تقریبا کل دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه شده است مبتنی بر یک فرض اساسی: احتمالی سقوط از جو بایدن.

بیش از یک دوجین از خود را مغبون مخالفان شرط مبارزات انتخاباتی خود را در آن و او را اثبات آنها را اشتباه. اما در آخرین حریف جدی ایستاده برنی ساندرز است که هنوز هم چسبیده به همان باور و آن را در نهایت اتفاق می افتد در روز یکشنبه شب در زیر چراغ های روشن خود را در یک بحث است.

برای احیای مبارزات انتخاباتی خود Sanders, نیاز به اثبات او را بهترین نامزد را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبری این کشور در یک زمان از فشار دستیاران خود و متحدان گویند. اما آنها همچنین اذعان خصوصی آن را به بیشتر از آن — یعنی برای اشتباه مستعد بایدن به تلو تلو خوردن.

“در بهترین سناریو برنی غالب بحث و استدلال. او یک یا دو خوب یک آستر گفت:” علامت گذاری Longabaugh سابق مشاور ارشد ساندرز’ کمپین 2016. “و بدیهی است که در سمت تلنگر خواهد بود بایدن است و بدون زرق و برق بحث و شاید اشتباه می کند. همه که با هم شاید باعث می شود برخی از مکث و تردید در بخشی از رای دهندگان.”

از آن نظم بلند: بایدن موفق به کسب 14 از 20 می گوید که رای داده اند در این ماه و به او رای دهی حدود 20 تا 40 درصد جلوتر از ساندرز در ایالات متحده است که بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه.

به مسائل بدتر برای Sanders, سه شنبه خواهد بود دشوار است برای او حتی در بهترین سناریو: بزرگترین نماینده جایزه فلوریدا, صفحه اصلی, برای بسیاری از مسن متوسط دموکرات و تبعیدیان کوبا که چرخید خود را در جناح چپ سیاست است. همچنین یک بسته اولیه که در آن تنها دموکرات ها می تواند رای و ساندرز به طور معمول انجام بهتر در مسابقات که در آن مستقل می توانند شرکت کنند.

واقعیت وضعیت از دست رفته نیست در ساندرز’ دستیاران. “ما نه ساده لوحانه گفت:” فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین. “این رفتن به یک مسیر سخت.”

در طول همه کارکنان تماس پنجشنبه شب ساندرز’ ملی سازماندهی و زمینه مدیر مبهم Rebik اعتراف کرد این تیم بود که در مواجهه با یک نبرد دشوار — اما این بوده است که در راه او تلاش کرد تا به آنها اطمینان می دهم. ساندرز خود را به نظر می رسد کمتر اعتماد به نفس در کمپین بلیزرز در چند هفته گذشته حتی به دنبال ویرانی در گرد-میز با کارگران در میشیگان که نوع رویداد که در آن او معمولا به نظر می رسد اغلب خوش بین است.

در همان زمان ساندرز’ کارکنان واقعا معتقدم که مسیر مسابقه می تواند تغییر — که مبارزات انتخاباتی که به نحوی در بر داشت خود را در یک موقعیت قوی تری ساندرز پس از حمله قلبی رنج می برد در پاییز گذشته می تواند یکی دیگر محتمل باز گشت.

آنها استدلال می کنند که اصلی شده است فرار و که بایدن خود را ازمایش کرده در سه اولیه و حزبی متحده قبل از دخالت به frontrunner. آنها همچنین اشاره می کنند که سابق کاندیداهای ریاست جمهوری مانند کامالا هریس و ctq را نیز در نظر سنجی پس از عملکرد قوی بحث اجرای.

“من نمی دانم اگر شما دیده می شود جو بایدن به تازگی, اما او دوست ندارد به گفته او گفت:” یک ساندرز مشاور. “ما در حال رفتن به او را در اطراف مسائل و او را دفاع از خود را ضبط. او را منحرف در کسانی که در اوایل بحث چون خیلی پچ پچ می افتد بر روی صحنه است. اما زمانی که شما one-on-one شما تغییر پویا است.”

معلوم نیست چه تهاجمی ساندرز خواهد بود با بایدن. برخی از ساندرز’ کارکنان و حامیان شده اند نا امید از آنچه آنها خود را به عنوان نور تماس با سابق خود در مجلس سنا از همکاران که ساندرز لایک و نظر یک دوست. حتی با هیلاری کلینتون ساندرز اغلب فاقد یک قاتل غریزه معروف گفتن او در 2015 بحث که “مردم آمریکا در حال مریض و خسته در مورد شنیدن در مورد خود را لعنت ایمیل!”

ساندرز که تمرین نیست در بحث مسخره در حالی که آماده برای درگیری نیست تغییر استراتژی خود را در طول بحث دبستان هفته گذشته است. “من می دانم آن را تکان دهنده را برای شما به شنیدن این که برنی ساندرز باقی مانده است سازگار در رویکرد خود را” شوخی فولادوند.

