ساندرز قوی به نظر می رسد به عنوان نوادا قفقاز لگد کردن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — نوادا به عنوان دموکرات شروع caucusing شنبه برنی ساندرز به نظر می رسد به مقصد پرچ دیگری در اوایل دولت-پیروزی و تبدیل شدن به بی تردید حزب سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

آخرین:

· ساندرز قوی است بر اساس اوایل ورود سنجی.
· داوطلبان موفق به نشان می دهد تا در برخی از انجمن سایت اما دولت حزب عدالت و عنوان نگرانی.
· بایدن در تلاش برای احیای ضعیف کمپین با مکان دوم را به پایان برساند.

بیشتر قابل توجه بود و چشم انداز نوادا می تواند انجام آنچه آیووا و نیوهمپشایر نمی تواند: به وضوح به بقیه هنوز مبهم مبارزه است.

سه رقیب — جو بایدن پیت Buttigieg و الیزابت وارن — شد رای گیری در عرض چند درصد از یک دیگر پیش از قفقاز با ctq و تام Steyer نه چندان دور در پشت.

زمان نتایج قفقاز باقی مانده است معلوم نیست با بسیاری از دموکرات ها هنوز هم ترس از تکرار هرج و مرج در آیووا. حداقل گزارش روند انتظار بود, به ساعت, به طور بالقوه ماندگار به اواخر شنبه و یا ریختن به یکشنبه.

اوایل روز شنبه, رهبران حزب شروع صدایی هشدار دهنده است که حزبی کارگران شد نشان داده نمیشود و در برخی از انتخاب سایت. برخی از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری نزدیک شد برای کمک به اجرای این حوادث است.

“این تصمیم یک shitshow,” گفت: یک مشاور بایدن انتخاباتی. “ما نزدیک شده است برای کمک به ما کمک کنید. اما آیا ما واقعا می خواهید مبارزات درگیر در شمارش آرا برای حزبی?”

کارمند کمبود هستند و انتظار می رود مشکل برای قفقاز — که در حال اجرا بر روی بند کفش بودجه توسط احزاب سیاسی و دولت در انتخابات مقامات و دولت و رهبران ملی آماده بودند با ذخایر به “خاموش کردن آتش سوزی. بله ما در انتظار آتش سوزی” نوادا حزب دموکرات رسمی گفت.

“به صداقت ما بیشتر نگران باران افسرده مشارکت مردم است. اگر این اتفاق اوایل رای را دیکته می کند که چه کسی برنده این” رسمی اضافه شده است. کمیته ملی حزب دموکرات اعزام سه ده کارکنان و پرواز در بارهای از داوطلبان از سراسر کشور به خصوص کالیفرنیا یک کشور همسایه پرتکاپو با حزب داوطلبان.

پرداختن به خبرنگاران در یک فروم در شب جمعه AFSCME رئیس جمهور لی ساندرز گفت: “من بسیار امیدوارم که ما نمی خواهد که افتضاح بود که ما در آیووا.”

او گفت: “ما فقط عبور از انگشتان ما.”

در اوایل ورود سنجی پیشنهاد کرد که ساندرز یک مزیت قابل توجهی با حدود یک سوم از حزبی را برانگیخت گفت که او انتخاب اول خود را. رقابت برای کسب مقام دوم به نظر می رسد بسیار نزدیک با بایدن Buttigieg و وارن تمام در حال اجرا نسبتا حتی — و به طور متوسط حدود 15 درصد زنده ماندن آستانه با Klobuchar و Steyer نزدیک پشت.

ساندرز شد اکثریت انتخاب بالا برای رای دهندگان برنده شدن تقریبا شش-در-10 از کسانی که زیر سن 45. و او همچنین برنده شدن در حدود نیمی از اسپانیایی و لاتین حزبی را برانگیخت به مراتب بیش از هر نامزد دیگر.

برای بایدن یک بار frontrunner هر دو سطح ملی و در نوادا اهمیت این مسابقه به خصوص بالا است. شرم آور و پس از اتمام در دو ایالت چپ مبارزات انتخاباتی خود در وضعیتی وخیم و فرسوده خود را یک بار قریب به اتفاق استفاده در کارولینای جنوبی بعدی اولیه دولت است.

یک سوم شستشو در اینجا می تواند بیش از حد برای او بود تا هواداران به تحمل presaging سقوط در کارولینای جنوبی و در روز سه شنبه.

ساندرز به سرعت در حال پیشی گیرد و بایدن در نظر سنجی های ملی, و او در حال حاضر در حال اجرا به مراتب جلوتر از بقیه در این زمینه است.

بازگشت به نوادا در شب جمعه پس از مبارزه در کالیفرنیا Sanders, پیش بینی پیروزی در قفقاز “اگر ما در اعداد بزرگ است.”

“تغییر ما است, شعار,” او گفت: در یک تجمع در لاس وگاس. “ما در حال رفتن به تغییر در این کشور است.”

