رسد قبل از برنامه ریزی اوت زنگ تفریح.

در اوایل این ماه Ratcliffe — که علنا متعهد به شهادت در سراسر جهان تهدید جلسه خود را تایید شنوایی در مه — بنا به گزارش ارائه شده به شهادت اما حد سخنان خود به بیانیه افتتاحیه قبل از اقدام به بسته تنظیم.

وارنر گفت: در نظر گرفتن چنین پیشنهاد “خواهد بود به طور کامل به مقابله با سنت ها و من فکر می کنم این مسئولیت به آمریکا” در مورد آخرین امنیت ملی تهدید.

روبیو گفت: هیچ سخت مهلت برای کشیدن پلاگین بر روی برگزاری این جلسه گفت: کمیته خواهد بود “آماده برای انجام یک اگر ما می تواند به جلو و یکی کردن” قبل از سنا adjourns هفته آینده. او پیشنهاد شنوایی ممکن است هنوز اتفاق می افتد در ماه سپتامبر — یک گزینه هر دو طرف امیدوار بود برای جلوگیری از ترس است که هر گونه اخبار ناشی از آن می تواند آسیب بیشتر مخفی جامعه شهرت.

این جمهوریخواه فلوریدا گفت که او معتقد است سازمان اطلاعات ستاد هستند “بیش از تمایل به نظر می رسد در یک بسته محیط که در آن آنها قادر به بحث در مورد هوش آزادانه تر است.”

اما “در محیط ما دیگر در یک محل, متاسفانه, که در آن شما می توانید تعداد بر روی چیزهایی که نمی شود گفت در یک جلسه که نمی تواند به طور بالقوه تهدید هوش و امنیت ملی” گفت: POLITICO.

“ما همچنان به کار دارند اما آن را بدست سخت تر در طول هفته گذشته” با توجه به توافق با استناد به اظهارات وارنر و دیگر مقامات ارشد دموکرات که انتقاد, انتخابات, دخالت هشدار از ویلیام Evanina ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز.

“من تو را دیدم برخی از اظهارات در مورد او است که در واقع به کارگردانی او را شخصا. آن را فقط ظالمانه است.”

وارنر گفت که “احترام زیادی” برای Evanina و همچنان در تلاش برای متقاعد کردن Ratcliffe به عموم شهادت.

“این تنها شانس کل سال برای آمریکا به شنیدن وضعیت در سراسر جهان تهدید,” او گفت:. “این امر می تواند دوباره بی سابقه ای به انجام آن نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>