روسیه می گوید: “به نوبه خود یک صفحه جدید در دوپینگ بان کی مون در میان شیوع ویروس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مراجع بین المللی باید “به نوبه خود یک صفحه جدید” و فراموش نکنید که روسیه المپیک دوپینگ ممنوعیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس کشور وزیر ورزش روز جمعه گفت.

این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ محروم روسیه از المپیک چهار سال پس از حکم سال گذشته که دوپینگ اطلاعات از مسکو آزمایشگاه شده بود دستکاری شده است. دادگاه داوری ورزشی است که به حکومت در مورد اینکه آیا این ممنوعیت معتبر است اما جلسات به تعویق افتاده اند به دلیل بحران بهداشت و درمان.

وزیر ورزش اولگ Matytsin گفت: شیوع ویروس این معنی است که طرفین در دعاوی حقوقی باید به جلوگیری از حکم علیه روسیه به دلیل آن خواهد شکست جنبش المپیک.

“رهبران کمیته بین المللی المپیک جهانی مبارزه با دوپینگ آژانس و قضات که تصمیم خواهد گرفت که این حکم باید درک کنند که در حال حاضر ما در حال زندگی در شرایط کاملا متفاوت است و این بحران که ایجاد شده است از جمله بحران در روابط باید احتمالا به پایان رسیده است به نوبه خود یک صفحه جدید و درک کنند که اصلی ترین چیزی که در حال حاضر به همراه” او گفت:.

“هنگامی که شما ببینید که هر کس جدا شده است و هر کس در خانه آگاهی تغییر ذهنیت تغییرات و مردم درک کنند که در حال حاضر وجود دارد اولویت ها و مسائل وجود دارد که در backburner,” Matytsin اضافه شده است. “اولویت این است که آینده جنبش المپیک آن را تحکیم تمام ورزشی بین المللی جامعه است.”

Matytsin گفت: تحریم روسیه آسیب خواهد جنبش المپیک. او افزود که پس از شیوع ویروس فروکش روسیه ارائه خواهد شد به نگه داشتن بیشتر بین المللی ورزشی حوادث اگر فعلی خود میزبان نمی تواند آن را انجام دهد.

Matytsin گرفت و به عنوان وزیر ورزش در ماه ژانویه است و به خوبی در ارتباط با ورزش های المپیک و مقامات از رهبری دانشگاه بین المللی فدراسیون ورزشی.

در طول این ویروس شیوع او روز جمعه گفت باید وجود داشته باشد “احترام به حقوق کشورها که در میان بازیگران اصلی در عرصه بین المللی. روسیه بوده است و باقی خواهد ماند که به نوعی شریک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>