راگبی 7s سر و صدا به ریو و خیره جدید المپیک به اندازه مخاطبان

جهان منتظر بازگشت به ورزش است.

ممکن است برخی از زمان برای از سرگیری بازی های ما بازی و لذت بردن از به عنوان تماشاگر.

حتی پس از آن شبح وجود دارد که “طبیعی” برای ورزش ممکن است شامل استادیوم با چند و یا هیچ طرفداران در می ایستد در حالی که لیگ های حرفه ای مبارزه به مرحله مسابقات خود را در برابر یک نوع همگن متمرکز انزوا در ساخته شده برای تلویزیون حوادث.

سپس دوباره آن را بهتر از هیچ ورزشی در تمام آن چیزی است که ما تا به حال به تحمل پنج سال یا بیشتر.

به عنوان ما همچنان به غلبه نهایی رقیب COVID-19 ما یک بار دیگر مشغول به خرک به یاد ورزشی بزرگ از گذشته است.

این پنج شنبه, آوریل 9 خواهد بود هشتم از چند هفته از برنامه نویسی در CBC ورزشی که به نمایش گذاشتن برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات از نسخه های مختلف از بازی های المپیک هر دو فصل زمستان و تابستان.

قسمت شماره 8 از بازی های المپیک پخش ویژگی های اولین ورزش rugby sevens برای هر دو مردان و زنان در بازی های المپیک 2016 در ریو دو ژانیرو, برزیل.

سازمان دیده بان | کشور کانادا را بدست آورده افتتاحیه rugby sevens المپیک برنز:

کانادا زنان rugby sevens تیم ضرب و شتم بریتانیا 33-10 به برنده مدال برنز در بازیهای المپیک ریو. 0:59

جدید سنتی تیم های ورزشی هستند که اغلب بستری مدرن المپیک برنامه چرا که کمیته بین المللی المپیک در تلاش برای نگه داشتن تعدادی از ورزشکاران و بازی های بیشتر پایدار.

اما فقط به عنوان فردی ورزشی کاراته, گشت و گذار, ورزش کوهنوردی و ورزش اسکیت بورد سواری امید به چلپ چلوپ کردن در توکیو بازی های المپیک, rugby sevens شد یک ضربه بزرگ در ریو در سال 2016.

هیجان ‘نفره’

آن نیست تا زمانی که بازی های کشورهای مشترک المنافع در سال 1998 در کوالالامپور مالزی است که به سرعت در حال حرکت بازی به رقابت در عمده بین المللی چند رویداد ورزشی است.

آن را در بر داشت موفقیت های فوری به این دلیل که اولین ستاره جهانی راگبی یونس Lomu از نیوزیلند به رهبری تیم خود را به مدال طلا و enraptured طرفداران در چه بود رعد و برق سریع مسابقات انجام شده در طول دوره فقط دو روز.

در تورنتو 2015, پرده رفت تا برای rugby sevens در پان آمریکن بازی های مرحله در مقابل شدید حزبی طرفداران در BMO زمینه — که شناخته شده به عنوان نمایشگاه ورزشگاه در طول دوره از آن بازی است.

کانادا مردان و زنان هر دو برنده مدال طلا آورده و هیجان sevens برای آگاهی ملی است.

“رفتن به پان Ams یک نام تجاری تجربه جدید برای ما یکی که کمک کرد به ما یک ایده از آنچه در بازی های المپیک خواهد بود گفت:” اشلی Steacy که ستاره دار برای کانادا در تورنتو.

“من به یاد داشته باشید برقی احساس بازی در فینال در برابر ایالات متحده آمریکا و سپس به تماشای بازی مردان آرژانتین. آن شدید سفر با بالاترین بالاترین و پایین ترین پایین.”

سازمان دیده بان | کانادا زنان شکار 7s طلا در توکیو:

پس از پیروزی برنز در ورزش را برای اولین بار در ریو 2016 زنان کانادا rugby sevens تیم ملی با هدف ساخت که در آن موفقیت است. 1:37

Steacy که تا به حال بازی راگبی پس از کلاس 10 در Lethbridge آلتا., رفت و تبدیل به کانادا دانشگاه بازیکن سال دو بار در حالی که منجر به موشها به سه قهرمانی. در طول راه او کمک کرد تا کانادا برنده نقره در Sevens جام جهانی در سال 2013 در مسکو و جان سالم به در جراحی شانه پیش از پان بازی و همچنین به عنوان یک ACL پاره شش ماه قبل از ریو که تقریبا او را به سبب از دست بازی های المپیک است.

او اعتبارات موفقیت کانادا در زنان هنگامی که آنها رو به بزرگترین عینک از همه تصمیم به تمرکز در Langford, B. C., برای چهار سال منتهی به بازی.

“آموزش متمرکز برنامه شگفت انگیز بود بلکه بسیار دشوار است در همان زمان و من در میانهی شب هر چیزی مانند آن را پس از بازنشستگی” به یاد می آورد Steacy که بازی آخرین بازی در سال 2017 و در حال حاضر یک گاو گله دار فقط در غرب Saskatoon, Sask., با شوهرش شان.

