اطلاعاتی روسیه استخدام مکزیکی مرد برای جاسوسی بر روی خبرچین اف بی آی در میامی فدرال می گویند

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اطلاعاتی روسیه استخدام مکزیکی شهروند برای پیگیری کردن محل نگهداری از یک خبرچین اف بی آی در میامی که قبلا ارائه شده دولت ایالات متحده با کسب اطلاعات در عملیات “implicating منافع امنیت ملی ایالات متحده است.”

این مرد مکزیکی هکتور Alejandro Cabrera فوئنتس دستگیر شد روز دوشنبه پس از استخدام توسط یک مقام در سال گذشته با توجه به میامی هرالد و وزارت دادگستری.

پس از اجاره کردن یک خاص میامی ملک در جهت رسمی فوئنتس گفته سفر به مسکو در اوایل این ماه برای دستورالعمل های بیشتر. در این جلسه فوئنتس داده شد شرح خبرچین خودرو گفته شد برای قرار دادن آن برای به دست آوردن شماره پلاک و توجه داشته باشید از “مکان فیزیکی” از خودرو.

این خبرچین توضیح داده شد تنها به عنوان یک “محرمانه منابع انسانی” برای FBI ضد جاسوسی را بدست آورد که تا به حال ارائه اطلاعات در فعالیت های جاسوسی در دولت هرالد گزارش.

فوئنتس و رسمی, برنامه ریزی برای دیدار دوباره در آوریل یا مه سال 2020 به طوری فوئنتس می توانید به اشتراک گذاری آنچه که او در مورد خبرچین خودرو, دادستان فدرال می گویند.

اما این طرح خنثی هنگامی که فوئنتس و همسر مکزیکی وارد میامی از شهر مکزیک در فوریه. 13 و او در زمان یک کرایسلر سدان اجاره ماشین برای اقامت از خبرچین روز بعد. او در تلاش برای ورود به مجتمع مسکونی مجتمع توسط tailgating پشت سر وسیله نقلیه دیگر.

سدان جلب توجه یک گارد امنیتی که با نزدیک شدن خودرو. به عنوان نگهبان بود که رویکرد فوئنتس’ همسر گفته خارج ماشین و در زمان یک عکس از پلاک در خبرچین ماشین.

گارد سوال این جفت ارز مورد کسب و کار خود را در ساختمان و فوئنتس به نام کسی که او ادعا کرد به بازدید از. گارد به رسمیت نمی شناسد به نام و به او گفتم به ترک.

دو روز بعد فوئنتس و همسر خود را آماده می شدند به هیئت مدیره پرواز به شهر مکزیک در فرودگاه بین المللی میامی زمانی که یک گمرک و حفاظت مرزی نماینده بازرسی تلفن همسر. عامل کشف پلاک عکس او در “اخیرا حذف پوشه.”

فوئنتس بستری به درخواست همسرش برای گرفتن عکس و بررسی فوئنتس’ تلفن نشان داد که همسر خود را در حال ارسال تصویر به او از طریق واتساپ پیام. او بعدها به مقامات که یک مقام تا به حال وظیفه او را با عمل و پیام بر روی تلفن خود را نشان داد رسمی آغاز کرده و به کارگردانی جلسات خود را.

آن را بلافاصله روشن نیست که در آن اطلاعاتی روسیه استخدام فوئنتس اما او بنا به گزارش اقامت در سنگاپور بود و روابط به دیگر نقاط جهان نیز هست.

در اولین جلسه دادگاه در روز سه شنبه گفت که قاضی “هیچ یک از خانواده من می داند که من اینجا هستم.”

فوئنتس اعتراف به داشتن یک خانواده دوم در روسیه: یک همسر و دو دختر. او گفت که او تا به حال آنها را بازدید و در حالی که او در روسیه با داشتن جلسات رسمی. این مقام گفت که گفته فوئنتس او می تواند کمک به خود را دریافت کنید, پیر و جوان, خارج از کشور است.

“ما می تواند کمک به هر یک از دیگر” عامل گفته است به او گفته اند.

این امکان وجود دارد که “محرمانه منابع انسانی” هدف فوئنتس و روسیه رسمی شد یک پناهنده. در سال 2017 سیا منبع با دسترسی به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین دایره درونی و فایل های گزارش پناهنده پس از هشدار آمریکا در مورد پوتین برنامه ای برای دخالت در انتخابات 2016. گزارش گفت: سابق روسیه در سیاست خارجی رسمی به پایان رسید تا در واشنگتن در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>