کل هیئت مدیره از فدراسیون دو و میدانی فدراسیون استعفا داد و روز دوشنبه به روسیه چهره دیگر بان کی مون از المپیک دو و میدانی.

فدراسیون شناخته شده به عنوان RusAF گفت: هیئت مدیره استعفا پس از دیدار با روس و وزیر ورزش اولگ Matytsin با استناد به شکست خود را به حل و فصل روسی آهنگ طولانی مدت مشکلات با جهان حاکم بر بدن است.

فدراسیون تعلیق شده است توسط جهانی دو و میدانی پس از 2015 بیش گسترده دوپینگ اما بحران را عمیق تر در ماه های اخیر.

در ماه نوامبر فدراسیون پس از آن رئیس جمهور دیمیتری Shlyakhtin شد و در میان هفت نفر صادر انضباطی به اتهام مانع ضد دوپینگ تحقیق با استفاده از اسناد جعلی.

مورد led جهانی دو و میدانی به توقف برنامه اجازه می دهد بالا و روسیه برای رقابت در سطح بین المللی به عنوان خنثی ورزشکاران است. که تا به حال شده است یک سنگ پله به تشکیل یک تیم روسی را برای بازیهای المپیک در توکیو.

هیئت مدیره تصمیم به استعفا “با توجه به این که اقدامات RusAF تا به حال نمی آورد در مورد بازگشت جهانی دو و میدانی اقدام در جهت منافع تمیز ورزشکاران روسی برای اطمینان از مشارکت خود را در بین المللی و مسابقات و همچنین با هدف حفظ دو و میدانی ایران” این فدراسیون در بیانیه ای گفت.

هیئت مدیره رای به دست بیش از همه قدرت بیش فدراسیون به یک کار گروه با کمیته المپیک است که با توجه به اعضای نمایندگی وزارت ورزش جهان دو و میدانی ورزشکاران روسی و روسیه آژانس ضد دوپینگ.

وزارت قرار دادن فشار اضافی بر روی RusAF با تعلیق رسمی آن دولت, به رسمیت شناختن روز جمعه.

“این هیئت در زمان مهم و تصمیم گیری درست در استعفا,” Matytsin گفت: دولت های ورزشی پخش بازی در تلویزیون.

جهانی دو و میدانی مجموعه ‘خنثی ورزشکار’ بیماری

جهانی دو و میدانی گفت: در هفته گذشته آن می تواند مجددا راه اندازی “خنثی ورزشکار سیستم” اگر مقامات روسیه اعتراف تخلف در مورد جعل. اگر انکار ادامه داد: این امر به دنبال اتهامات در دادگاه داوری برای ورزش است.

“ما می توانیم تایید می کنند که ما دریافت نامه ای از وزارت ورزش” جهان در دو و میدانی گفت: در روز دوشنبه. “ما همچنین می تواند تایید کند که ما نوشته شده به روسیه وزیر ورزش و RusAF امروز توضیح موقعیت ما است.”

روسیه محدود به وارد کردن فقط یک ورزشکار در المپیک دو و میدانی در سال 2016 پس از گسترده مواد مخدر با استفاده از نازل شد. آن را به حال شده است به امید وارد یک تیم در این سال بر اساس اطراف آن در حال حاضر بررسی به عنوان بخشی از “خنثی” طرح. روس ها با این وضعیت موفق به کسب شش مدال در سال گذشته مسابقات قهرمانی جهان است.

این فدراسیون است که با توجه به برگزاری انتخابات جدید در فوریه. 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de