روسیه تاج سرخوشی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Vijaمن Maheshwari یک نویسنده و کارآفرین مستقر در مسکو است. او توییت در @Vijaimaheshwari.

مسکو — این بود که از مدت ها پیش در اوایل ماه ژوئن که مسکو پایتخت روسیه شد و به طرز مرموزی آرام به عنوان کرملین اجرا یکی از شدیدترین مستندات به پهن کردن افزایش منحنی از coronavirus عفونت. با سرمایه گزارش بیش از 10 ، 000 مورد جدید در روز ساکنان نیاز به اجازه مخصوص از طریق کدهای QR را بر روی تلفن خود را برای سفرهای خارج و از Muscovites cowered با ترس خود را در آپارتمان.

فلش رو به جلو نزدیک به دو ماه و کنتراست نمی تواند بیشتر: پارک ها, رستوران ها, موزه ها, ورزشگاه, کاباره ها — حتی strip clubs — باز یک بار دیگر. همیشه از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در حال تکان شهر از آن تاج خواب با 24 ژوئن رژه روز پیروزی به مناسبت سالگرد 75 از جنگ جهانی دوم مسکو تان شدیدا در انفجار کامل دوباره. راه رفتن در سراسر روسیه جشن پس از مستند پایتخت, آن را آسان به را فراموش کرده ام که ما هنوز در میان جهانی از همه گیر.

که به احتمال زیاد آنچه کرملین در نظر گرفته شده. Muscovites به خوبی آگاه است که خود تاج آزادی آمد و در مورد در پیش بینی از یک جولای 1 رای در یک قانون اساسی جدید که پوتین نیاز به فشار از طریق به طور بالقوه گسترش سلطنت خود را تا 2036 — اما شده است وجود ندارد مقدار مقاومت مواجه.

گزارش گسترده در انتخابات تقلب نشده هم زده خشم عمومی و شده اند وجود دارد هیچ تظاهرات در مقیاس تابستان گذشته تظاهرات. (وجود ادامه ناآرامی ها در شرق دور این کشور بیش از بازداشت محبوب ضد کرملین فرماندار, اما آنها ماندند محلی در حال حاضر.)

به جای پوتین در حال تشکر شده توسط Muscovites برای داشتن مجبور شهردار مسکو را به لغو مستند زودتر از برنامه ریزی و محبوبیت خود را به شدت افزایش.

روس ها عمدتا فقط رها به رایگان دوباره حتی اگر این کشور هنوز هم ضبط بیش از 6000 مورد جدید روزانه. مرزهای بین المللی هنوز هم ممکن است بسته شود اما بسیاری از روس ها را پرتاب احتیاط به باد و در حال حاضر در آغوش یک پست-تاج آینده.

کریمه تبدیل شده است جدید Ibiza با خیط و پیت کردن Muscovites هجوم آوردند به سواحل صخره ای از مناقشه شبه جزیره برای خود دیرهنگام تعطیلات تابستانی است. معتاد به اسب دوانی نگرش به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله میان بسیاری از روس ها باعث می شود یک مرگبارتر موج دوم در پاییز و یا زودتر — و حتی بیشتر احتمال دارد.

اما در حال حاضر تاج nihilists دست بالا در روسیه: یک نظرسنجی که توسط مسکو در مدرسه عالی اقتصاد در بر داشت که متناوب سوم از روس ها باور نمی coronavirus همه گیر و در نظر گرفتن تهدید به اغراق شده است.

با رسمی مرگ و میر بیش از 10 ، 000 مرگ و میر تقریبا 1 میلیون و عفونت خود را معتاد به اسب دوانی نگرش کند که برخی از اساس در آمار — و یا در دولت آمار به هر حال. حتی اگر نیویورک تایمز ادعا می کند که کرملین شده است تحریف حقایق به underreport واقعی مرگ و میر, نرخ رسمی شماره کمک کرده اند سرکوب اولیه کرونا, وحشت.

“من احساس می کنم متاسفم برای آمریکایی” اعتراف یک راننده تاکسی روز دیگر. “آنها تا به حال بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در حالی که ما تا به حال مقدار کمتری از آنجا که از ما برتر مراقبت های پزشکی.”

علاوه بر پایین رسمی تعداد مرگ وجود دارد یکی دیگر از دلایل محلی تاج sangfroidو مردم تمایل به بازی رولت روسی با سلامت خود را.

شاید خود را داده وحشیانه و خشونت آمیز سابقه روس ها بیشتر اشتباه از دیگران و بیشتر تمایل به شانه در هرج و مرج, حوادث و بیماری های همه گیر از فعال خود را تغییر رفتار و اقدامات احتیاطی برای کاهش خطرات.

