Tخود را برای اولین بار در سری گاه به گاه در مورد روس ها در ریویرا است که بله در مورد مسکو و اوباش در پزشکی و خیلی بیشتر.

خوب, فرانسه—روس ها شده اند در آینده برای مدت زمان طولانی.

اما زمانی که آنها برای اولین بار وارد در اواسط 19هفتم قرن در کوته دآسو, این اسطوره ای خط ساحلی کشش از موناکو به سنت Tropez آنها به عقب. آنها به سمت چپ یک میراث و هنر و ادبیات و معماری از جمله بزرگترین کلیسای ارتدوکس روسیه در اروپای غربی ساخته شده توسط تزار نیکلاس دوم.

“ما همه اراذل و اوباش و تبهکاران,” دوست من ناتالیا یک تولید کننده تلویزیون به سابق KGB سخنگوی-تبدیل-چند میلیونر صنعتگر بار به من گفت در گسترده پنت هاوس مشرف به دریای مدیترانه در مونت کارلو. “مردم فراموش کردن که ما 100 یا 150 سال پیش. وجود دارد که روسیه قبل از پوتین.”

قبل از obscenely ثروتمند الیگارشی مانند سلیمان Kerimov, رومن آبراموویچ, دیمیتری Rybolovlev, Alisher Usmanov سرگئی Pugachev آندره Melnichenko ، Rotenberg برادران Rinat Akhmetov و اواخر بوریس Berezovsky زیرکانه ساخته شده میلیاردها کردن از سقوط اتحاد جماهیر شوروی و scooped تا Riviera فرانسه ترین نخست املاک و مستغلات وجود دارد گذشته از قرمز به tsarinas که کمک به ساخت اولین کلیسا در Riviera, هنرمند مارک شاگال—و تحسین نویسنده و نقاش ماری Bashkirtseff.

با وجود تصورات خلاق خود را, کسانی که زود émigrés به Riviera نمی توانست تصور آینده ای که در آن میلیاردر روس ها خواهد بود توفنده سیاه و سفید خود را فراری Enzos به درختان در نیس (Kerimov) و یا اینکه اتهام تقلب (Rybolovlev) و یا پول شویی از طریق خرید ویلاهای مجلل (Kerimov دوباره آبراموویچ و Berezovsky.) و نه می تواند آنها را پیش بینی کرده اند زمانی که روس ها لبه ایتالیایی ها برای اجرای مافیا در موناکو.

شما می توانید استخدام یک سابق چچن سرباز با پیت بول برای 100 یورو از یک ساعت اگر کسی دیر پرداخت وام.

اما آنها احتمالا می تواند درک غنی از حال و روز پناهندگان از اتحاد جماهیر شوروی. آن را به خوبی شناخته شده در برخی از گوشه های خوب به عنوان مثال شما می توانید استخدام یک سابق چچن سرباز با پیت بول برای 100 یورو از یک ساعت اگر کسی دیر پرداخت وام و یا اگر شما یک غیرقانونی را در آپارتمان خود را.

روسها که در اینجا قبل از انقلاب بلشویکی آیا به حل و فصل و یا فقط لذت بردن از افسانه زمستان, فصل کشت شدند اشراف و یا اعضای خانواده سلطنتی است. پس از لغو سلطنت و استقرار اتحاد جماهیر شوروی در سال 1923 بسیاری از آنها بازگشت بی پول مجبور به چشم پوشی خود را لوکس ویلا برای خانه های شبانه روزی و رانندگی تاکسی برای زندگی.

“برای مدت زمان طولانی پس از آن که پول جدی در اینجا بود که همه به زبان انگلیسی و امریکایی” اواخر مورخ فرانسیس o’hara به من گفت سال گذشته است. “اما در حال حاضر روسها همه پول دوباره همراه با اعراب.”

