روسیه برای جلوگیری از دادن تیم ملی نقاط برای پیگیری ورزشکاران با دوپینگ تاریخچه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

روسیه پیگیری فدراسیون می گوید که دیگر نمی خواهد به تیم ملی مکان برای برخی از ورزشکاران با گذشته دوپینگ ممنوع.

فدراسیون گفت: آن را نمی خواهد را انتخاب کنید و ورزشکاران که داده شد ممنوعیت از نوامبر 2015 برای طیف وسیعی از دوپینگ و دوپینگ-مرتبط با جرائم و یا کسانی که کار با یک مربی که ممنوع اعلام شد و پس از آن تاریخ است.

این حرکت می تواند به عنوان یک چالش قانونی. دادگاه داوری ورزشی زده پایین مشابه انتخاب ملی قوانین قبل از اگر آن را بداند آنها تحمیل اضافی مجازات در ورزشکاران که خود را در خدمت دوپینگ ممنوع.

CAS لغو انگلیسی, المپیک Association rule در سال 2012 که ورزشکاران قبلا ممنوع برای دوپینگ نمی تواند انتخاب شده برای تیم المپیک.

قوانین آمده است که به فدراسیون روسیه را در مدیریت جدید تلاش می کند به ترمیم رابطه آن با جهانی دو و میدانی. روسیه متوقف شده است از بین المللی پیگیری مسابقات پس از 2015 به صورت گسترده دوپینگ.

فدراسیون در ماه گذشته به طور رسمی اعتراف کرد, تخلف در یک مورد که در آن جعلی اسناد و مدارک پزشکی مورد استفاده قرار گرفت به یک ورزشکار بهانه برای بودن در دسترس نیست برای تست. آن مواجه است 10 میلیون دلار آمریکا جریمه و یک کلاه از 10 ورزشکاران خود را برای پیگیری تیم در بازی های المپیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>