ساندرز تایید مترقی میله رعد و برق شیکاگو دا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برنی ساندرز پرتاب شده است وزن خود را پشت سر کیم Foxx, the Cook County, وکیل دولت است که رو به چند اولیه رقبا پس از دوره اول است که به طور همزمان جشن ترقی خواهان و زیر آتش آمده در سراسر کشور برای دست زدن به بازیگر Jussie Smollett است.

ساندرز’ کمپین گفت: سیاسی او نیز صحه Kane County بیمار است. وکیل دولت نامزد Junaid Afeef تراویس County, Texas, دادستان منطقه نامزد خوزه Garza و هریس کانتی تگزاس دادستان منطقه نامزد Audia جونز.

این تاییدیه در همراهی با سناتور ورمونت تلاش به موقعیت خود را به عنوان مترقی ترین نامزد ریاست جمهوری در عدالت کیفری سیاست با یک پلت فرم که شامل ممنوعیت پول نقد وثیقه قانونی ماری جوانا و اجازه “سایت های تزریق امن” که در آن مردم می توانند با استفاده از مواد مخدر غیر قانونی تحت نظارت های پزشکی حرفه ای است. در ماه اکتبر او تایید شده در حال حاضر-سان فرانسیسکو دادستان منطقه Chesa بودین که مبارزات انتخاباتی در خلاص شدن از پول نقد وثیقه.

“من افتخار می کنم به تایید این مترقی رهبران مهم دفاتر وزارت امور خارجه و دادستان منطقه” ساندرز در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر زمانی است که اساسا ما تبدیل نژادپرستانه و شکسته سیستم عدالت کیفری با پایان دادن به جرم حبس شکست خورده جنگ با مواد مخدر و جرم از فقر و است که دقیقا آنچه که آنها را انجام دهد.”

حرکت آمده دو هفته قبل از کارولینای جنوبی اولیه که در آن سیاه و سفید رای دهندگان بازیگران اکثریت آراء. نزدیک به نه بیرون از 10 آفریقایی-بزرگسالان آمریکایی می گویند که سیستم عدالت کیفری نژادی مغرضانه با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

“من افتخار دارم امروز به حمایت از سناتور. ساندرز” فوکس گفت. “وقتی که من اولین بار بود چهار سال پیش بر روی یک پلت فرم که شامل یک رویکرد جامع به عدالت کیفری اصلاح شد متفاوت تر از آنچه قبلی دادستان تا به حال تلاش کرده است. پس در کار ما اجرا اوراق قرضه و شاهدانه اصلاحات ما پیشرو کشور در تخلیه غیر قانونی اعتقادات و هدایت منابع بیشتری نسبت به جرایم خشونت آمیز به نگه داشتن جوامع امن است.”

ترقی خواهان تحسین قرار داده اند فوکس که در مبارزات انتخاباتی تبدیل کوک کانتی سیستم عدالت کیفری برای کاهش به تعقیب متعدد در سطح پایین مواد مخدر جرائم و استقبال درمان جایگزین برنامه های.

اما فوکس نیز جلب انتقاد زمانی که دولت را به دفتر دادستان اتهامات Smollett بعد از پلیس او را متهم کرد در مرحله یک نژادپرستانه و ضد همجنس حمله ادعایی حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. دفتر استدلال بازیگر نیست یک تهدید است. ویژه دادستان اعلام کرد اتهامات جدید علیه Smollett فقط این هفته که فوکس را مبارزات تقبیح عنوان “James Comey-مانند زمان.”

ساندرز’ جناح چپ رقیب الیزابت وارن نیز تایید شده فوکس همراه با شهردار شیکاگو لری Lightfoot و ایلینوی سنسور. Tammy Duckworth و Dick Durbin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>