در حال اجرا-mate مختصر و مفید: ردیابی جو بایدن را به معاونت انتخاب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پس از هشت سال به عنوان باراک اوباما No. 2, جو بایدن می داند که یک یا دو چیز در مورد آنچه در آن طول می کشد برای موفقیت به عنوان معاون رئیس جمهور. در حال حاضر از آن نوبت خود را به تصمیم گیری در یک همسر در حال اجرا.

هر چند بایدن را در پروسه بررسی شده است از نزدیک نگهبانی توسط چند کلید مشاوران و رقیب خود سیاسی را گزارش کرده است روشن خود را likeliest میدارد. او انتظار می رود به اعلام انتخاب خود را بین Aug. 1 و شروع کنوانسیون ملی دموکرات ها در اوت. 17.

ما می دانیم که بایدن خط پایین: او می خواهد یک شریک که سهام خود را در سیاست و حاکم بر اولویت — که “simpatico” با او به استفاده از بایدن را به خوبی پوشیده مختصر. او نیاز خود را معاون رئیس جمهور قادر به مسئولیت های کلیدی دولت از طرح های, و او به صحبت در مورد تمایل یک فرد که نقاط قوت تعادل خود را. و بایدن که به نوبه خود خواهد 78 هفته پس از انتخابات ماه نوامبر است گفت: این مهم در حال اجرا خود را mate آماده به رئیس جمهور از روز اول.

تیم ما پیگیری 2020 مسابقه تجزیه و تحلیل علامت + و minuses هر VP مدعی را به بلیط — و چه انتخاب خود را می گویند در مورد بایدن استراتژی برای برنده 2020 انتخابات و حاکم بر کشور در سال 2021. حرکت را از طریق زیر به عنوان خوانده شده در مورد هر یک را انتخاب کنید و یا با کلیک بر روی یکی از نام های زیر را به پرش به طور مستقیم به آن نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>