سامانتا زنبور عسل بارگیری نشود در فاکس نیوز ‘احمق’ Laura Ingraham و هریس فاکنر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

“به عنوان بزرگ آمریکایی مستند همچنان ما دلیل باید سپاسگزار” Samantha Bee گفت: در بالای آخرین فرونتال کامل پخش از جنگل پشت خانه اش. “اجتماعی فاصله در حال کار است. بنابراین به طور طبیعی این سوال در ذهن همگان است: زمانی که می تواند این کشور بازگشایی?”

زنبور عسل جواب میده “متاسفانه هنوز رتبهدهی نشده است” اما فاکس نیوز بینندگان در حال گرفتن یک پیام متفاوت است.

“این روشن است که باز کردن بیش از حد به زودی خواهد علت شیوع بیشتر اما حساس bobblehead عروسک ها در فاکس نیوز در حال اقدام مانند حاوی COVID-19 است به نحوی سازمان ملل متحد آمریکا” میزبان گفت: قبل از بازی clips of Laura Ingraham و هریس فاکنر با این استدلال که این مستندات در حال impinging خود را در “آزادی.”

“آن را حس می کند که هر کس در فاکس خوب است با مردم در حال مرگ, بنابراین ما می تواند بازگشت به کار. آنها در حال حاضر استفاده می شود به کار برای یک مومیایی جسد” زنبور عسل اضافه شده به روپرت مرداک عکس به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

“به عنوان ترسناک به عنوان آن را به شنیدن این احمقها اخراج زندگی مردم این واقعا وحشتناک است که مقامات منتخب در حال گفتن آن را بیش از حد” زنبور عسل ” ادامه داد. و چند می گویند آن بلندتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در هفته گذشته گفت که امریکا “می خواهد باز شود.”

“آه بله” امریکا می خواهد باز,'” زنبور عسل گفت. “از او درخواست شد برای آن’ از coronavirus اقدامات امداد.”

او اذعان کرد که “مردم باید مشروع دلایل که مایل به پایان دادن این مستند” و “این قابل فهم به احساس می کنید عصبانی و ناراحت” در مورد تاثیر اقتصادی این stay-at-home سفارشات. “اما باز خیلی زود می تواند نتیجه معکوس و منجر به یکی دیگر از خاموش شدن” زنبور عسل گفت. “ما در مواجهه با یک انتخاب از صرفه جویی در زندگی و یا صرفه جویی در اقتصاد است. این واقعیت ساده است که اقتصاد مردم است. و مردم مرده نمی خرید مسائل است.”

و اشاره کرد که آمریکایی ها “سریع و آسان رفع” مانند “ایستگاه گاز خبط قرص” زنبور عسل وعده داده است که “این روند به حالت عادی بازگشت خواهد بود طولانی و سخت و گاهی اوقات دردناک است که اتفاقا شعار برای کسانی که خبط قرص. اما بر خلاف کسانی که قرص این کار می کنند.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن به سامانتا زنبور عسل در آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>