ساندرز مشاور چاک Rocha قلم ‘نقشه راه’ برای رسیدن به Latinos

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سابق مشاور ارشد برنی ساندرز’ شکست خورده ریاست جمهوری پیشنهاد کرده است یک آینده کتاب جزئیات کمپین استراتژی برای برنده شدن بیش از رای دهندگان لاتین — و خود را مشقت بار تصمیم به نوبه خود یک پیشنهاد برای اجرای کمپین.

چاک Rocha, که در خدمت به عنوان یک مشاور ساندرز’ پیشنهاد این سال و در سال 2016 زد کمپین تلاش به نوبه خود Latinos از جمله سناتور اولیه و طاقت فرسا پیروزی در نوادا حزبی.

این کتاب با عنوان “تیو برنی: در داخل داستان از چه برنی ساندرز آورده Latinos به انقلاب سیاسی” که منتشر خواهد شد Aug. 19 توصیف Rocha سفر به سیاست خود را تجربه مشاوره ساندرز و کار خود را برای تنوع بخشیدن به یکی از دموکراتیک ریاست جمهوری در مبارزات انتخاباتی.

“من نوشت: این طوری خواهد بود وجود دارد یک نقشه راه برای هر سیاستمدار و یا سازمان سیاسی به می دانم که چگونه برای رسیدن به جامعه ما و اثبات یک بار و برای همه است که اگر شما سرمایه گذاری در جامعه ما ما رای خواهد داد” گفت: رچا. “من هرگز می خواستم به شنیدن Latinos رأی ندهید دوباره پس از خواندن این کتاب.”

در گزیده ای ارائه شده به سیاست Rocha می نویسد که در اواخر سال 2018 او قرار داده شد مسئول استعداد جستجو برای ساندرز’ آینده مبارزات انتخاباتی. جف ویور دیرین ساندرز مشاور به رچا پارامترها و می خواستم یک زن یا فرد از رنگ به مدیریت ساندرز’ تلاش است.

رچا تولید یک لیست متنوع از بیش از 100 ارشد سیاسی حرفه ای او می نویسد. این لیست شامل به طور کامل از مردم از رنگ و یا زنان. کسانی که ساخته شده از آن گذشته یک غربالگری اولیه از طریق تلفن خواهد برای دیدار با یک “مرموز” ناهار مصاحبه با ویور و Rocha — در Q. T. چون ساندرز تا به حال هنوز برای اعلام نامزدی خود را.

“در نیمه راه از طریق این فرایند و پس از مصاحبه چند ممکن است در مبارزات انتخاباتی مدیران جف به من آمد و گفت:” به نظر شما این کار ؟ من به شما اعتماد برنی اعتماد شما و شما خواهد بود مناسب برای این کار'” Rocha می نویسد. “انتظار نداشتم این.”

پس از وزن آن را برای هفته Rocha این پیشنهاد را. او تصمیم گرفت او نمی خواهم خواستار و گاهی منفی عمومی جنبه های مدیر کمپین نقش.

فیض فولادوند که قبلا برای رهبر اکثریت سنا هری رید به پایان رسید تا گرفتن کار و Rocha توصیف او به عنوان “کامل مدیر.” فولادوند بود “بسیار سطح رهبری آرام شکل” در حالی که رچا می نویسد: او می شده اند “در آتش” رهبر.

رچا شد مشاور ارشد کمپین ساختمان از عملیات در هر دولتی استخدام کارکنان و اجرای برنامه توسعه لاتین.

یادگیری از سال 2016 Rocha شده توسعه لاتین تمرکز اصلی این کمپین است. لاتین کارکنان استخدام شده بودند در سراسر مبارزات انتخاباتی به جای فقط تحت پرچم یک توسعه لاتین را بدست آورد.

ساندرز’ کمپین برگزار شد fútbol tourneys برای رسیدن به رای دهندگان و شرکت در Lotería شب. هر انتشار اخبار مبارزات انتخاباتی قرار بود بازدید حداقل یک Latino کارمند.

در مصاحبه با سیاسی در ماه اکتبر گذشته ساندرز گفت: Latino رای دهندگان بودند “فوق العاده مهم” به ریاست جمهوری پیشنهاد شده است. “چالشی که ما با آن مواجه است که از لحاظ تاریخی مشارکت در جامعه لاتین بسیار بالا” گفت: Sanders. “بنابراین ما در حال انجام همه چیز ما می توانید از راه های مختلفی برای سازماندهی است.”

رچا استراتژی موفق ثابت در آیووا و نوادا. لاتین رای دهندگان اعتبار شد با نگه داشتن ساندرز’ کمپین زنده پس از جو بایدن رسید پشت در سه شنبه تقویت شده توسط یک پیروزی در کارولینای جنوبی روز قبل. ساندرز برنده اکثریت رای دهندگان لاتین در کالیفرنیا و staved خاموش بایدن برای پیروزی در این ایالت است. ساندرز برنده کثرت Latinos در تگزاس از دست داد اما دولت در روز سه شنبه.

Rocha در حال حاضر کمک بایدن پیشنهاد با تمرکز بر تبدیل Latinos در ماه نوامبر. در یک تلاش مشترک بین خود Nuestro فوق العاده PAC و ویور امریکا مترقی وعده سابق ساندرز’ دستیاران راه اندازی هفت شکل و تلویزیون دیجیتال خرید در هفته گذشته است که اجرا خواهد شد در آریزونا و میشیگان و کارولینای شمالی در اسپانیایی به عنوان به خوبی به عنوان در انگلیسی.

“من فوق العاده با تشویق همه چیز من از دیدن از بایدن کمپین اما هنوز هم فوق العاده نگران [درباره] همه چیز را-رای گیری از وجود دارد” گفت: رچا با اشاره به سنا و مجلس نژادها در کلرادو فلوریدا و کارولینای شمالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>