روسیه آژانس ضد دوپینگ RUSADA گفت: این امر به تدریج رزومه تست بعد از این ماه وقفه پس از تحمیل یک وقفه در پاسخ به اقدامات دولت با هدف ممانعت از گسترش جدید کروناویروس.

صحبت کردن در آنلاین اخبار کنفرانس یوری Ganus آژانس را مدیر کل گفت: RUSADA بود شفافی یک طرح برای از سرگیری تست که آن را به حال متوقف در اواخر ماه مارس است.

“ما در حال حاضر در حال انتظار برای آخرین توصیه شده توسط سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ [WADA],” Ganus گفت. “ما شروع تست کار از ده روز ممکن است.”

دوپینگ کنترل ماموران لباس شخصی دنده محافظ در هنگام تست رزومه برای محافظت از خود و ورزشکاران ویکتوریا Barinova رئیس RUSADA تست بخش گفت: در آنلاین کنفرانس مطبوعاتی.

مسکو و دیگر مناطق اعلام کرده اند مستندات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که تا کنون آلوده 165,929 مردم در سراسر روسیه است. این کشور ثبت کرده است 1,537 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

RUSADA به حالت تعلیق در آمد در سال 2015 پس از WADA شواهد از جرم دوپینگ در فدراسیون دو و میدانی.

آژانس شد مشروط ابقاء در سپتامبر 2018 اما اعلام شد غیر سازگار اواخر سال گذشته پس از WADA در بر داشت مسکو ارائه شده بود آن را با doctored داده های آزمایشگاهی.

روسیه در روند جذاب چهار سال ممنوعیت آن ورزشکاران رقابت در عمده رویدادهای ورزشی بین المللی تحت پرچم خود را به عنوان مجازات برای آن تغییر داده های آزمایشگاهی. (گزارش شده توسط گابریل tetrault می-Farber; ویرایش توسط کن فلک)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر