روس ها فکر می کنم پیروز مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر را از همیشه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دولت روسیه با رسانه ها استقبال کرده اند و با شور و شوق اخیر سنای آمریکا تبرئه رئیس جمهور Donald J. Trump. داشتن پیش بینی این نتیجه را برای استیضاح محاکمه کارشناسان روسیه و دولت صاحب نظران رسانه ها پیش بینی عوارض جانبی مفید برای کرملین به عنوان برگ برنده تر است تهمت—و بیشتر روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن—تر از همیشه.

دیمیتری Kiselyov میزبان از محبوب ترین روسیه یکشنبه اخبار برنامه Vesti Nedeliگفت: “دموکرات ها آشکارا خشمگین اما در حالی که آنها خود زخم تهمت هم اکنون می توانید عینی استطاعت به دنبال مثبت تر عمل نسبت به روسیه—فقط به عنوان او برنامه ریزی شده در تمام طول در حالی که انتخاب شدن برای دوره اول.”

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین اخیر دعوت به ناروا به حضور در روز پیروزی جشن در مسکو در این بهار طراحی شده است را به رئیس جمهور آمریکا همیشه عمیق تر به کرملین برابر شده است. ظاهر می شود در یکشنبه شب با ولادیمیر Solovievسیاستمدار سرگئی Stankevich تصریح کرد: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای آمدن به مسکو در ماه مه بدون شک در مورد آن است. او موظف است به اینجا.”

انتظار امتیازات از مغلوب ساختن پیشی جستن خارجه روسیه در رسانه ها در حال بازی همراه با دستور کار حمله به دموکرات اوکراین خلاف کاران و استیضاح شهود. اخبار Nedeli توصیف فردی گری از Vindman برادران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “حل و فصل نمرات” در برابر کسانی که جرات به صحبت کردن در برابر او. آن را تکرار قبلا افشا و خنثی تئوری توطئه baselessly ادعا یوگنی Vindman اختصاص داده بود به نقد و بررسی سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب مقاله قبل از “نشت پیش نویس به مطبوعات است.”

تهمت نمی تواند نشان دهد که سر از [جو] بایدن پس از او برگزاری واشنگتن پست به جای.

دیمیتری Egorchenkov مدیر موسسه مطالعات استراتژیک و پیش بینی

صاحب نظران بر ولادیمیر Soloviev را نشان می دهد به نظر می رسد عملا بی مورد تهمت را تبرئه و تلافی جویانه یورش که به دنبال. “مغلوب ساختن پیشی جستن از جیبش یک مسلسل و شروع به پاکسازی هر کسی که تا کنون گفت: یک کلمه بد در مورد او” گفت دیمیتری Egorchenkov مدیر موسسه مطالعات استراتژیک و پیش بینی “از آنجا که در جهان پر داستان او در حال حاضر یک ابرقهرمان است.”

Egorchenkov در مقایسه با کپی از واشنگتن پست که تهمت برگزار شد تا برای جهان برای دیدن به “قطع سر مرده خود را دشمن. او نمی تواند نشان دهد که سر از [جو] بایدن پس از او برگزاری واشنگتن پست به جای.” (او نیز برگزار می شود تا مقالات دیگر از جمله ایالات متحده آمریکا امروزاما پست شد جایزه بزرگ.)

کارشناسان روسیه قبلا پیش بینی شده است که تنظیم مجدد در روابط ایالات متحده با روسیه را مجبور به صبر کنید تا زمانی که برگ برنده دوره دوم ، اما Egorchenkov اشاره کرد که در ذهن خود مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر برنده انتخابات مجدد به همین دلیل است که سفیر جدید به فدراسیون روسیه, John J. Sullivan, وارد شد با یک دستور برای بهبود روابط با روسیه است.

برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ایجاد شده باز برای همکاری متقابل زمانی که او پیشنهاد در دولت سالانه خود را-از-این-ملت آدرس که پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد—ایالات متحده آمریکا, چین, روسیه, انگلیس و فرانسه شروع به برگزاری با هم “به منظور جلوگیری از جهانی در تضاد است.”

Egorchenkov توصیف ابتکار به عنوان “هنرمند” پس از این حرکت اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به عادی سازی روابط با روسیه تحت پوشش به دنبال صلح جهانی است.

