ساندرز می پیوندد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتن رسانه ها برای رفتن به جهنم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کجا هستند کسانی که سوابق پزشکی شما وعده داده شده به ما نشان می دهد, خواسته, NBC News’ چاک تاد آخر هفته گذشته در “دیدار با مطبوعات است.” سناتور. برنی ساندرز صدا مودب به اندازه کافی به او بازدم پف ابر مبهم و تاریک کردن.

آن سخت است نه به ترجمه ساندرز’ کلمه cloud: برو به جهنم چاک.

زیادی که در اطراف این روز است. رفتن به جهنم است و چه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به reneged تعهد به انتشار سوابق مالیاتی خود را به سوالات در مورد جزئیات از پرونده سلامت برای انتقاد به این هفته تصمیم رهبری از وزارت دادگستری به دخالت در صدور حکم توصیه های خط دادستان در مورد تهمت, دوست راجر سنگ.

باریک سوال این است که آیا نیازهای عمومی برای دیدن کامل پرونده سلامت از 78 ساله که به تازگی دچار حمله قلبی و در حال حاضر امید به فرمانده و یا اینکه آیا او پزشکان حروف اطمینان (نه همراه با یک کنفرانس خبری و یا مصاحبه) که او در رضایت بخش بهداشت و درمان کافی است.

بسیار بزرگتر سوال مطرح شده توسط ساندرز’ تمایل به گفتن چاک تاد—و بقیه از ما—به پوند شن و ماسه به ظاهر اعتماد به نفس خود را باور دارد که نه خیلی قیمت پرداخت می شود و برای انجام این کار است.

ساندرز’ واژگونی در پرونده سلامت—فقط در پاییز گذشته به او قول داد که او را “قطعا” آزادی “جامع” اطلاعات سلامت قبل از رای ریخته شد—قابل توجه در حداقل سه نفر احترام می گذارد.

یکی از آن نشان می دهد چگونه فراگیر مغلوب ساختن پیشی جستن سابقه است. حتی سیاستمدارانی که ایستادن در برابر او در هر موضوع که صحبت رسما مورد نیاز به بازگرداندن هنجارهای خرد در طول این ریاست جمهوری آماده به دنبال مسیرهای پیاده روی او تبحر در نظر گرفتن پرواز از پاسخگویی عمومی.

دو ساندرز’ فرار برجسته رقت از رسانه های جریان اصلی را نهادی قدرت. شده است وجود دارد هیچ طالب و یا ساکن کاخ سفید در دوران مدرن ریاست جمهوری که می خواست بگم برو به جهنم ناراحت کننده به سوالات در مورد سلامت مالی و یا جنبه های زندگی شخصی است که بر وظایف عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن و ساندرز به سختی برای اولین بار به انجام این کار. اما دلیل بسیاری از سیاستمداران در طول تاریخ باید خودداری از ضربه است که آن را با هزینه های بالا: آن را ناخوشایند و گران سیاسی در مقطع موها از نیویورک تایمز واشنگتن پست و یا عمده پخش از شبکه مانند NBC.

سه قسمت برجسته چگونه درک عمومی کمی وجود تاریخی تغییر در فرهنگ سیاسی به دور از شفافیت و پاسخگویی و سنتی اهرم استفاده می شود برای به اجرا درآوردن هر دو. در نسل قبل ویراستاران در اخبار مهم نهادهای دارای قدرت خارق–از طریق خود انتخاب داستان و داستان فریم–به احضار پایدار ملی با توجه به موضوعات آنها تلقی می شود مهم است.

در هر دو سمت چپ و راست یک بسیاری از رسانه ها انتقاد مبتنی بر این فرض—یک فانتزی, در واقع—که این سرمقاله قدرت وجود دارد در همان مد آن را سه یا چهار دهه پیش است. وجود خواهد داشت بحث در مورد اینکه آیا یک تیتر خیلی زود باور نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن و یا خبرنگاران خیانت خود را لیبرال تعصب طریق لود صفت و یا اجازه دهید مخاطبان خود را با استفاده از الفاظ و کلمات مانند “گمراه کردن” به جای بلانت کلماتی مانند “دروغ است.”

