ساندرز کمپین افزایش بیش از $46 میلیون در ماه فوریه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برنی ساندرز’ کمپین فاش جمعه که آن را دریافت $46.5 میلیون دلار در کمک های مالی در ماه فوریه است.

در طول یک ماه است که در آن سناتور ورمونت شد حزب سوسیالیست دموکراتیک ریاست جمهوری در زمینه ساندرز’ کمپین دریافت بیش از 2.2 میلیون دلار کمک های مالی. کسانی که کمک های مالی به کمپین گفت: شامل پول از بیش از 350000 نفر که تا به حال اهدا به او پیشنهاد ریاست جمهوری قبل از.

فوریه در یک ماه برای ساندرز با عملکرد قوی در هرج و مرج آیووا قفقاز و پیروزی در نیوهمپشایر و نوادا. ماه به پایان رسید شنبه دوم-پایان محل در کارولینای جنوبی است.

با توجه به مبارزات انتخاباتی ساندرز’ 2020 مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در صدر تعدادی از کمک های مالی فرد آن را دریافت در underdog 2016 که در آن او در برابر هیلاری کلینتون در تلاش خود را برای نامزدی حزب دموکرات.

به دنبال قرعه کشی در مقابل با برخی از رقبای دموکرات Sanders بارها تاکید کرد که مبارزات انتخاباتی خود شده است به شدت توسط بودجه های کوچک اهدا کنندگان. این بیانیه از مبارزات انتخاباتی از این قاعده مستثنی بود; آن اشاره کرد که میانگین کمک مالی به مبارزات انتخاباتی خود این چرخه انتخابات شده است $19. یکی دیگر از نقطه افتخار برای ساندرز’ حامیان: این حرفه ذکر شده اغلب در میان اهدا کنندگان است “معلم”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>