ساندرز نتواند به جرقه انقلاب سیاسی او وعده داده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کنکورد, N. H. — بزرگترین داستان از نیوهمپشایر در خشن سفارش بایدن-وارن سقوط ساندرز’ underwhelming عملکرد Klobuchar را خروش به سوم و Buttigieg را قانع کننده جایگاه دوم به پایان برسد.

اولین غم دولت سابق frontrunners.

تاریخ ماساچوست ایالت مقامات منتخب در نیوهمپشایر طبقه: جان کندی مایک Dukakis پل Tsongas جان کری, رامنی, همه برنده, نیوهمشایر (رامنی از دست رفته در سال 2008 و برنده در سال 2012). و شما نمی توانست طراحی بهتری رای دهندگان برای الیزابت وارن.

نیوهمپشایر رای دهندگان او را دیده تبلیغات از طریق بوستون رسانه ها بازار برای تقریبا یک دهه است. او تا به حال خوب-بودجه عملیات در دولت بود که غالبا به عنوان بهترین سازمان از تمام دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. نیوهمپشایر رای دهندگان به معروف و دوستانه به کاندیداهای زن. این ایالت دو سناتور و یکی از آن دو مجلس زن هستند.

با توجه به خروج نظرسنجی 57 درصد از رای دهندگان در روز سه شنبه بودند تا دو امتیاز از 2016. اکثریت رای دهندگان بودند فارغ التحصیلان دانشگاه (53 درصد) لیبرال و یا تا حدودی لیبرال (60 درصد) و سه موضوع بهداشت و مراقبت و تغییر آب و هوا و نابرابری درآمد. یک اکثریت پشتیبانی تک پرداخت کننده (61 درصد). در این وارن رای دهندگان.

در آن حس وارن فروپاشی است و حتی بدتر از بایدن سقوط. جو بایدن بود که همیشه مبارزه در دو جبهه جنگ علیه منطقه ای مورد علاقه در حالی که بسیاری از وارن ادعا قدرت به عنوان یک پتانسیل ویکتور استراحت در مورد علاقه دختر — پسر عموی? — وضعیت در نیوهمپشایر.

چه ضعف هر دو وارن و بایدن بودند به یاد ماندنی اثرات آیووا و بحث در روز جمعه. در این معنا, آن را ظالمانه و خودسرانه راه برای آنها درمان شده اند. پس از یک سال مبارزه شدید در دولت نیمی از رای دهندگان نیوهمپشایر تصمیم انتخاب خود را در چند روز آخر ماه مسابقه و 53 درصد از کسانی که رای دهندگان به شدت به حمایت از دو نامزد که تحت این عناوین در پایان: Pete Buttigieg و ctq.

وارن و بایدن دو حزب دموکرات را با تجربه ترین و فوتی و فوری مقامات بودند shunted کنار گذاشته و در پایان از آنجا که آنها تا به حال یک هفته بد. نه نامزد پیش بینی شده است برای برنده شدن در یک نیوهمپشایر نماینده.

اما اگر این فوق العاده ناامید کننده شب برای دو نفر که یک بار به نظر می رسید مانند آنها خواهد بود مبارزه یک در یک مبارزه برای نامزدی از طریق بهار آن را به سختی و طاقت فرسا thumping توسط برنی ساندرز. حتی شمارش برای این واقعیت است که در سال 2016 او در یک دو فرد مسابقه مقايسه با فوق العاده پیروزی هیلاری کلینتون (22 امتیاز و 60 درصد آرا) و از اواخر سه شنبه شب خود را کمتر-از-2-نقطه squeaker بیش از Buttigieg است قابل توجه. ساندرز تحت سلطه دولت در سال 2016 برنده شدن در هر شهرستان. Buttigieg و Klobuchar پاره پاره سوراخ طریق که نقشه همه جا عطف رنگی نقشه ها از سال 2016 که نشان داد یک ساندرز تار و مار به یک درهم آمیخته از رنگ.

شاید مهم تر ساندرز overpromised و underdelivered. او استوار مبارزات انتخاباتی خود را در چیزی کمتر از جرقه یک انقلاب سیاسی است که در آن ناراضی و برای اولین بار رای دهندگان — به خصوص آنهایی که جوان پور به سیاست آمریکا برای حمل او به کاخ سفید است. این اتفاق نمی افتد در آیووا و این اتفاق نمی افتد در نیوهمپشایر.

درصد از رای دهندگان جوان در واقع کاهش یافته است از سال 2016 تا 2020 در نیوهمپشایر از 19 درصد به 14 درصد است. مستقل بودند سهم بیشتری از رای دهندگان نیست شکستن تقریبا به عنوان قاطعانه برای ساندرز به عنوان آنها در سال 2016. او موفق به دریافت پشتیبانی از فقط 29 درصد از خود توصیف مستقل در این زمان به عنوان مخالف به 73 درصد (!) در سال 2016. Buttigieg که تمسخر توسط ساندرز به عنوان حامیان “مایو پیت” و “وال استریت پیت” زد رقابتی با آن گروه در 24 درصد است.

دو کشور پایین و هیچ انقلاب نشده است.

Buttigieg و Klobuchar قوی پس از اتمام سه برابر مخالفان که پیش بینی شده برای تسلط بر نیوهمپشایر (و باقی مانده از مسابقه) بود و تاریخی است. برای Buttigieg آن عهد به پایدار قدرت گزاف گویی است که همراه با برنده شدن در آیووا که در آن Buttigieg لبه گذشته ساندرز در نماینده مبارزه با.

برای Klobuchar آن را بیشتر غیر معمول است. وجود دارد و واضح نیست و نمونه های تاریخی از یک نامزد قرار دادن پنجم در آیووا و سپس صعودی به یک سوم در نیوهمپشایر. اما در یک مسابقه که در آن دموکرات ها تا به حال تعداد زیادی از مشکل انتخاب یک نامزد Klobuchar اسیر تخیل از کسانی که مردد اواخر تصمیم گیری رای دهندگان فقط در لحظه مناسب.

در انتخابات شب در کنکورد در روز سه شنبه شب من به یک عضو معمولی از این کنجکاو گونه: یک زن که رای دادند برای ساندرز در سال 2016 شد فکر Buttigieg اواخر در روند حل و فصل و در Klobuchar صبح او رای دادند. همانطور که از اواخر سه شنبه Klobuchar مطرح کرده بود 5 میلیون دلار از سال گذشته بحث است. او مطمئنا در بالا بردن مقدار زیادی بیشتر در این هفته است. او است که نیروی انسانی به ارسال دهندگان را در این زمینه در کشورهای که در آن او تا به حال بدون حضور. او — و ساندرز و Buttigieg — خواهد شد در صورت افزایش سطح نظارت در روز های آینده. اما پس از چند ماه شروع می شود نادرست طولانی-پیش بینی Klobuchar لحظه سرانجام رسید.

کجا این ترک نژاد ؟ من ایستاده سهشنبه تحلیل وجود دارد: مسیر اولیه حذفی برای هر یک از نامزدها. ساندرز باقی مانده جناحی نامزدی که هنوز نشان او می تواند برنده بیش از تقریبا یک چهارم از رای دادن. Buttigieg و Klobuchar را به اثبات خود را فراتر از دو متحده برای متقاعد کردن جهان بزرگتر از دموکرات ها به تجمع در اطراف هر یک از آنها.

بایدن نمی توان رد کرد تا پس از نتایج کارولینای جنوبی شناخته شده است. وارن یک میراث است جمع آوری کمک های مالی و سازمانی عمل و بالا favorability — که ممکن است همه احیا شود اگر رای دهندگان موفق به تحکیم اطراف یکی از مخالفان او و بازگشت به او. متعددی وجود دارد که بحث آمدن و همانطور که دیدیم در نیوهمشایر آنها می توانید یک گالوانیزه اثر در این مسابقه است.

همین حالا تعداد هر یک از آنها را فقط رتبهدهی نشده است. وجود دارد یک مسابقه طولانی در پیش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>