ساندرز’ ‘مسیر باریک’ به پیروزی می شود و حتی باریک تر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برنی ساندرز اصرار دارد او یک “راه باریک” به نامزدی. اما او و دستیاران او امتناع می گویند آنچه در آن است.

اکثریت کشورها و مناطق هنوز به رای او را رد کرد در سال 2016. ملی نظر سنجی را ارائه نمی دهد بسیار امیدوارم که هر دو — از آنجا که جو بایدن را شکست داد و او را در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی در 17 مارس ساندرز است trailed او را با دو رقم در هر واحد ملی بررسی.

روز قبل از ویسکانسین اولیه — آخرین مسابقه اصلی در ریاست جمهوری تقویم هفته — گلدبرگ Whoopi کبابی ساندرز در “نظر” هل دادن او به توضیح دهید که چگونه او می تواند هنوز هم ضبط نامزدی. او هرگز املای آن را به جای این استدلال که “مردم در انتخابات و حق رای و حق رای برای دستور کار است که آنها فکر می کنم می تواند کار را برای امریکا به خصوص در این لحظه دشوار است.”

ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند و مشاور ارشد جف ویور را نیز کاهش یافته است برای پاسخ به پرسش های سیاسی در مورد آنچه که مسیر خود را به نظر می رسد. در حالی که آن را هنوز رتبهدهی نشده است ریاضی غیر ممکن است برای او را به نفع خود ساندرز نیاز به متراکم کردن بیش از 60 درصد از باقی مانده نمایندگان به پرچ نامزدی — یک علامت او تنها در دو کشور در این سال نوادا و خانه اش در ایالت ورمونت است.

خود را در مسیر بسیار باریک است که برخی از ساندرز’ ارشد و مشاوران و حتی به او توصیه می شود در نظر انداختن هر چند هر کس در حلقه درونی خود را احساس می کند به همان شیوه به گفته افراد آشنا با این وضعیت.

یکی دیگر از دلایل ممکن برای توضیح طولانی خود را-شات دوره به پیروزی: این بستگی به چیزی که خود کارکنان و متحدان در اکثر موارد تنها زمزمه مورد — حماسه بایدن سقوط. اما اظهارات خود همچنین نشان می دهد که ساندرز می تواند تصمیم به باقی می ماند در این مسابقه وجود ندارد و حتی یک مسیر به امید عمل کشیدن بایدن به چپ یک وظیفه بسیاری از ترقی خواهان را حتی مهم تر در میان coronavirus همه گیر و بحران اقتصادی.

“او می داند که او یک ریاضی مسیر اگر او شروع به برنده شدن در این مقدماتی و آنها مقدماتی او برنده قبل از اینکه در سال 2016 گفت:” لری کوهن رئیس ساندرز-تاسیس گروه ما انقلاب, است که شناخته شده ساندرز برای نزدیک به 30 سال است. “اما او همیشه می داند که او رهبر مترقی و دموکرات و وجود دارد میلیون ها نفر از آنها از چپ به رای و نماینده تعداد مسائل از نظر اهرم.”

ساندرز در اشاره یک جایگزین منطقی برای ماندن در مسابقه روز جمعه زمانی که او گفت: در MSNBC که “هدف کلیدی است که به وضوح به نفع خود اما هدف دیگر این است که قادر به ادامه مبارزه به مردم این فرصت را به شرکت در روند سیاسی به ایستادن برای نمایش است که آنها به آن اعتقاد داریم.”

در هفته های اخیر ساندرز و مبارزات انتخاباتی خود شده اند صحبت با متحدان خود در مورد آنچه که او باید انجام بعدی. ساندرز اذعان کرد این هفته که “در میان هواداران دارد و نقاط مختلف از نظر که ما چگونه باید اقدام کرد.” کارکنان خود را نیز به بخش خصوصی صدای واگرا نظرات.

به گفته افراد آشنا با تفکر ساندرز اغلب agonizes بزرگ انتخاب و او هنوز هم ممکن است آمدن به شرایط با این واقعیت است که او به احتمال زیاد نمی تواند نامزدی با وجود آمدن tantalizingly نزدیک در اوایل سال جاری آنها گفت.

“من فقط فکر می کنم او در نشخوار فکری فاز. هنگامی که او باعث می شود یک تصمیم او ruminates و ruminates و ruminates و فوق العاده پیچیده در سر او گفت:” یک دموکرات است که شناخته شده ساندرز برای سال. “این احساس به من که در آن او است: او مرتب کردن بر اساس از نورد آن را بیش از.”

بسیاری از ساندرز’ متحدان را آشکارا اعتراف کرد که بایدن تضمین شده است اما به نامزد. هنوز هم برخی از آنها خواست او را به ماندن در مسابقه به منظور جمع آوری نمایندگان برای کنوانسیون ملی دموکرات ها بود که تحت فشار قرار دادند به ماه اوت به دلیل بیماری همه گیر.

