PLYMOUTH, New Hampshire — برنی ساندرز بود به ضرب و شتم در آیووا با بیش از 800.000 دلار در تلویزیون حمله تبلیغاتی که برچسب او را یک سوسیالیست و استدلال او نمی تواند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اینجا در نیوهمپشایر مخالف اتفاق افتاده است: امواج رادیو و تلویزیون رایگان anti-ساندرز نقاط در روز قبل از اولین بار-در-این-ملت-های اولیه و او را به تماشای میانه ساق پا هر یک از دیگر.

تام Steyer تا حد زیادی آموزش تبلیغات شلیک بر روی پیت Buttigieg و جو بایدن. معاون سابق رئیس جمهور است که تمسخر Buttigieg تجربه و با هدف قرار دادن او را در یک دیجیتال نقطه. مبارزه علیه بایدن شهردار سابق می گوید: او خسته از بودن punchline.

قدرت سناتور ورمونت است که در رای گیری برای اولین بار در کشور با Buttigieg نزدیک پشت سر او — و ناگهانی عدم مقاومت در برابر او را در امواج رادیو و تلویزیون است که جرقه اضطراب در میان برخی از وزش رهبران دموکرات.

“این برادرکشی در این لحظه گفت:” برجسته متوسط در واشنگتن است. “این فوق العاده بد است. بیش از حد بسیاری از مدها در برابر برنی و محو وارن. بسیار بسیار ترسناک است.”

ساندرز است که مبارزات انتخاباتی در 10 متوقف می شود در سراسر کشور در این آخر هفته بوده و مباهات در مورد آن ایجاد وحشت در دنباله.

“ما در حال گرفتن در نه تنها در کل جمهوری خواه سیاسی و برگ برنده ما در حال گرفتن در دموکراتیک استقرار!” او گفت: به سلامتی در یک کرباس راه اندازی بعد از ظهر یکشنبه. “و به عنوان برخی از شما ممکن است متوجه دموکراتیک استقرار گرفتن کمی عصبی است.”

او جلب کردن کلمه “کوچک” به شوخی اضافه کرد که او نیز در مقابل وال استریت و شرکت های بیمه و صنعت سوخت فسیلی.

توسط تخمگذار کردن ساندرز در پرداخت TV, میانه های صورت خطر: اگر او برنده نیوهمشایر او می تواند رول به نوادا و شاید حتی کارولینای جنوبی با شتاب قابل توجهی — و او در حال حاضر یک جای پا در دومین جلسه دولت.

او در رای گیری دوم در نوادا از نزدیک در پشت بایدن و دولت است خانه را به بسیاری از رای دهندگان لاتین که پشتیبانی Sanders. با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه UCLA لاتین سیاست و سیاست موسسه ساندرز موفق به کسب 52 درصد از آرا در چگالی بالا Latino انجمن سایت در آیووا; بایدن بود دور دوم پشت او را با 15 درصد.

اندرو فلدمن دموکراتیک استراتژیست با روابط اتحادیه های کارگری گفت: ساندرز’ رقبا به احتمال زیاد نیست او را در گرفتن در نیوهمپشایر تبلیغات به دلیل آن می تواند نتیجه معکوس در یک وضعیت که در آن او محبوب است به خصوص اگر برخی از آنها کم در پول نقد.

“حمله به برنی در یک وضعیت که در آن برنی دوست داشتنی است حتی برای افرادی که نمی خواهید به رای برنی من مطمئن هستم که در واقع رفتن به انجام خیلی,” او گفت:. “مطلقا خطر در تمام این اما اگر شما هیچ منابع برای بازی در نوادا و یا بازی در کارولینای جنوبی حتی مهم نیست.”

ساندرز چهره انتظارات بالا در نیوهمپشایر چرا که او را تحسین کرد از یک کشور همسایه و شکست هیلاری کلینتون در اینجا در سال 2016 با 22 درصد است. اگر ساندرز آمده بودند تا در دوم در نیوهمپشایر به Buttigieg که رسید در دولت پس از اتمام گردن و گردن با سناتور ورمونت در آیووا آن خواهد بود یک ضربه نه تنها به مبارزات انتخاباتی خود بلکه به حزب دموکرات را مترقی بال.

ساندرز و Buttigieg اند جذب جمعیت زیادی در نیوهمپشایر و مباهات بزرگ داوطلب شماره. ساندرز’ کمپین گفت: آن را تا زدم و در بیش از 150 ، 000 درب شنبه در حالی که یک Buttigieg مشاور گفت که در دو شیفت روز شنبه “بیشتر داوطلبان بیرون رفت و به بد گویی کردن درب ها از هر تعطیلات آخر هفته پر از کل مبارزات انتخاباتی.”

