Sabres سر و صدا برگها در 3 دوره برای مطابقت با فصل-بهترین win streak

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Sabres کاپیتان جک Eichel به تبدیل شدن به آشنا با “رفتن برگها رفتن”-شعار Maple Leafs طرفداران مصرف بیش از بوفالو صفحه اصلی میدان یخ بازی.

ارسال آنها را در سراسر مرز ناراضی است ؟

“من از آن لذت ببرید” Eichel گفت.

بوفالو به ثمر رساند سه بار در یک 91-دوم span در دوره سوم یکشنبه خیره کننده بازدید کنندگان به سکوت در مسیر به یک پیروزی 5-2.

Eichel با تیم پیشرو 33 فصل شروع به افزایش نمره قدرت-بازی بازی های هدف در 6:06 خوانده شده را علامت. کایل Okposo به دنبال 49 ثانیه بعد از ضرب و شتم توسط Rasmus Sandin برای سست جن و نمره کینگ. و جیمی Vesey دربسته در محیط اجرا و بهره برداری در Rasmus Ristolainen رمز عبور زیر ژاک هایمن گردش در تورنتو پایان.

“ما از جان گذشته” گفت: Eichel از یک تیم است که موفق به کسب سه مستقیم زیر 1-5-1 ترمز که در طی آن بوفالو رسم بود بوس از طرفداران خاص خود را دارد. “ما در حال شروع به گرفتن اعتماد به نفس دوباره رفتن در اتاق. و من فکر می کنم که همه چیز است.”

سازمان دیده بان | بوفالو پایین برگها در 3 با 3 پاسخ داده نشده:

بوفالو نمرات 3 گل پاسخ داده نشده در 3 دوره ضربان تورنتو 5-2. 1:37

Eichel رفتن نیست به جزئیات زیادی در احساسات خود را در مورد تورنتو طرفداران مصرف بیش از بوفالو آرنا.

“من نمی دانم. شما می توانید خود را پیش فرض بر روی آن” او گفت:.

یوهان لارسون تا به حال یک هدف و کمک و کونور Sheary نیز به ثمر رساند در حالی که کارتر Hutton متوقف 20 عکس را به نفع خود مستقیم چهارم شروع می شود.

هایمن به ثمر رساند برای تورنتو به عنوان Egor Korshkov در NHL اولین بازی بعد از اینکه به نام تا پیش از آن در روز. Frederik اندرسون به پایان رسید و با 31 موجب صرفه جویی در خود را از دست دوم شروع به پس از از دست رفته چهار بازی با یک گردن آسیب است.

تورنتو کاهش یافته و به 7-7-1 پس از بهره گیری از یک 9-0-1 اجرا شود.

نگرانی خزش در برگ

نگرانی شروع به خزش در Maple Leafs که نمی تواند فقط توضیح داد که در یک بازی تیم خود در بازی سوم در چهار شب و آینده 4-2 برنده شدن در اتاوا در روز شنبه.

مربی شلدون Keefe با اشاره به بازی برابر بوفالو به عنوان یکی دیگر از آنچه را تبدیل به یک خط طولانی از متناقض گردش.

“این بدترین ما شده ایم برای یک زمان. ما شده اند قادر به دریافت نتایج ما قادر به گرفتن” Keefe گفت. “این قطعا یک, از آنجا که ما واقعا قرار دادن بازی ما با هم برای مدتی. اما این یکی متفاوت بود امروز به دلیل برای بسیاری از ما احساس نمی مانند ما در ساختمان است.”

Buffalo Sabres دروازه بان کارتر Hutton باعث توقف در Kyle کلیفورد (73) از برگها. (Jeffrey T. بارنز/آسوشیتد پرس)

تورنتو بود به طور کامل تحت سلطه از طریق دو دوره در خارج شات 28-12 و انتهایی 2-1.

افرا برگها در نهایت نشان داد نشانه هایی از زندگی به باز کردن دوره سوم با هایمن به تساوی بازی با منحرف در جیک Muzzin نقطه شات 2:11 به دوره. تورنتو, اما قادر به حفظ حرکت و پس از آن هم پاشید و پس از Eichel به ثمر رساند 54 ثانیه پس از Muzzin جریمه شد برای دام.

“ما فقط شده اند قادر به قرار دادن کامل 60 [دقیقه] با هم” رو به جلو جان توارث گفت. “با توجه به احساس ضرورت ما نیاز به این نقاط چگونه حیاتی آنها آن را ناامید کننده به ویژه هنگامی که ما به خودمان و فرصت سوم آن را به نفع خود اما نه پیدا کردن یک راه برای بالا بردن بازی ما است.”

با 70 امتیاز تورنتو آغاز شد و روز سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد و فقط چهار امتیاز جلوتر از فلوریدا.

پیروزی مجاز بوفالو به حرکت به یک کراوات با مونترال برای پنجم در این بخش با 62 امتیاز.

ژاک هایمن برگها متوقف شده است توسط Buffalo Sabres دروازه بان کارتر Hutton. (Jeffrey T. بارنز/آسوشیتد پرس)

مربی رالف کروگر با اشاره به حل و فصل خود را به بازیکنان نشان داد در وحشت پس از هدر دادن 2-0 منجر شود گفت: این یک نشانه از تیم بلوغ. پس از بیرون آمدن از این همه ستاره از دست دادن پنج نفر از شش خانه بازی Sabres پاسخ داده اند با سه برنده مستقیم.

“وجود دارد یک ناامیدی امروز که ما شده ایم ساخت چیزی در اینجا در این هفته در خانه” کروگر گفت. “چه اتفاقی می افتد بر روی نیمکت ما در حال حاضر وجود دارد یک بلوغ رفتن در داخل بازی است.”

وجود چنین سربازان زیادی از برگها طرفداران در ساختمان که بلندترین تشویق قبل از بازی آمد که تورنتو Auston ماتیوز اعلام شد به عنوان یک نویسنده. و آشنا “برو, برگ, برو!” شعارهای شروع 20 ثانیه به بازی.

Okposo که هدف او بود 500 حرفه poiint دیده است و شنیده ام این همه قبل از.

“بدیهی است که آنها را به ائتلاف آنها را به خود برگها ملت” Okposo گفت: قبل از شکستن را به یک لبخند. “پس آن را همیشه سرگرم کننده برای به دست آوردن یک پیروزی در اینجا در مقابل جمعیت خانه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>