روسیه سفیر انگلیس را رد اتهامات از coronavirus واکسن نرم

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

روسیه سفیر انگلیس را رد کرده است اتهامات در کشور و سرویس های اطلاعاتی به دنبال سرقت اطلاعات در مورد کوروناویروس واکسن.

آندره Kelin گفت: در یک مصاحبه بی بی سی پخش یکشنبه بود که “هیچ حس” در اتهامات ساخته شده در هفته گذشته توسط ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و کانادا است.

ادامه مطلب: چه گرم و نرم ؟ آنچه ما می دانیم درباره هکرها متهم به هدف قرار دادن COVID-19 پژوهش

“من باور نمی کنم در این داستان در تمام وجود حس در آن او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد اتهامات. “من در مورد آموخته های خود را (هکرها) وجود از رسانه های بریتانیا. در این صورت به نسبت هر نوع کامپیوتر هکرها به هر کشور غیر ممکن است.”

سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده و بریتانیا و کانادا در روز شنبه متهم به هک گروه APT29 _ همچنین شناخته شده به عنوان دنج خرس و اعتقاد بر این بود بخشی از اطلاعاتی روسیه _ از با استفاده از نرم افزار های مخرب برای حمله به دانشگاهی و تحقیقات دارویی نهادهای درگیر در COVID-19 واکسن توسعه است. معلوم بود که آیا هر گونه اطلاعات مفید به سرقت رفته بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab همچنین گفت که “روسیه بازیگران” سعی کرده بود به دخالت در سال گذشته انتخابات توسط “تقویت” به سرقت رفته, دولت, مقالات آنلاین.

Infinite, توییتر, COVID-19 واکسن هک: یک روکش از این هفته بالا امنیت سایبری داستان

Infinite, توییتر, COVID-19 واکسن هک: یک روکش از این هفته بالا امنیت سایبری داستان

Kelin گفت: در این مصاحبه که کشور او تا به حال هیچ علاقه ای به دخالت در سیاست داخلی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“من نمی بینم هر نقطه در استفاده از این موضوع به عنوان یک ماده در, دخالت,” او گفت:. “ما دخالت نمی در همه. ما نمی بینیم هر نقطه در تداخل چون برای ما که آیا آن خواهد بود (که) حزب محافظه کار و یا حزب کارگر حزب در این کشور ما سعی خواهد کرد برای حل و فصل روابط و ایجاد روابط بهتر از الان بود.”

ادامه مطلب: هکرها روسیه هدف کانادا و ایالات متحده و انگلستان COVID-19 واکسن پژوهش: سازمان اطلاعات

Raab روز یکشنبه گفت که بریتانیا را با متحدان خود به تماس با روسیه در آن “رفتار قابل سرزنش” و مطمئن شوید که سازمان تحقیقات می دانید “به طوری که آنها بهتر می تواند دفاع در برابر آن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اتهامات آمد روز قبل از پارلمان بریتانیا هوش و کمیته امنیت آماده به آزادی مدتها در انتظار گزارش روسیه از دخالت در سیاست است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>