سان فرانسیسکو جدید تماس با ردیابی برنامه می تواند کمک به کالیفرنیا خروج از انزوا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Runner with a mask in Bay Area

یک مرد می پوشد یک ماسک برای محافظت از خود را از coronavirus در حالی که در حال اجرا در مقابل از San Francisco-Oakland Bay Bridge به همراه Embarcadero در سان فرانسیسکو در 5 آوریل سال 2020 است. | جف Chiu/AP Photo

اوکلند و سان فرانسیسکو است که بهره گرفتن از کادر کمک رسانی کارگران یک شرکت نرم افزاری برای ردیابی و ردیابی ساکنان منطقه خلیج شده اند که در معرض coronavirus به کالیفرنیا وارد مرحله بعدی مدیریت بیماری همه گیر.

آزمایشی برنامه چهارشنبه اعلام کرد می تواند در خدمت به عنوان یک مدل برای کالیفرنیا و احتمالا این کشور به عنوان رهبران دولت دست و پنجه نرم کردن با چگونه به سهولت اقامت در خانه سفارشات که به صالح اقتصاد است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom این هفته به طور خاص گفت: ردیابی گسترش Covid-19 بسیار مهم خواهد بود در اجازه دادن به مردم برای افزایش حرکات خود را.

تبلیغات

“ما امیدواریم که این تلاش را نه فقط محدود به سان فرانسیسکو است که ما می تواند قطار صدها اگر نه هزاران نفر از کارگران سراسر منطقه برای یک تلاش مشترک است که به ما کمک خواهد کرد آدرس این بیماری همه گیر برای متوسط و همچنین شاید در دراز مدت” گفت: اعطای, Colfax, مدیر سان فرانسیسکو عمومی وزارت بهداشت در طی یک جلسه مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

این برنامه است که اساسا گسترش high-tech نسخه از تماس با ردیابی که Colfax به عنوان یک بستر اپیدمیولوژی ایران. شهرستان است و توسعه آن با همکاری دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و ماساچوست نرم افزار شرکت.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: برنامه “ما را در ارائه ابزار دیگری برای گسترش ظرفیت ما به طوری که ما می توانید انجام دهید بیشتر توسعه” و پیدا کردن دقیقا همان است که مردم با کروناویروس شده اند در تماس با.

محلی مقامات بهداشتی استفاده می شود تماس با ردیابی به صورت جدی هنگامی که برای اولین بار coronavirus موارد کشف شد. آن باقی مانده است یک ابزار مهم اما سخت تر برای مدیریت به عنوان تعدادی از موارد رشد کرده است به طور چشمگیری. سان فرانسیسکو در چهار شنبه پیشی گرفتن از 1000 مورد تأیید و 17 مورد مرگ و میر و دولت گزارش داد بیش از 24,400 عفونت با 821 مرگ و میر.

“جامعه انتقال شايع است راست, در حال حاضر, بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که ما گسترش آزمایش ما ظرفیت است که ما گسترش تماس با ما ردیابی ظرفیت است که ما نیاز به حفظ توانایی ما برای مراقبت از و یا آسیب پذیرترین” Colfax گفت.

تحت این برنامه افرادی که تست مثبت برای Covid-19 خواسته خواهد شد که برای شناسایی آنها باید تا به حال تماس با در روز های اخیر. سپس کمک رسانی کارگران — کتابخانه سلامت عمومی کارکنان, شهرستان, دفتر وکیل, کارکنان پزشکی UCSF دانش آموزان بازنشسته ارائه دهندگان خدمات پزشکی — را دنبال خواهد کرد تا از راه دور با آن افراد است. مقامات شهرستان تاکید کرد که مکالمات خواهد بود داوطلبانه و محرمانه و وضعیت مهاجرت خواهد بود نه بحث شده است.

Colfax گفت: 50 نفر در حال حاضر آموزش داده شده است و برنامه های شهر به عنوان بسیاری از 250 در عرض دو هفته.

برای کمک به مدیریت مراقبت های روزانه شهر با استفاده از آنلاین و تلفن های مبتنی بر نرم افزار توسعه یافته توسط Dimagi یک Cambridge, Mass. شرکت نرم افزاری است که کار با مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به صورت دیجیتالی پشتیبانی تماس ردیابی و نظارت بر افرادی که به طور بالقوه آلوده به ویروس.

با این برنامه به طور بالقوه در معرض مردم می توانند دریافت پیام های متنی که بخواهید در مورد علائم خود را و هشدار مقامات بهداشت عمومی اگر آن را به نظر می رسد پیگیری ممکن است لازم باشد.

سان فرانسیسکو پیگیری و ردیابی برنامه برای اولین بار در کشور. ماساچوست در مارس 3 اعلام کرد تماس, ردیابی برنامه برای پیگیری هر کس در دولت در معرض خطر آلوده شدن. دولت با همکاری همکاران در سلامت بوستون غیر انتفاعی و برنامه هایی برای آموزش حدود 1000 نفر است.

اما UCSF بیماری های عفونی متخصص جورج رادرفورد که منجر سان فرانسیسکو برنامه گفت: او می داند که از هیچ تماس ردیابی برنامه است که می تواند در مقیاس آنچه در منطقه خلیج و به طور بالقوه دولت می تواند انجام دهد.

این نیروی کار است که می تواند با تکیه بر بهداشت عمومی فارغ التحصیلان و افراد با مهارت های تحقیقی و دیگران رو کار سختی چشم انداز ممکن است مورد نیاز برای چند سال آینده تا یک واکسن توسعه یافته است.

“ما می توانیم 30,00 به 40 ، 000 نفر انجام این کار در کالیفرنیا — نیم حقوق و مزایای نیمی از داوطلبان و یا ما می توانیم اقتصاد متوقف شد” رادرفورد گفت. “شما را به انتخاب.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>