برنی ساندرز و پیت Buttigieg را در مبارزات انتخاباتی به طور رسمی درخواست recanvass خاص حوزه در آیووا پس از هفته گذشته قفقاز تنظیم مرحله به صورت بالقوه بازشماری آرا در اولین جلسه دولت.

“در حالی که یک recanvass فقط اولین گام در این روند و ما انتظار نداریم که آن را به تغییر زمان محاسبات آن است که یک بخش ضروری از ساخت مطمئن شوید که مردم آیووا نمایندگان شان می تواند اعتماد نتایج نهایی از کمیته های پارلمانی” ساندرز مشاور ارشد جف ویور در بیانیه ای گفت. “ما داوطلبان و حامیان مشغول به کار بیش از حد سخت و بیش از حد بسیاری از مردم شرکت کردند برای اولین بار به نتایج بستگی دارد محاسبات که حتی حزب اذعان نادرست هستند.”

حرکت درب به یک کمپین به طور بالقوه درخواست بازشماری بعد. بازشماری خواهد بود یک فرایند فشرده تر است که به احتمال زیاد خواهد بود لازم به منظور تغییر تخصیص نمایندگان از آیووا قفقاز. آیووا حزب دموکرات گفت: Buttigieg اهدا خواهد شد 14 آیووا نمایندگان به کنوانسیون ملی, در حالی که ساندرز برنده خواهد بود 12.

به طور جداگانه به Buttigieg کمپین همچنین خواستار recanvass با این استدلال که سابق South Bend شهردار را حفظ سرب در هيئت دولت معادل بعد از هر تنظیم ساخته شده است.

“در مجموع ما recanvass درخواست خواهد در نتیجه افزایش خالص از 14 SDEs,” Buttigieg نوشت: در نامه ای به دولت صندلی تروی که به دست آمده توسط سیاسی. در این نامه Buttigieg نوشت که او از درخواست او خارج شود اگر هیچ نامزد دیگر فرستاده شده خود را recanvass درخواست.

این Buttigieg recanvass درخواست استدلال می کند که تعداد SDEs اعطا شده از ماهواره حزبی مکان بود “اشتباه محاسبه و misreported.”

این recanvass درخواست یک روز پس از آیووا حزب دموکرات اعلام کرد که این بررسی آشکار اشتباهات 92 در حوزه بودند که پرچم سه نامزد: Sanders, Buttigieg و الیزابت وارن. اشتباهات خطاب به برخی جزئی گزارش خطا اما مسئله بزرگتر این است که ریاضی برگه های مورد استفاده برای تبدیل رای به نمایندگان در برخی از حوزه شامل دیگر آشکار خطا است. این حزب مدعی است که نمی توان آن را رفع چنین اشتباهات در حوزه برگه بدون بازشماری.

“هنگامی که recanvass و متعاقب آن بازشماری کامل در این حوزه ما احساس اعتماد به نفس ما خواهد شد اضافی ملی نماینده ما داوطلب و مردمی اهدا کنندگان به دست آورده” ویور در بیانیه ای گفت:.

Sanders کمپین منتشر شده یک لیست از حزبی مکان و در مجموع 25 حوزه و 3 ماهواره حزبی مکان های که در آن درخواست recanvass. این Buttigieg کمپین نیز منتشر شده یک لیست از هدف حوزه برای recanvass.

به طور جداگانه نیویورک تایمز و دیگر خبرنگاران و حزبی ناظران باید پرچم مشکلات در اعداد گزارش شده در برخی از حوزه math worksheets.

آسوشیتد پرس هنوز هم به نام مسابقه در آیووا با استناد به نزدیک حاشیه بین Buttigieg و ساندرز در هيئت دولت معادل تعداد و آشکار اشتباهات در برخی از داده های گزارش شده توسط دولت.

قیمت صندلی از آیووا حزب دموکراتیک برنامه ریزی شده است به آدرس خبرنگاران بعد از این بعد از ظهر.

هالی Otterbein کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im