BURLINGTON, Vt. — سوپر شنبه shellacking آنقدر کامل است که برنی ساندرز’ استراتژی تغییر یک شبه.

آن را تا به حال به.

دهه های طولانی خودداری هوا منفی تلویزیون تبلیغات است. نقاط برجسته سابق باراک اوباما در ستایش از او در.

پس از مواجهه با سوالات به صورت هفته در مورد اینکه آیا ساندرز تغییر خواهد پیام خود را برای گسترش پایگاه خود ساندرز’ campaign co-صندلی پارچه مبلی. Ro خناس گفت: خود را نامزد خواهد شد و کار به درخواست تجدید نظر بیشتر به رای دهندگان و جریان اصلی دموکرات ها.

“ما نیاز به این مورد که تک پرداخت کننده [بهداشت] ارائه خواهد شد در دراز مدت مراقبت از دندان و چشم انداز برای سالمندان است که سیاست های ما در حال pro-نوآوری و رشد اقتصادی گفت:” POLITICO “و ما بسیار افتخار از موفقیت های حزب دموکرات با شروع از FDR و در حال ایجاد یک ائتلاف فراگیر برای تکمیل معامله جدید است.”

این سوال برای ساندرز در حال حاضر این است که آیا او تغییر است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. پس از سه شنبه گرد و غبار حل و فصل بیش از یک سوم اولیه را نمایندگان خواهد اعطا شده است. و با مایک بلومبرگ خروج از این مسابقه و حمایت از جو بایدن چهارشنبه وزش جناح از حزب دموکرات است که در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم پشت ex-VP.

آن نیز باقی مانده است دیده شود که آیا ساندرز’ کمپین و نامزد خود را به چوب به این تغییر. ساندرز’ امتناع از تغییر به طور همزمان بزرگترین سیاسی و دارایی و به طور بالقوه کشنده نقص.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, Sanders تأکید او حمله جدید تبلیغات علیه بایدن گفت که او نیاز به توضیح به آمریکایی ها چرا از او حمایت “فاجعه” تجارت موافقت نامه جنگ عراق و “وال استریت نخواهد کرد.” این نقاط که در حال پخش در آریزونا و فلوریدا, آیداهو, ایلینوی, میشیگان, می سی سی پی در ایالت میسوری و اوهایو و واشنگتن, ایالات متحده است که رای مارس 10 و 17 — انتقاد بایدن ثبت سرگرم کننده امنیت اجتماعی و کاهش حمایت از تجارت آزاد می پردازد.

ساندرز نیز پخش آگهی است که ویژگی های اوباما گفت که او “بزرگ صحت شور و شوق بزرگ و بی باک است.” اما به جای آن به وضوح افزایش این پیام است که ساندرز است که به دنبال درخواست تجدید نظر به سنتی دموکرات ها در کنفرانس خبری او با ارسال پیام های مخلوط. در حالی که اشاره کرد که او و اوباما مشغول به کار برای افزایش بودجه برای مراکز بهداشتی و درمانی و که او سپاسگزار سابق رئیس جمهور ماندن خنثی در اولیه ساندرز نیز گفت: “من قصد ندارم بگویم من و او هستند بهترین دوستان است — بحث ما در هر حال حاضر و پس از آن.”

ساندرز’ دستیاران هنوز هم بسیار دیدن یک مسیر به پیروزی ، آنها باور دارند که او دارای یک شات در برنده شدن پنج نفر از شش کشور که در رای گیری هفته آینده از جمله میشیگان و واشنگتن که در روز بزرگترین نماینده hauls. در 17 مارس آنها را ببینید متحده مانند ایلینوی و آریزونا — است که به بسیاری از رای دهندگان لاتین در میان آنها او انجام شده است و در اولین 18 متحده — به عنوان قوی لکه های.

آنها همچنین فکر می کنم که در یک مسابقه با بایدن مزایای آنها است.

“آن را تنظیم مجدد. این اولین بار است که این تبدیل شده به یک دو فرد مسابقه بین برنی و بایدن گفت:” بن Tulchin Sanders,’ ناظر انتخابات. “ما باور می کنیم و به خوبی با آن مقابل است. بایدن صرف کار خود را در تلاش برای کاهش امنیت اجتماعی است. برنی مبارزه کرده است به گسترش و حفاظت از آن است.”