این به ویژه مهم است به این ساندرز حامیان به حفظ تغییر حکومت آنها به دست آورد در سال 2016 مانند محرومیت superdelegates از رای گیری برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در اولین انتخابات. در سفارش خود را برای حامیان به قدرت مذاکره آنها گفت: ساندرز نیاز به دریافت حداقل از 1200 نمایندگان — او بیش از 900 در حال حاضر — به طوری که آنها می تواند شما را به اقلیت قطعنامه. آنها همچنین امیدواریم که ساندرز می تواند فشار بایدن متعهد به مترقی قرار ملاقات.

“حزب اصلاحات به پایین تخلیه اگر او نمی ماند می گوید:” کوهن و اضافه کرد که اگر او قطره را قبل از برخورد از 1200 نمایندگان “آن را برای رفتن به بایدن مردم نوشتن پلت فرم که در آن است.”

در هفته های اخیر ساندرز است retooled بسیاری از مبارزات انتخاباتی خود را به تمرکز بر روی coronavirus و حقوق کارگران — هر دو نشانه های یک نامزد در حال اجرا یک پیام نامزدی به جای درست کردن یک مسابقه در برابر بایدن. او بیش از 3.5 میلیون دلار برای coronavirus کمک در حالی که توقف به طور فعال به جمع آوری پول برای خودش. او همچنین استفاده از لیست ایمیل و حساب های رسانه های اجتماعی به درایو پشتیبانی خارج شده و آمازون کارکنان مبارزه برای تجهیزات حفاظتی و مزایای اضافی در طول بیماری همه گیر.

اما مدیریت حتی یک پیام موفق کمپین در این لحظه می تواند به اثبات دشوار است با توجه به این که coronavirus تلفات و پاسخ تلاش های فرماندهی و تقریبا همه رسانه ها توجه شود. آخر هفته گذشته CNN و ABC لغو آزمایشی ظاهر با Sanders.

با وجود چقدر بد چشم انداز خود را برای پیروزی در نگاه برخی از ساندرز’ متحدان سابق و مشاوران استدلال می کنند که ناراحت است نه از عالم امکان به خصوص در این فاجعه بار — ارائه یک پنجره را به حداقل برخی از Bernieworld تفکر او به عنوان باقی مانده در مسابقه.

این واقعیت است که میانه رو و محافظه کاران در حال سرگرم کننده ایده های چنین به عنوان رایگان coronavirus درمان — همراه با این واقعیت است که ساندرز برنده ویسکانسین در سال 2016 و مدیکر برای همه محبوبیت افزایش یافته است به یک نه در ماه های اخیر صبح مشورت-سیاسی سنجی — به آنها یک تکه از امید.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که او را به انجام به خوبی در ویسکانسین گفت:” شیدا برایس co-صندلی ساندرز’ کمپین در دولت است. “او برنده 71 72 شهرستان در سال 2016.”

اما احترام مارکت دانشکده حقوق نظرسنجی این هفته منتشر یافت که بسیاری تغییر کرده است پس ساندرز شکست هیلاری کلینتون وجود دارد با دو رقم در سال 2016: ساندرز در حال حاضر مسیرهای بایدن توسط عظیم 28 درصد است. بدون در نظر گرفتن برخی از ساندرز’ متحدان همچنان به حدس و گمان که بایدن به طور جدی می تواند تلو تلو خوردن به او یک دلیل برای ماندن در رقابت است.

“راه را به شخص دیگری گرفتن نامزدی علاوه بر جو بایدن است که جو بایدن در تلویزیون و جو بایدن در معرض خود را به عنوان یک ضعف نامزد شده است. من امیدوار هستم که حزب دموکرات را به حواس خود آمده و نامزد برنی ساندرز” گفت: Kurt Ehrenberg, Sanders,’ سابق دیرین سیاسی استراتژیست در نیوهمپشایر. “روشن است به افرادی که به آن نگاه کنید که سیستم مراقبت های بهداشتی است که شکست ما زمانی که ما به آن نیاز دارید. چه کس دیگری بوده است hearkening ما به این مشکل در چنین بیان و هوشمند در راه است؟”

پرسید که آیا آن است که مضر به مترقی علت ساندرز به از دست دادن به بایدن دو رقمی در دولت پس از, دولت Ehrenberg گفت: هیچ. “در این نقطه اعداد مهم نیست. این مبارزه است که مهم است. آن چه برنی همیشه به خوبی انجام داده است که منجر به مبارزه.”

ساندرز است آگهی به صورت آنلاین و یا در تلویزیون و نمی تواند خود را نگه دارید علامت تجاری بزرگ تظاهرات با توجه به کوروناویروس. اما با وجود طولانی شانس ساندرز همچنان به مبارزات انتخاباتی بی سر و صدا در ویسکانسین.

خود داوطلبان و کارکنان ساخته شده اند بیش از 300,000 تماس به یاد رای دهندگان در دولت به درخواست غیابی با 1,000-به علاوه از آنها شرکت در کمک رسانی به ساکنان در آخرین هفته و نیم به تنهایی یک مشاور گفت. ساندرز همچنین دارای بیش از 50 کارکنان اختصاص داده شده به ویسکانسین از جمله وزارت امور خارجه هماهنگ کننده حوزه مدیر و مدیر سیاسی.

آیا ساندرز است که مبارزه در ویسکانسین به رهبری مترقی مبارزه یا معتقد است که او هنوز هم می تواند در واقع پیروزی نامزدی — یک سوال جداگانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>