روسیه تنظیم شده است به از دست دادن یک بیاتلون مدال طلا از 2014 بازی های المپیک زمستانی سوچی جدید در مورد دوپینگ.

بین المللی بیاتلون اتحادیه در روز شنبه اعلام کرد دو سال ممنوعیت برای Evgeny Ustyugov بود که بخشی از مدال طلا برنده مردانه رله تیم شش سال پیش با استناد به شواهد و مدارک او مورد استفاده قرار ممنوع اکساندرولون استروئید در زمان بازی های المپیک است.

نتایج خود را از 2013-14 فصل شده اند رد صلاحیت شده از جمله المپیک ،

زمانی که تایید شده توسط کمیته بین المللی المپیک است که دست کشیدن روسیه کردن نقطه بالا در سوچی, مدال, جدول از نظر مدال طلا. کشور میزبان می توانست 10 مدال طلا 11 برابر نروژ و 28 مجموع مدال های مشترک بسیاری همراه با ایالات متحده است.

سازمان دیده بان | WADA ممنوعیت روسیه از سال 2020 المپیک 2022 جام جهانی:

WADA جمهور کریگ Reedie امتیاز به روسیه طلبی در تمیز کردن رویکرد خود را به ورزش. 0:34

آلمان در خط به ارث رله طلا و موضوع را به کمیته بین المللی المپیک تایید.

از Salzburg-بر اساس IBU همچنین اعلام کرد مشابه دو سال تحریم برای سوتلانا m. wilson روسیه که برنده نشد هر مدال در سوچی بیش از این ماده ممنوع ostarine.

این موارد بر اساس اختلاف داده ها از مسکو ضد دوپینگ آزمایشگاه.

کامپیوتر و فایل های به دست آمده در سال گذشته توسط سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ که پس از آن گفت: به نظر برخی از داده ها را دستکاری شده به پوشش دوپینگ. WADA ممنوع اعلام کرده است روسیه نام و پرچم از بازی های المپیک 2020 به عنوان یک نتیجه.

یک WADA پنل گفت: در ماه نوامبر که تلاش کردند به حذف فایل ها در دو بیاتلون موارد که جزئیات به نظر می رسد برای مطابقت با کسانی که از Ustyugov و m. wilson اما کارشناسان کامپیوتر بازیابی فایل.

هر گونه درخواست تجدید نظر توسط Ustyugov است به احتمال زیاد به تمرکز بر روی اینکه آیا داده ها را می توان قابل اعتماد شواهد. حتی اگر او برنده یک درخواست تجدید نظر به دادگاه داوری ورزشی, او هنوز هم می تواند در صورت ممنوعیت در یک جداگانه مورد دوپینگ.

Biathlon یکپارچگی واحد جدید ضد دوپینگ بازوی IBU گفت: پنج شنبه این متهم Ustyugov با دوپینگ تخلف بر اساس داده های غیر معمول در نمونه خون او بین Jan. 2010 و فوریه. 2014. که می تواند به طور بالقوه تهدید مدال طلای خود را در شروع به جرم و رله برنز از سال 2010 بازی های المپیک در ونکوور.

کمیته بین المللی المپیک و WADA نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر