پلیس در سان برناردینو کالیفرنیا می گویند که آنها بر این باورند که اگر آنها می توانید کرک فقط یکی از چهار وحشیانه حل نشده در آمریکا بیش از شش ماه گذشته آنها را به همه آنها را حل کند.

کشتن ولگردی و قانونی شکنی است که اعتقاد بر این نمایشگاه آغاز شده و در حدود 2 صبح در اوت. 17, 2019, وقتی نانسی Magana 25 ساله مدرسه راهنمایی معلم به ضرب گلوله کشته شد در حالی که نشسته در یک وانت با دوست پسر و 5 ساله در غرب سان برناردینو. فیلم های نظارت نشان می دهد که گروهی از مردان ناشناس رانندگی یک نور رنگی سدان در نزدیکی کامیون بود که متوقف در پارکینگ یک پارک محلی. سپس دو نفر از مردان از ماشین و بدون صحبت کردن به یکدیگر و یا هر کسی که در این وسیله نقلیه یک مرد در زمان بالا مجهز به سلاح و گلوله به طور مستقیم از طریق راننده سمت پنجره. Magana دوست پسر و, پسر, جان سالم به در برد اما معلم کشته شده در یک بیمارستان است.

“هیچ کلمه ای رد و بدل شد بین Magana و [مردم] آن وسیله نقلیه” گروهبان. Al تلو با سن برناردینو پلیس گفت: در آن زمان. “کسی که راه می رفت تا از آن ماشین و باز آتش در سمت راننده قابل توجه خود را از طریق هیچ گسل از خود او. او فقط نشسته وجود دارد با دوست پسر خود.”

سپس نزدیک به یک ماه بعد در سپتامبر. 14 فقط قبل از 7 p. m. در حدود یک مایل از جایی که برای اولین بار تیراندازی رخ داده است یک مرد رانندگی یک تویوتا کمری با خود 2-year-old daughter به ضرب گلوله کشته شد توسط مردان در یک نور رنگی سدان در حالی که رانندگی در خیابان. او سقوط ماشین خود را به گارد ریل. او جان سالم به در برد اما کودک نو پا نیست.

یکی دیگر مشابه ترور به سبک تیراندازی رخ داده است قبل از 6 صبح در Jan. 19 زمانی که ماموران در بر داشت 24 ساله لیمو همیلتون مرده در وسط یک خیابان در غرب سان برناردینو پس از ضربه توسط یک گروه از مردان در یک ماشین. یک زمان کوتاه بعد یک دوم قربانی که ظاهرا از صحنه گریخت نشان داد تا در یک بیمارستان برای درمان است. پلیس بر این باورند که در حادثه تیراندازی رد و بدل شد با این گروه ناشناس بورس.

چهارم تیر در آمد Jan. 21 زمانی که پلیس اسرائیل De La Torre, 24, مرده بر روی زمین در کنار سمت راننده از سیاه و سفید خود را در سال 2007 GMC Yukon. 33 سال بود که در با لا تره در زمان او بود کشته مرده پیدا شد چند بلوک دور به احتمال زیاد در تلاش برای فرار از صحنه, مقامات گفت. دوباره فیلم های نظارت نشان می دهد که گروهی از مردان در خودرو رها کردن قاتلان که در کمین قربانیان خود را قبل از جلسه دور شو و فرار از صحنه پس از این کشور شد.

پلیس می گویند که فقط متصل مرگ و میر پنج که رخ داده است در همان سمت از سان برناردینو. آنها با توسل به شهود و یا هر کسی که ممکن است بدانید که این باند از قاتلان است. “مردم وجود دارد خارج وجود دارد که شاهد این قتل را دیدم این تیراندازی که دیدم چه اتفاقی افتاده است و ما باید مردمی که به جلو آمده” موقت رئیس پلیس اریک مک براید گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

پس از این قتل آغاز شد و پلیس باید خود را تقویت دفاع تیم در پنج سن برناردینو محله است که به طور سنتی در معرض باند خشونت است. افسران راه اندازی 300 جلسات جامعه به عنوان بخشی از یک برنامه توسعه به امید نافذ دیوار سکوت اطراف این جنایات است. پس beefing تا نیروی پلیس در منطقه مک براید گفت: نیروی اتفاقا حل کشت از دیگر قتل آوردن تا در مجموع از دستگیری در تصادفی قتل از 46 درصد در نیمه اول سال 2019 به 78 درصد در ژانویه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im