“کار کردن با افراد همفکر به سمت همان هدف و هل دادن هر یک از دیگر هر روز به طور مطلق بهترین شما می تواند یک نماد برای من. در سمت تلنگر, آن را بسیار رقابتی است. این یک وضعیت ظریف تلاش برای حفظ تعادل خوب بین هم تیمی و رقیب.”

ساختمان محبوبیت در کانادا

در کانادا زنان ساخته شده از آن همه گرد هم آمده و از دست داده و تنها دو بازی طی سه روز مسابقه. یکی بود به بریتانیا در استخر بازی و در نیمه نهایی به عنوان آنها توسط لبه احتمالی طلا medallists از استرالیا.

این کانادایی ها دوباره به ضربت بریتانیا 33-10 و ادعای مدال برنز. وجود دارد joyous celebration و ارزشمند صحنه به عنوان کاپیتان جن کیش شد بريدن به غرفه او خیلی خوشحال پدر استیو بود که عکس های خوراکی در سراسر.

“او به جلو با این تصور که آنها هیجان زده بودند تا مردم را به سقوط در عشق با ورزش” میچ طاووس که به نام rugby sevens play-by-play برای CBC گفت: از یک مکالمه او با کیش قبل از بازی های المپیک است.

“کیش نیز گفت: طرف احساس ریو بود درست مرحله به منظور بالا بردن نوار برای ورزش در کانادا و او عاشق این ایده داشتن کل کشور پشت سر آنها.”

سازمان دیده بان | Ghislaine Landry مورد بحث rigors از آموزش راگبی:

تمام وقت منجر گلزن و کاپیتان زنان rugby sevens تیم ملی Ghislaine Landry سهام افکار خود را بر آنچه المپیک به تعویق افتادن وسیله برای ورزشکاران است. 1:55

و این طبیعت ورزش خود را که تبدیل به طرفداران. Rugby sevens می بیند به مقدار زیادی به ثمر رساند و هر مسابقه دارای پتانسیل به التماس کردن به تغییرات سریع در ثروت که در نهایت هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

“سرعت, ورزشی, تناسب اندام و تصمیم گیری از بازیکنان جهش در شما” طاووس برآورد شده است.

“به علاوه هفت رقبا در هر طرف در یک سطح به نظر می رسد مانند جرم است که همیشه قریب الوقوع و یک تیم است که به ندرت خارج از آن. عامل در 15 دقیقه مسابقات و شما می توانید چشم خود را از آن.”

فیجی اعتصاب فراموش نشدنی طلا

در مردان, سمت, کانادا نمی واجد شرایط یک تیم برای اولین المپیک در ریو اگر چه آنها ساخته شده از کلاس برای توکیو بازی. هنوز یک ارزش برجسته reliving است که پیروزی های این تیم از فیجی است.

به نمایندگی از یک کشور کوچک در جنوب اقیانوس آرام با جمعیتی کمتر از یک میلیون Fijians غلبه خود را یک بار اربابان استعماری بریتانیا 43-7 در مسابقه قهرمانی را به تصرف طلا — و در فرایند برنده این کشور برای اولین بار مدال از هر نوع در 60 سال از المپیک رقابت است.

پس از آن آنها ارائه شده یکی از محبوب ترین لحظات ریو 2016 بازی به عنوان تیم جمع شده بودند بازو در بازو پیروزمندانه به خواندن انجیل سرود پیروزی با اشک جریان پایین چهره خود را.

فیجی بازیکنان و کادر هم پس از گرفتن طلا در مردان Rugby Sevens نهایی در مقابل بریتانیا در بازی های المپیک ریو 2016. (فایل/گتی ایماژ)

Rugby sevens در ریو باعث به هم بزنید و برنده بسیاری از پیروان جدید در سطح بین المللی. جایی بود که تصور این ورزش در بازی های المپیک عمیق تر از آن بود بازگشت به خانه در کانادا.

“من فکر می کنم تاثیر ما به عنوان یک تیم برنده مدال برنز در ریو واقعا پرتاب rugby sevens به خط مقدم از کانادا ورزشی” Steacy بازشناخت.

“من فکر می کنم آن را مورد توجه ملت و به اعتقاد من ما الهام بخش یک نسل از زنان جوان به می خواهید به سعی کنید راگبی. آن است که واقعا چیزی خاص به ریختن قلب و روح خود را به چیزی است که شما در مورد پرشور و سپس قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن عشق که برای بازی با بسیاری از مردم در سراسر جهان است.”

نسخه هشتم از بازی های المپیک پخش ویژگی های مدال بازی rugby sevens مسابقات از ریو 2016 بازی از جمله برنز مدال پیروزی کانادا و مدال طلا به دست آورد فیجی مردان است. روز شنبه, مه 9 در 3 p. m. و از آن خواهد شد در جریان CBCSports.ca و همچنین هوایی در سراسر CBC television network. چک لیست های محلی برای زمان در منطقه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر