ساندرز کمپین به دنبال اضطراری دستور به حفظ کالیفرنیا آغاز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Bernie Sanders | AP Photo

برنی سندرز. | AP Photo/مت Rourke

اوکلند — بهداشت ، برنی ساندرز’ (I-Vt.) کمپین برای ثبت اضطراری دستور امشب به گسترش کالیفرنیا رای گیری ساعت به لس آنجلس انتخابات مقامات خواست رای دهندگان باقی می ماند در خط حتی به عنوان 8 بعد از بستن ساعت با نزدیک شدن.

پیش از کالیفرنیا انتقادی اولیه لس آنجلس — تا کنون دولت پرجمعیت ترین — نورد نونما سیستم افسار به رای جدید مراکز و اعزام یک ناوگان جدید از رای گیری ماشین آلات پیش از این دولت به شدت مورد اعتراض دموکراتیک اولیه.

تبلیغات

برخی از رای دهندگان گزارش شده دست و پنجه نرم کردن با گاهی اوقات hourslong منتظر است. لس آنجلس ثبت نام از رای دهندگان تاکید موجود قانون اجازه می دهد رای دهندگان به بازیگران آرا پس از 8 p. m. زمانی که شمارش آرا تا زمانی که آنها در خط از قبل.

Sanders, کمپین است که به شمارش در غالب نمایش در کالیفرنیا پس از جو بایدن به ثمر رساند پیروزی در چند کشورهای دیگر رفت و یک قدم بیشتر با تشکیل پرونده اضطراری حرکت برای حفظ نظرسنجی باز است. تشکیل پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا اشاره کرد “شدید صبر کنید بار” در چند لس آنجلس مکان و ادعا کسانی که تاخیر نقض چهارم و چهاردهم اصلاحات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>