شهرت یا مرگ

متولد در آنچه در حال حاضر در اوکراین چند زبانه ماری Bashkirtseff شد فقط 12 سال در سال 1870 زمانی که او و خانواده اش نقل مکان کرد به یک ویلا در معروف Promenade des Anglais در خوب ساحل. او شروع به نوشتن (در فرانسه) فوق العاده خاطرات در سن 13 سالگی که presaged مرگ او در 25 از سل و نشان داد چقدر ballsy فمینیست و یک دختر جوان می تواند در یک کشور که در آن زنان را دریافت رای تا سال 1935.

Bashkirtseff و فروتنی با عنوان کتاب من جالب ترین کتاب تمامشد منتشر شده پس از مرگ نویسنده در سال 1887 و در ابتدا پاکسازی از آن رادیکال تر و صمیمی معابر توسط مادرش. بعد نویسنده و مترجم فیلیس Howard Kernberger که ماری نوت بوک از Bibliotheque Nationale در پاریس و انتشار مجله در فرم اصلی خود را با تمام شور و شوق خود را و unapologetic خودشیفتگی.

به یک زن می داند که خود او ذهن مردان تنها می تواند جزئی در نظر گرفتن.

روسی émigré هنرمند و diarist ماری Bashkirtseff

“من متولد می شود یک زن قابل توجه آن مسائل کمی در چه راه و یا چگونه” Bashkirtseff نوشت. “من باید معروف یا من خواهد مرد.” او به جنس مخالف کوتاهی. “به یک زن می داند که خود او ذهن مردان تنها می تواند جزئی در نظر گرفتن.”

Bashkirtseff که در سال 1884 در پاریس همچنین در سمت چپ یک گنجینه ای از نقاشی است که نشان داده شده است در سال های اخیر در موزه ها در سراسر اروپا از جمله موزه اورسی در پاریس Chéret موزه در خوب و دولت روسیه موزه در سنت پترزبورگ. بیش از 60 از آثار او اما نابود شدند توسط نازی ها.

مارک شاگال, né Moishe Shagal متولد شد در آنچه در حال حاضر بلاروس چند سال پس از Bashkirtseff مرگ است. او به پاریس نقل مکان کرد به عنوان یک مرد جوان اما در نهایت زخم در جنوب, در یک خانه سنگی در دامنه کوه های دیدنی و جذاب ایجاد کرد سنت پل د Vence, احاطه شده توسط چشم انداز است که الهام بخش او را.

“وجود دارد و در جنوب برای اولین بار در زندگی من من تو را دیدم که غنی از سبزی—مانند آن است که من تا به حال هرگز دیده می شود در کشور خود من” شاگال یک بار گفت.

شاگال پرداخت آن را به جلو با ترک همه آثار هنری خود را به دولت فرانسه. موزه ملی مارک شاگال در خوب است بهتر شناخته شده به عنوان کتاب مقدس پیام پس از شاگال در نظر گرفته 17 کتاب مقدس آثار موجود در مجموعه خود را به میان مهم است.

‘میلیاردر خلیج’

روس ها به مدت طولانی حل و فصل بیش از همه به ساحل d ‘ Azur. یکی از آنها حداقل شناخته شده در جوامع شده است در نفیس ساحلی شهر منتون تسلیم فقط طرف دیگر از موناکو در راه به مرز ایتالیا و اغلب نادیده گرفته شده توسط گردشگران پیمودن کن-نیس-موناکو مدار.

هر دو ثروتمند و طبقه متوسط روس ها رفتند به مانتون قبل و بعد از انقلاب و ایجاد یک خانه دور از خانه با یک sanitarium به نام Maison Russe یک کلیسای ارتدوکس روسیه و یک گورستان مشرف به دریای مدیترانه است.

در این قرن برخی از الیگارشی مانند بحث دیمیتری Rybolovlev زندگی می کند که در دو طبقه از طبقه Belle Époque ساختمان به نفع موناکو اما قلب از تجربه روسیه در Riviera نهفته است بیشتر غرب در نوک نفس Cap d’antibes شبه جزیره 12 مایل از خوب است.

