دو عمده دموکراتیک ریاست جمهوری, کمپین لغو اصلی خود را-شب حوادث با توجه به رشد نگرانی در مورد شیوع کروناویروس با استناد به راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی.

این حرکت توسط برنی ساندرز و جو بایدن نشان دهنده بتن نشانه هایی است که گسترش ویروس است که منجر حداقل 13 متحده به اعلام عمومی اورژانس مؤثر است سال 2020 مسابقه.

ساندرز لغو عصر خود را تجمع در کلیولند “از نگرانی عمومی از سلامت و ایمنی” در مبارزات انتخاباتی خود گفت. جو بایدن به دنبال کت و شلوار به زودی eafter, دور انداختن خود رویداد در کلیولند “مطابق با راهنمایی از مقامات دولتی و از فراوانی از احتیاط” با توجه به صدای جیر جیر از کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین.

“ما همچنان به مشورت با مقامات بهداشت عمومی و بهداشت عمومی راهنمایی و اطلاعیه ها در مورد رویدادهای آینده در روزهای آینده” Bedingfield گفت. “معاون رئیس جمهور بایدن با تشکر از همه هواداران خود را که می خواست می شود با ما در کلیولند.”

بایدن در حال حاضر انتظار می رود به ارائه سخنرانی در مرکز ملی قانون اساسی در فیلادلفیا یک رویداد است که نمی خواهد به روی عموم باز یک سخنگوی کمپین گفت. همانطور که در حال حاضر بایدن آدرس انتظار می رود که حدود 9 p. m. بایدن همچنین قصد دارد به همچنین ارائه اظهارات در ویلمینگتون در پاسخ به بحران بهداشت و درمان مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد سه شنبه شب.

تغییر در برنامه می آید در یک روز زمانی که معاون رئیس جمهور سابق در دیدار با ده ها تن از اتحادیه کارگران در طول یک تور از فیات کرایسلر ماک موتور گیاه در دیترویت برخورد با یکی از کارگران در مورد اسلحه. او برگزار شد از دیگری کوچکتر رویداد در کلمبوس, اوهایو, پرداختن به خشونت اسلحه.

به عنوان coronavirus موارد ظهور در سراسر کشور ساندرز بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فشرده در مورد اینکه آیا یا نه آنها را لغو تظاهرات برای جلوگیری از گسترش بیشتر. نامزدهای دموکرات’ آخرین حرکت آمده پس از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine روز سه شنبه توییتی در مورد دولت آمادگی اقدامات از جمله محدود کردن رویدادهای بزرگ است.

“از طریق محدود کردن بزرگ, حوادث, هدف ما این است که به طور چشمگیری کاهش سرعت گسترش #COVID19 و صرفه جویی در زندگی می کند. در حال حاضر زمان برای اقدام است. #COVID19OhioReady” فرماندار ارسال شده در توییتر.

همچنین در روز سه شنبه کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد که در مارس 15 بحث در آریزونا بین بایدن و ساندرز بود و هنوز هم در آن برگزار خواهد شد و بدون مخاطب “به درخواست هر دو کمپین و از فراوانی از احتیاط.

“DNC شده است به طور منظم در ارتباط با محلی مقامات بهداشت و [ققنوس شهردار] که توصیه می شود که ما می تواند ادامه به عنوان برنامه ریزی شده” گفت: Xochitl هینجسا DNC ارتباطات مدیر. “با این وجود ما اولویت شماره 1 است و ادامه خواهد داد به ایمنی کارکنان ما, کمپین Arizonans و همه کسانی که در این بحث. ما ادامه خواهد داد برای ماندن در تماس روزانه با همه ذینفعان از طریق پنج شنبه.”

ژاک Montellaro کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im