روس ها حتی یک کلمه avosبرای خود تقديرگرايي: آن را تقریبا به عنوان ترجمه و اعتقاد داشتند که زندگی غیر قابل پیش بینی و کوچک وجود دارد که می تواند انجام شود برای تغییر یک سرنوشت. حتی پوتین با استفاده از کلمه هنگامی که درخواست روسها برای گرفتن تاج تهدید جدی در اواخر ماه مارس این سال و نه “تکیه ما خوب قدیمی روسی avos.”

بنابراین در حالی که کشورهای دیگر عقب محدودیت به عنوان عفونت سنبله روسیه را باز کرد تا با یک انفجار. حتی دستورالعمل های دقیق در مورد اجباری پوشیدن ماسک در خیابان ها در حال حاضر لغو شده است.

بلند کردن اجسام از تاج محدودیت به سرعت منجر به تابستان سرخوشی به عنوان مستند-خسته روسها لذت بردن از آزادی خود را دوباره. حتی اگر بسیاری آمده اند از طرف دیگر فقیرتر مالی خود را در آینده نامشخص است که متوقف نشده آنها را از بسته بندی پارک ها و mobbing کاباره ها.

بی خیال خلق و خوی متناسب با پوتین برنامه کاملا. در حالی که روسیه احزاب و ذهن ما در سواحل آفتابی کریمه کرملین گرفته شده با استفاده از خلاء به بی رحمانه سرکوب منتقدان آن است.

تنها چند روز پس از رای گیری در قانون اساسی سابق روزنامه نگار ایوان Safronov دستگیر شد خیانت اتهامات و پلیس با هجوم به آپارتمان پوسی رایت فعال پیوتر Verzilov شارژ او را به اتهام اعلام نشده خود را شهروندی کانادا.

دستگیری سرگئی Furgal ضد کرملین فرماندار در شرق دور منطقه Khaborovsk به اتهام قتل, قصد بازگشت از 15 سال را برانگیخته جدی ترین چالش برای پوتین پس از همه پرسی سرکوب با بیش از 15000 نشان دادن این آخر هفته گذشته. “این یکی دیگر از ارعاب کمپین” توییتی برجسته منتقد سرسخت کرملین.

در زمان دیگری این سخت حرکت می کند ممکن است منجر به تظاهرات خیابانی در مسکو و سنت پترزبورگ بیش از حد, اما بسیاری از روس ها را بیش از حد مشغول جشن به اطلاع. آنها داده اید پوتین مهار رایگان برای تابستان حداقل به طوری که آنها می توانید اجازه دهید موهای خود را پایین در گذشته است. آنها ممکن است حتی حاضر به اعطای او موافقت خود را برای دیگر — تا زمانی که وجود ندارد یکی دیگر از مستند.

هر گونه بحث در مورد دور جدیدی از محدودیت در پاییز اگر موارد سنبله پس از یک تابستان رها قرار می تواند یک پایان ناگهانی به یک در غیر این صورت خوشحال گفتگو. داشتن زندگی از طریق توتالیتاریسم و تاریکی تصفیه استالین دوران داشتن آزادیهای خود را محدود دوباره وحشتزده روس ها بیش از coronavirus.

پوتین را درک ذهنیت خود را و پس از آن بعید است — با وجود شایعات به خلاف — که کرملین منظور خواهد شد یکی دیگر از مستند حتی اگر موارد فراموش شلیک کردن. دوم قرنطینه می تواند منجر به تظاهرات خیابانی و بیشتر چین چین و روسیه در اقتصاد در حال حاضر انتظار می رود قرارداد بیش از 6 درصد در سال جاری با توجه به بانک جهانی.

بیکار روس ها ممکن است پس از آن به نوبه خود خشم خود را علیه کرملین و پوتین با دقت ساخته شده برای برنامه های ابدی حکومت بر روسیه می تواند شروع به باز کردن.

آن را بیشتر احتمال دارد که کرملین را حفظ خواهد کرد در حال چرخش آمار به تطهیر تهدید و اجازه روس ها لذت بردن از خود را سعادتمند جهل. روسیه آموخته از همسایه بلاروس که هرگز دستور مستندات حتی در اوج خود تاج, خوشه — آن را در حال حاضر به نظر می رسد کرملین قصد دارد اجازه دهید این ویروس اجرا بدون کنترل تا زمانی که آن را می سوزاند و در وسعت روسیه است.

این استراتژی ممکن است فاجعه بار برای روسیه بیشتر آسیب پذیر به خصوص آن بازنشستگان اما تا زمانی که بیمارستان ها می تواند رسیدگی به خروش پوتین باید صدمه ندیده. بر خلاف منفور رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق میخائیل گورباچف که تبدیل این کشور در برابر او با تحمیل شرایط سخت ممنوعیت در سال 1985 پوتین هیچ تمایلی به تعطیل و مخاطره کرده است.

او می داند که تا زمانی که روس ها رایگان هستند و او می تواند دور با قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>