اگر بایدن آیا لکنت زبان نوادا می تواند نقطه به یک جایگزین نامزد به مخالفت ساندرز و مایک بلومبرگ در این میانه میلیاردر است که رقابت در اینجا خواهد شد اما عامل به طور قابل توجهی در راهپیمایی شرکت کنند ،

Buttigieg که به پایان رسید در کنار ساندرز در بالا در آیووا و فرار دوم به او در نیوهمشایر, تست خواهد شد برای اولین بار در یک دولت با تعداد قابل توجهی از مردم از رنگ کسی که با او ساخته شده پیشرفت کمی. همان درست است از Klobuchar که تنها به تازگی آغاز شده در حال توسعه یک کمپین ملی سازمان پس تعجب آور سوم-پایان محل در نیوهمپشایر.

الیزابت وارن که جلب ستایش و مطرح شده میلیون ها دلار پس از او evisceration بلومبرگ در روز چهارشنبه بحث می تواند احیای نامزدی او را با نتیجه.

معلوم بود اما چه مقدار از آن بحث خواهد فاکتور در نتیجه. تقریبا 75,000 Nevadans در حال حاضر بازیگران برگه های رای در اوایل caucusing پیش از این بحث است. در سال 2016 زمانی که نوادا هنوز برقرار اوایل caucusing مورد 84,000 مردم شرکت کردند.

این قفقاز علامت یک به نوبه خود در مبارزات انتخاباتی به سمت بیشتر ملی اولیه با کارولینای جنوبی — از چهار اولیه رای گیری متحده — آینده Feb. 29 فقط سه روز قبل از سه شنبه. نامزد شد و در حال حاضر به دنبال به جلو در روزهای اخیر مبارزات نه تنها در نوادا اما در نزدیکی سه شنبه ایالات مانند کالیفرنیا کلرادو و یوتا.

در ضمن داوطلبان تشدید تلاش های خود را برای جمع آوری پول است که آنها نیاز به رقابت در سراسر چندین متحده است. بایدن Buttigieg, Klobuchar و وارن همه تیره و تار مالی. Klobuchar شد برنامه ریزی برای برگزاری مراسم جمع آوری اعانه در مینیاپولیس در شب شنبه. Buttigieg مطرح شده پول در هفته گذشته در کالیفرنیا است.

“ما مناظر نه فقط در سه شنبه اما فراتر از آن” Klobuchar گفت: حامیان در دفتر مبارزات انتخاباتی در لاس وگاس در صبح روز شنبه.

او به خبرنگاران گفت که چشم انداز گسترده تر “را به من فرصت بده — به تعداد ما رفته اند تا در نظر سنجی های ملی — به بیرون مختلف رای دهندگان و مردم که شاید نمی, همیشه رفتن به قفقاز.”

هنوز هم تعداد بالایی از رای اولیه این سال مشاهده شد توسط دموکرات ها به عنوان یک تشویق توسعه پس از مشارکت در انتخابات کاهش یافت و به زیر انتظارات در آیووا.

اکثریت اولیه رای دهندگان شد و برای اولین بار حزبی را برانگیخت یک نشانه مثبت برای یک حزب به دنبال شواهدی از شور و شوق برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نوادا حزب دموکرات گفت: بیش از 10 ، 000 Nevadans ثبت نام برای رای دادن به دموکرات ها در طول چهار روز رای گیری اولیه دوره گسترش این حزب ثبت نام استفاده در دولت است.

در چینن دبیرستان در لاس وگاس بایدن هوشیار بود وقتی پرسیده شد که در مورد سطح خود را از اعتماد به نفس در این فرآیند است. “من به شما بگویم که بعد از ما آن را انجام داده. نگاه این است که یک فرایند پیچیده می شود.” “من امیدوارم که آن را کار می کند.”

ساندرز مشاور جف ویور گفت: شنبه صبح کارزار “نه خواسته شده است برای ارائه به مردم به اجرا حوزه اما ما در حوزه کاپیتان آماده برای کمک به هر زمان که حزب داوطلبان وجود ندارد.”

Keion گیلاس یک حوزه و صندلی در دره دبیرستان گفت: “من قطعا در تلاش برای به دست آوردن هر داوطلب. ما تا به حال به برخی از حوزه کاپیتان به داوطلبان است.” گیلاس اضافه شده است که او “به نام من مافوق و … آنها پاسخ نمی دهد.”

مولی Forgey و ارتباطات و مدیر برای دولت حزب دموکراتیک گفت: تا به حال “شده جذب و آموزش داوطلبان تمام راه را از طریق این صبح به شما اطمینان می دهیم که ظرفیت ما نیاز دارند و ما با اعتماد به نفس در داشتن لازم است داوطلب شماره برای پوشش انجمن سایت های امروز است.”

Forgey و گفت: هزاران نفر از داوطلبان و این کمبود نمی شد اتفاق می افتد در اکثر سایت های. “آن مشترک و غیر معمول نیست برای مبارزات انتخاباتی داوطلبان برای کمک به در حال اجرا در حوزه در جلسه بعد — این اتفاق در سال 2016 و در سال 2008” Forgey گفت.

وجود دارد انتظار می رود به طور متوسط هشت داوطلبان در هر حزبی سایت و بیش از 2000 نفر در سراسر کشور با توجه به دولت ، به عنوان تقریبا 11:30 صبح زمان اقیانوس آرام بیش از 1000 داوطلب وارد شده برای استفاده از فرم گوگل لقب حزبی ماشین حساب که ذخیره شد به اپل در هر حوزه.

هالی Otterbein الکس تامپسون و النا اشنایدر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>