آدم سبز از بنیانگذاران تغییر تدریجی کمیته کمپین یک گروه نزدیک تراز وسط قرار دارد با الیزابت وارن خواست ساندرز به ماندن در مسابقه به بحث سابق معاون رئیس جمهور و جلوگیری از “سریع بایدن تاجگذاری.” با توجه به این که ساندرز این هفته گذاشته چند سوال او قصد دارد به درخواست بایدن در بحث های سبز نیست “انتظار برنی به تلاش یک پانچ حذفی مانند الیزابت وارن را به مایکل بلومبرگ.”

اما او افزود: “در این کروناویروس جدید جهان او بسیار مشروع است که دموکرات ها شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اگر ما ایستاده جهانی برای مراقبت های بهداشتی رایگان, پرداخت, مرخصی استعلاجی, دانشجو, لغو بدهی و یک دولت است که در واقع با این نسخهها کار برای مردم است. اگر او پرس بایدن در ایمان خوب است به موافقت او هر دو باعث می شود بایدن بیشتر electable و ثابت می کند خود را بیشتر electable — برنده-برنده است که کاهش اعتراض به او ماندن در مسابقه این ماه است.”

در ساندرز کمپین دنیای ایده آل و مشاوران و گفت: او را به برنده شدن در این بحث که او را از حرکت به اندازه کافی به حمل حداقل یکی از چهار ایالت رای گیری در روز سه شنبه. دستیاران خود را ببینید آریزونا — تا حدی به خاطر او انجام شده است به شدت در میان رای دهندگان لاتین — و ایلینوی به عنوان بهترین امکانات.

در نظر است که می تواند تغییر روایت در مورد ساندرز’ کمپین بودن همه اما انجام می شود و اجازه می دهد آنها را به طور بالقوه برنده متحده رای گیری بعد از این اولیه مانند ویسکانسین پنسیلوانیا و نیویورک.

برای به دست آوردن بخار “شما باید آن را در ابتدا نشان می دهد داستان اشتباه بود در مورد برنی” به پایان رسید که گفت: فولادوند. “در حال حاضر من مطمئن هستم که هر کسی که — درست است من اگر من اشتباه است و نشان می دهد که ما برنده خواهد شد در هر یک از این چهار متحده است. امیدوارم ما می تواند به نوبه خود در اطراف.

یکی دیگر از دلایل یکشنبه بحث بافندگی بسیار زیادی در تیم ساندرز ذهن است چرا که دستیاران خود را بر این باورند که رای دهندگان که باید دیده بایدن از نزدیک در کشورهایی مانند آیووا و نیوهمپشایر ندارد او را پشتیبانی می کند.

یک بایدن مشاور گفت که مفهوم “اهالی کارولینای جنوبی دیده می شود جو بایدن نزدیک برای چند دهه. آنها او را به شدت.”

برای ساندرز بحث نیز یک فرصت برای شناساندن بایدن به چپ آشنا موقعیت برای سیاستمداری که با موفقیت کشیده کلینتون خود را در جهت طول ناموفق 2016. ساندرز می بیند شیوع کروناویروس به عنوان یک پرچم قرمز که در سیستم مراقبت های بهداشتی است که ناکارآمد است و کشور نیاز به “مدیکر برای همه” و دیگر لیبرال سیاست.

“وجود دارد 28 میلیون نفر از مردم که در حال حاضر در حال ایجاد. چگونه ما می رویم به پرداخت هزینه درمان خود را و خود تست ؟ چگونه می خواهیم برای مقابله با سالمندان که در حال دیدن خود را در حساب های بازنشستگی ضربه دیگر از گسترش امنیت اجتماعی پرسید:” تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) یک ساندرز کمپین co-صندلی. “Coronavirus و عدم اطمینان در اطراف آن اقتصادی و عدم اطمینان می دهد یک راه داشتن سن. ساندرز بحث در مورد سیاست های خود. نه فقط در یک aspirational, انتزاعی, حس, اما در راه از اینجا و اکنون.”

در طول پنج شنبه تمام کارکنان تماس فولادوند و دیگر دستیاران ارشد گفت که مبارزه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بدان معنی است که آنها نیاز به تمرکز بیشتر بر روی دیجیتال خود عمل و “توزیع سازماندهی” استراتژی است که آنها استدلال نسبت به بایدن ،

فاصله دیجیتالی بین دو کمپین در نمایش جمعه زمانی که بایدن عملیات دچار مشکلات فنی در آن شهر مجازی سالن. پس ساندرز برای اولین بار اعلام کرد او در حال اجرا بود در سال 2020 خود تیم livestreamed تقریبا در هر رویداد عمومی.

اما اگر coronavirus منتقل شده رای دهندگان نسبت به یک نامزد تا کنون آن را بایدن. خروج سنجی در بر داشت دموکراتیک اولیه رای دهندگان اعتماد بایدن بیش از ساندرز به سرب در طول یک بحران توسط دو رقمی حاشیه. ساندرز’ تیم با هدف تغییر آن است — و هر چیز دیگری — در روز یکشنبه.

“شما لازم نیست برای رئيس جمهور اجرا اگر شما در آن را به نفع خود گفت:” خناس. “او امیدوار بحث را تغییر دهید پویا است.”

لورا بارون-Lopez کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net