که توضیح می دهد که چرا ساندرز هواداران خوشحال هستند برای دیدن میانه-در-میانه حملات: “آنها مانورهای رندانه دوم و یا در برخی موارد بقا” گفت: یک pro-ساندرز دموکراتیک استراتژیست.

Steyer است پخش آگهی در تلویزیون در نیوهمپشایر که چشمک می زند تصاویری از Buttigieg و بایدن به عنوان یک راوی متحده “ما به سادگی نمی توانیم به معرفی یکی دیگر از خودی و یا تست نشده تازه وارد که ندارد تجربه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد است.”

Ctq و الیزابت وارن همچنین با انتقاد Buttigieg در بحث مرحله جمعه بیش از تجربه و نژادی و نابرابری در خود شهرداری دولت. و بایدن تیم منتشر شد آگهی آنلاین شنبه به طور گسترده ای مشاهده می شود منفی ترین نقطه توسط یک 2020 نامزد تا کنون, که گفت که در حالی که بایدن کمک به تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه Buttigieg بود نصب چراغ های تزئینی در زیر پل. آن را تا بیش از 4 میلیون بازدید.

ساندرز نمی توان به طور کامل صدمه ندیده اینجا. Steyer آگهی متحده که مغلوب ساختن پیشی جستن است “در حال اجرا بر روی این ایده است که دموکرات ها نمی توانند رشد اقتصاد هستند یک دسته از سوسیالیست” اگر آن را نمی کند, ویژگی یک تصویر از Sanders. در مناظره جمعه بایدن همچنین آمار ساندرز در گذشته متوسط رکورد در کنترل اسلحه و “دموکراتیک سوسیالیستی” برچسب. Buttigieg درهم با ساندرز در دنباله بیش از حد deriding “یک سیاست است که می گوید اگر شما نمی رفتن تمام راه را به لبه آن را به حساب نمی کند یک سیاست است که می گوید: این راه من یا بزرگراه است.”

اما روشن است که هر یک از آن را به سمت چپ کبود. پس از بحث نظرسنجی توسط megyn kelly/نظرسنجی ایپسوس یافت که ساندرز دریافت بالاترین امتیاز خود را برای بحث عملکرد.

اسکات Ferson یک بوستون-بر اساس دموکراتیک استراتژیست است که منجر توسعه تلاش برای تعامل مستقل رای دهندگان در نیوهمشایر گفت: Klobuchar می توانند از Buttigieg و بایدن حمله به هر یک از دیگر.

“من تمایل به فکر می کنم این نوع از مرغان در هر دو خانه های خود را به عنوان آنها شروع به انجام این عقب و جلو,” او گفت:. “که همیشه تمایل دارد به نفع نوع از کسی که لمس شده است که در آینده قوی که بهبود است. و من فکر می کنم رک و پوست کنده که من دیده ام بهبود بیشتر شده است ctq.”

Ferson گفت: متوسط حمله ساندرز به احتمال زیاد نمی خواهد چوب به او, به هر حال: “آنچه را که خط از Blazing Saddles? “آیا او شلیک آن فقط می خواهیم او دیوانه است.'”

اما علامت Mellman رئیس جمهور دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل استدلال می کرد که خود را فوق العاده PAC ضد ساندرز حمله آگهی در آیووا برش را به حرکت خود را. آن گفت که یک سوسیالیست نمی تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و اشاره اش اکتبر حمله قلبی است.

“او هنوز هم یک شانس برای برنده شدن نامزدی. اما بدون تبلیغ ما او را آیووا قابل توجهی منجر شود در هر متریک و به احتمال زیاد تکراری که نتیجه ای در نیوهمپشایر و نوادا,” او گفت:. “که در آن نقطه او می شده اند بسیار دشوار است برای جلوگیری از. در بخشی به دلیل تبلیغ ما او هنوز هم یک مبارزه واقعی در دست خود را.”

Mellman گفت که سازمان او “نخواهد بود پخش هر گونه آگهی در نیوهمپشایر و ساخته نشده و تصمیم گیری نهایی فراتر از آن.”

در حال حاضر وجود دارد زمزمه مورد حمله آگهی های برش در برابر ساندرز به طوری که آنها می تواند هوایی در نوادا اگر او ظهور از نیوهمپشایر پیروز.

“ما انتظار داریم که ثروتمند منافع خاص انجام خواهد داد همه چیز را برای جلوگیری برنی ساندرز گفت:” جف ویور ساندرز’ مشاور ارشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de