این کله پاچه گاهی به یاد می آورد معاون رئیس جمهور Spiro Agnew بدنام شکایت 50 سال پیش در دولت نیکسون که شبکه روزنامه نگاران مخفیانه به شکل افکار عمومی از طریق “مطرح ابرو یک خمیدگی از صدای تند تند سخن گفتن کاهش یافته است در وسط یک پخش…”
در عصر رسانه های قطبش و رسانه های اشباع با این حال قدرت برای شکل دادن واقعیت توسط برخی از سردبیر تصمیم به قرار دادن یک داستان در گوشه بالا دست راست از صفحه اول و یا در بالای 22 دقیقه پخش تماشا, توسط دهها میلیون نفر—تا حد زیادی از بین رفته. قوسی ابرو هستند در کنار نقطه.

حتی بسیاری از روزنامه نگاران توسط من چراغ را از دست ندهید اهمیت این زمین لرزه را تغییر دهید. عمومی روزانه می بیند روزنامه نگاران فرض کنید یک موضع خصمانه در برابر تهمت از طرف مشروع منافع عمومی شفافیت و خلوص و صداقت. مردم به طور متوسط به احتمال زیاد از دست ندهید این واقعیت است که در روانی و گاهی اوقات شرایط اقتصادی دو طرف منافع اغلب تراز وسط قرار دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن زرق و برق دار مجادلات و نقض سابقه تولید ترافیک, تلویزیون, بازدید, بهترین-فروش کتاب.

پنهان در گرما و سر و صدا از جنگ چقدر نهادی قدرت به تنظیم دستور کار و اجرای حداقل استانداردهای عمومی انجام معطوف شده به دور از رسانه های خبری. این یک تسریع روند که هر دو کمک فعال مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش و که او در به نوبه خود بیشتر می سازد.

چه باید بکنید در مورد این ؟ سردبیران من احترام اذعان وجود ندارد به جز صدای جرنگ جرنگ خود را زنگ با صدای بلند به عنوان ممکن است در مورد مسائل افشا و پاسخگویی.

زمانی که من ذکر سردبیران نسل قبل استفاده می شود که دستور کار خود را-تنظیم قدرت از طرف عموم علاقه من فکر افرادی مانند رابرت G. قیصر که شروع به در واشنگتن پست در سال 1963 و برای بسیاری از 1990s—مدت ها پیش در رسانه ها از نظر—آن سردبیر. او فقط یک سال جوان تر از ساندرز گفت: “او به عقب گرفته شده توسط خود دبه در پرونده سلامت.

“چه هستند شانس است که آنچه که او مخفی شده است نشان می دهد که او به طور غیر منتظره ای سالم و آماده برای رفتن چهار یا هشت سال در سرعت بالا ؟ “قیصر پرسید. “من می خواهم بگویم در منطق آنها صفر است. او چیزهای برگزاری به دلیل آن باعث می شود او مشکلات سیاسی–نیست که تا کنون امن ترین فرض? منطقی ترین?”

او موافق است که نهادی قدرت های رسانه ای شده است کاهش یافته اما هشدار داد “اغراق آمیز قدرت ما در خوب قدیمی روز.'” اما او گفت: هیچ شک و تهمت و سابقه در حال گسترش است: “به میزان بسیار بیشتری نسبت به من مانند او اتحادش را تغییر استانداردهای فرهنگ–بسیار بدتر است.”

در حالی که قیصر است از نسل جلوتر از من سابق نیویورک تایمز عمومی ویرایشگر لیز Spayd است از خود من است. یک خطر Spayd به من گفت این است که روزنامه نگاران از دست دادن حس اعتماد به نفس و هدف در چنین قطبی محیط زیست که در آن تهمت حملات نه فقط داستان اما مفهوم اساسی مستقل رسانه های خبری. “من موافق سیاستمداران در هر دو طرف پرش در دنباله که تهمت گذاشته در نظر گفتن هر آنچه که آنها می خواهند” Spayd گفت: “و فرض کنید که حتی اگر رسانه ای می کند و بعد از رفتن آنها — آن را نمی خواهد بیش از حد سخت و یا بیش از حد طولانی است.”

روزنامه نگاری که قیصر و Spayd و من می خواهم بستگی به خبرنگاران و سردبیران ماندن منظم بر روی سوالات مهم. آن نیز بستگی دارد مخاطب است که با توجه به شفافیت صداقت و مسئولیت پذیری مردم در قدرت به عنوان ارزش های مهم در همه موارد—نه تنها که مفید به عنوان سلاح در برابر مخالفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>