امریکا به پایان رسید ؟

Rossiya-1 میزبان Artyom Sheynin

کارشناسان روسیه بر این باورند که حرکت رو به جلو با چنین مفهوم نیاز به یک تخته سنگ سفید رویکرد خواستار حذف تحریم های غرب علیه روسیه اعمال شده پس از پوتین کشف و ضبط و ضمیمه کریمه حمایت یک جدایی طلب جنگ که کشته 14000 نفر در شرق اوکراین کار می کرد برای اخلال در سال 2016 انتخابات در ایالات متحده و شیب آنها در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. روسیه نیز در سال 2018 مسمومیت و نزدیک به کشتن افسر سابق اطلاعاتی سرگئی Skripal در بریتانیا.

میزبان تلویزیون Soloviev پیشنهاد کرد که تهمت می تواند “نشان دادن حسن نیت” فورا بازگرداندن وضعیت بسته کنسولگری روسیه و دیپلماتیک ضمایم تعطیل پس از ترور در انگلستان و لغو تحریم های ایالات متحده علیه روسیه است.

دیمیتری Egorchenkov پیش بینی کرد که تهمت بی درنگ قبول پوتین پیشنهاد پس از او خواهد بود این تصمیم به ساخت “بدون فشار حزب دموکرات” و نفوذ “بین 100 تا 150 نفر به تازگی از کار اخراج اعضای شورای امنیت ملی.”

در یکی دیگر از خوشدل توجه داشته باشید دانشمند علوم سیاسی دیمیتری Evstafiev استدلال کرد که “مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است شروع به شرکت در مککارتیسم خواهد شد که اولین گام در خود تخریب سیستم آمریکایی است.” او پیش بینی فروپاشی موجود نهادهای سیاسی در ایالات متحده باعث تهمت را آشکار رد bipartisanship خواهد شد که جایگزین سیستم استبدادی او در تلاش برای ایجاد.

Evstafiev شگفت زده در 97 درصد ایران رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در آیووا و اشاره کرد که این آرا نماد شناسایی از حزب جمهوریخواه با هیچ نامزد قابل دوام است که می تواند به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن را قدم به قدم.

میزبان Soloviev, chimed در: “به جز دخترش, Ivanka.” Evstafiev موافقت و پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است که در حال حاضر در حال انتقال به عرصه استبدادی clan-مانند رژیم “آنها را نگه دارید به ما گفتن که این غیر ممکن است در ایالات متحده, اما در حال حاضر ما پیدا کردن برای خودمان.”

پولیتزر-برنده جایزه مورخ آن Applebaum اظهار داشت: هفته گذشته پس از سفر به ونزوئلا “مشاهده کردم از کاراکاس آخر از استیضاح محاکمه رامنی آخرین ایستاده شلیک از کارمندان دولت است. همه در اطراف من راننده سرشونو تکون دادن مردم wearily: بله گفتند: ما قبل از این دیده ام… ونزوئلا است نه ما تهمت نیست بولیواری سوسیالیستی مانند [مرحوم هوگو] چاوز, البته, همه چیز متفاوت است,” او گفت:. “اما این شگفت انگیز است چگونه آشنا تهمت رفتار به نظر می رسید به افرادی که تا به حال زندگی می کردند از طریق کاهش از خود دموکراسی است.”

“تمام عناصر وجود دارد,” Applebaum نوشت: “قدرتمند ساخته شده است که خنده مردم که به نظر می رسید معتبر, ‘متفاوت’ درخواست تجدید نظر به ترس و خشم و نفرت از ” نخبگان.’ همچنین این واقعیت است که هر کس را دیدم چه اتفاقی می افتد و توصیف آن را در زمان واقعی است. درخشان دانشگاهیان عالی روزنامه نگاران—همه آنها می دانستند که دیکتاتوری بود و در حال گسترش است که چاوز قدرت شخصی در حال رشد بود. اما آنها نمی تواند آن را متوقف کند.”

کرملین بدون شک بهره مندی از امریکا تبدیل شدن به یک دیکتاتوری رژیم نامحدود توسط قانون اساسی کنترل و توازن دور حذف از دفاع از حقوق بشر و یا ترویج ارزش های دموکراتیک.

“مغلوب ساختن پیشی جستن برای همیشه” jeered روسیه وزارت امور خارجه کانال تلویزیونی Rossiya-1 میزبان Artyom Sheynin. او یک آمریکایی متخصص نشانگر “آمریکا به پایان رسید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>