سامانتا زنبور عسل در معرض تهمت غول ‘شما’ به خدمات پستی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

“در حالی که همه ما در حال تلاش برای انجام بیشتر برای سالم ماندن در این بیماری همه گیر رئیس جمهور انجام شده است به معنای واقعی کلمه حداقل” سامانتا زنبور عسل می گوید در بالای آخرین قسمت فرونتال کامل از جنگل پشت خانه اش.

در این کلیپ از اواخر شب نشان می دهد که هوا در پر چهارشنبه شب در TBS زنبور نوبت او تمرکز به یک گروه از کارگران ضروری “که واقعا نیاز به حفاظت از ما در حال حاضر”: U. s. خدمات پستی.

“من می دانم آن را سخت به هیجان زده در مورد خدمات پستی به دلیل آن را فقط مانند همیشه وجود دارد بی سر و صدا انجام کار خود” زنبور عسل می گوید. “متاسفانه به عنوان بد به عنوان دولت این است که غفلت از دیگر کارگران خط مقدم آن ذخیره شده بزرگترین ‘شما’ برای خدمات پستی.”

پس چرا تهمت حاضر به قید وثیقه امریکا ایمیل سیستم ؟ تبدیل کردن آن تا حد زیادی به کار با آمازون است.

“هفته گذشته رئیس جمهور تهمت و تهدید به مسدود کردن coronavirus کمک های ایالات متحده خدمات پستی مگر آن افزایش قیمت آن بلافاصله” زنبور توضیح می دهد. “به طور خاص رئیس جمهور فکر می کند که اداره پست است undercharging آمازون برای تحویل چیزی است که خود دولت افشا و خنثی.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن است با وسواس آمازون و متنفر جف بزوس” او همچنان ادامه دارد. “و نه برای همه دلایل خوبی برای نفرت جف بزوس. چون او صاحب واشنگتن پست. که دیوانه در جف بزوس برای داشتن همشهری مثل اینکه دیوانه در جورج بوش برای نقاشی اشتباه است.”

اما مسئله بزرگتر در دست زنبور معتقد است که با این بیماری همه گیر می رود برای ادامه را از طریق سقوط, خدمات پستی “ممکن است تنها چیزی که می تواند ما را نجات دموکراسی است.”

جای تعجب نیست تهمت و واکنش در برابر جهانی رای-با-ایمیل پیشنهادات چرا که آنها نگران این کمک خواهد کرد که دموکرات ها. “اما وجود دارد هیچ مدرکی برای تایید این که” زنبور عسل می گوید. “پست الکترونیکی-در رای گیری همه کمک می کند: افراد جوان مردم در اواخر شب تلویزیون که مردم را دعوت به زوم با بانوی دل شکسته اما خوب است که اتفاق نمی افتد.”

چون اداره پست است “تبدیل به یک شدت مورد نیاز تاسیسات” در طول coronavirus بحران زنبور عسل اعلام کرد در پایان این بخش است که نشان می دهد او در حال انجام آن بخشی از تولید خود را سفارشی تمبر و آنها دور دادن به بینندگان برای شروع در 10 p. m. ET در وب سایت خود را.

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن به سامانتا زنبور عسل در آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>