در همه کارکنان تماس در بعد از ظهر چهارشنبه فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین گفت: “تیم در حال حاضر به وضوح آن را می خواستم. کمپین او گفت قصد دارد به رسم تهاجمی تر تفاوت در هفته های آینده از جمله بیش از سابق معاون رئيس جمهور در رابطه با شرکت های اعتباری.

ساندرز و دستیاران او همچنین استدلال می کنند که پس از رای گیری به طور کامل در از کالیفرنیا — بزرگترین نماینده جایزه سهشنبه که ساندرز برنده — که او و بایدن خواهد شد بیشتر یا کمتر گردن و گردن. “حدس من این است که بعد از کالیفرنیا انداخته است را در قیف آن را برای رفتن به بسیار نزدیک” ساندرز گفت.

بایدن در حال حاضر 566 متعهد نمایندگان به ساندرز’ 501. اما فوق العاده سهشنبه نقشه مناسب بود به ساندرز و بایدن برنده در کشورهای که در آن ساندرز شد موفق, مانند, مین, تگزاس, ماساچوست و مینه سوتا. بایدن نیز انجام شده بیشتر به شدت در میان رای دهندگان که ساخته شده تا ذهن خود را در روزهای اخیر پس از او cinched کارولینای جنوبی و میانه coalesced پشت سر او.

به مسائل پیچیده تر برای Sanders, مترقی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هنوز تقسیم شده است. الیزابت وارن به فکر ترک نژاد اما معلوم نیست که آیا او را تایید او اگر او می کند. ساندرز گفت: صحبت در صبح به سناتور ماساچوست اما شکاف بین دو سیاستمداران و حامیان آنها رشد کرده است در هفته های اخیر.

“قطعا وجود دارد مردم در وارن جهان که می خواهید برای کشف کردن که چگونه به تحکیم چیزهایی که پشت سر برنی. افزایش تنش میان دو اردوگاه محدود و ارتباط بین آنها در حال ساخت است که سخت تر” گفت: یک فرد درگیر در تلاش برای متحد کردن مترقی. “این افراد از جمله مدیران را یکی دیگر از شماره تلفن — کسی نیاز به نشان دادن رهبری و از طریق شکستن.”

اگر ساندرز باز گشت میشیگان خواهد بود یک قطعه اساسی از آن است. دولت بافندگی به عنوان بهترین و بزرگترین از نظر نمایندگان — فرصتی برای دستگیری بایدن را شتاب هفته آینده. و ساندرز کشیده ناراحتی پیروزی وجود دارد در سال 2016 است که پیش بینی هیلاری کلینتون ضعف در زنگ کمربند.

“ما در حال تمرکز بر میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا گفت:” خناس. “کسانی که در حال متحده که مغلوب ساختن پیشی جستن از ما گرفت و ما می توانیم نشان می دهد ما خواهد بود قوی وجود دارد.”

اما برخی از حفره های در حال ظهور در ساندرز’ برنامه ای در میشیگان. روز چهارشنبه اعضای هیئت مدیره از دولت متحد در اینجا! محلی 24 اتحادیه انداخت وزن خود را پشت بایدن خروج از مردم محلی دیگر که باید مورد حمایت Sanders. در آخرین اخبار دیترویت/WDIV-تلویزیون نظرسنجی انجام شده قبل از بایدن اخیر چرخش ساندرز بود پشت بایدن نزدیک به 7 درصد در دولت است.

هنوز ساندرز و تیم خود را در حال استفاده بودن شمارش خارج بوده و راحت تر به عنوان underdog از frontrunner.

“اگر من به یاد داشته باشید این رای گیری شد 21 امتیاز پایین” قبل از سال 2016 میشیگان اولیه گفت: Jeff ویور که موفق ساندرز’ کمپین که در آن سال و در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد.

در همه کارکنان تماس چهارشنبه فولادوند گفت: مشاوران که شرکت های بزرگ رسانه ای و سیاسی تثبیت شد و هرگز آن را برای او آسان است. آنها قدرت را به یک دلیل — و آنها خیلی خوب در حفظ آن, او گفت:. اما هر زمان مبارزات انتخاباتی مواجه شده است به سختی او استدلال آن را به چالش افزایش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im