آن را در اینجا در این پرتگاه صخره ای خال خال با سرو چتر سنبه و bougainvillea که شاهزاده دیمیتری رومانوف یک نسل از خاندان رومانوف متولد شد در ویلا Thenard در سال 1926. پدر و مادر او به اینجا آمد و پس از فرار انقلاب بلشویکی و قتل رومانوف خانواده سلطنتی است.

غنی روس ها همچنان به جذب در اینجا که در آن آنها می توانید نگاه کردن در آنچه که به نام “میلیاردر خلیج” یا “یارو کاذب پول” خرید بهترین ویلا از طریق یک سیستم مات از شرکت های پوسته و وکلا که به ناچار جذب فرانسه مقامات مالیاتی.

روسیه GATSBY

Oligarch و سناتور Kerimov و 53 لقب “روسیه گتسبی بزرگ” فرار گرفتار taxman در سال 2017. Kerimov در ارتباط بود به چهار خواص Cap d’antibes. یکی بود ویلا Hier این 12,000-مربع-متری 35 میلیون و مستغلات است که به عنوان Michael Caine خانه در سال 1998 فیلم در مورد Riviera باهم هنرمندان, Dirty Rotten Scoundrels.

بر روی کاغذ این خواص بودند متعلق به Kerimov سوئیس کاردانی الکساندر Studhalter اما Fisc به فرانسه IRS است که به نام, نبود داشتن آن است. آنها معتقد بودند Studhalter شد نی به کمک Kerimov اجتناب از پرداخت مالیات به دولت فرانسه.

Kerimov که خالص ارزش حدود 7 میلیارد دلار دستگیر شد در نوامبر سال 2017 در فرودگاه زیبا به ظن پولشویی و فرار از پرداخت مالیات. او پاک شد از همه اتهامات در ژوئن 2018 در یک تصمیم که خوب دادستان به نام “جای تعجب است.”

رومن آبراموویچ نبود به عنوان خوش شانس از دست دادن طولانی خود را در نبرد با مقامات مالیاتی که به درستی نتیجه گرفت که او تا به حال کم ارزش خود ویلا Château de la Croë به منظور پرداخت مالیات کمتر است. 18 هکتار و مستغلات است که نشسته به تنهایی در نوک کلاه بود و هنگامی که خانه را به دوک و دوشس ویندزور, پادشاه لئوپولد سوم بلژیک آخرین ملکه ایتالیا و یونان حمل و نقل سرمایه دار خیلی مهم ارسطو Onassis.

دراماتیک ترین حذف از oligarch روسیه در کلاه رخ داده است در سال 2005 زمانی که نقاب پلیس فرانسه برای مبارزه با فساد واحد فرود باند-سبک در هلیکوپتر بر روی چمن بوریس Berezovsky را 10 میلیون دلار Château de la Garoupe و حمله آن بالا به پایین. به عنوان با Kerimov مقامات معتقد بودند Berezovsky تا به حال با استفاده از یک وکیل برای مخفی کردن و شستن پول مورد استفاده قرار گیرد به خرید ویلا.

Berezovsky نمی کرایه هست. او درگیر شده بود در دشمنی با ولادیمیر پوتین و برخی فکر او ممکن است راه اندازی شده اند توسط رهبر روسیه که ممکن است احساس کرده اند او شده است می خواهم سرقت پول از فدراسیون روسیه و یا تضعیف Putinocracy و یا هر دو. در سال 2013 Berezovsky زخم مرده در انگلستان در یک خودکشی ظاهری و دولت فرانسه کنترل ضبط از Château de la Garoupe.

“وجود دارد یک خط نازک بین [روسی] بچه ها که برنده یا از دست دادن در اینجا” ناتالیا به من گفت. “شما واقعا باید به یک دشمن جدی به باد مرده و یا در زندان. چون بیشتر از زمانی که شما رو این نوع از پول آنها اتهامات نمی چسبد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im