برنی ساندرز یک بار در مقایسه با فقیر سفید Vermonters به آفریقای جنوبی رنج می برند تحت آپارتاید. در زمان های دیگر او تشبیه گرفتاری برخی از مردم در حال کار و همچنین خارجی وارداتی کارگران را به برده داری.

در حال حاضر که ساندرز در حال افزایش است در پای صندوق های رای و انتظار می رود بسیاری برای برنده شدن در آیووا رقیب دموکرات ها در حال آوردن به نور خود چندین دهه نظرات در تلاش به سوال سناتور مواضع در مسابقه و تاکید به چالش های او با رای دهندگان.

در سال 1986 انجمن عمومی ساندرز گفت: فقیر Vermonters “معادل سیاه پوستان در آفریقای جنوبی. آنها رأی نمی دهند آنها درگیر نیست آنها اهمیتی نمی دهند در مورد مسائل” با توجه به Bennington بنر در ورمونت. ساندرز اصلاح بیانیه خود را پس از یک ناظر در مرحله نظر خود را در مورد “خیلی آتشین فصاحت و بلاغت است.”

“بدیهی است که این قیاس درست نیست” ساندرز و سپس پاسخ داد: “از آنجا که در آفریقای جنوبی سیاه پوستان نیست نامرئی — آنها شروع به ایستادن.”

در سال 1978 با توجه به Rutland روزانه هرالد ساندرز در مقایسه با گرفتاری های بسیاری در سراسر این سیاره به برده داری کرد و گفت که “من باور دارم که اکثریت قریب به اتفاق مردم جهان و از این کشور در حال زندگی در یک برده-مثل بیماری وحشتناکی متفاوت از آنچه وجود داشته و در این کشور قبل از جنگ داخلی.”

و در سال 1976 پس از ورمونت سنگ مرمر شرکت فروخته شد به سوئیس کنگلومرا Sanders پیشنهاد کرد که کارگران در حال بردگان اگر آنها خود نیست و شرکت آنها را برای کار و یا بیشتر می گویند.

“آنچه در مورد 800 کارگران؟” ساندرز پرسید: با توجه به برتلبرو اصلاح طلب. “آنها مطلع شدند مورد فروش چهار روز قبل از آن اعلام کرد. آنها فروخته شد به سوئیس. هیچ یک از آنها را پرسید که چگونه آنها در مورد آن احساس. آنها درمان می شود بسیار متفاوت از راه مردم سیاه و سفید در این کشور تحت درمان قرار گرفتند که برده داری بود.”

نظرات برجسته دموکرات مخالف ساندرز و ارائه شده به سیاست هستند که در رشته های مشابه اظهارات استراتژیک به مطبوعات درز در مورد ساندرز’ مقایسه سفید Vermonters به بردگان و وارد کار کشاورزی به برده داری.

“ما انتظار داریم که به دیدن این آخرین دقیقه ادامه حملات تا زمانی که این جنبش رشد اما آمریکایی ها اعتماد برنی ساندرز و آنها می توانند شناسایی بدبینانه با انگیزه های سیاسی شگرد زمانی که آنها را ببینید یک” ساندرز ” ملی مطبوعات, منشی, Briahna شادی خاکستری گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. ساندرز در این بیانیه اضافه شده است افزایش حمایت از رای دهندگان متنوع ائتلاف از حامیان سیاست های است که کمک به اقلیت و یک “رکورد طولانی از تعهد به برابری نژادی.”

پیش از آن در مبارزات انتخاباتی فصل ساندرز’ رئیس رقیب جو بایدن به همین طریق wringer بیش از نظرات و سیاست های مربوط به busing به desegregate مدارس و گفت: او به خوبی شناخته شده segregationists. همچنین پیت Buttigieg شلیک از یک رئیس پلیس زمانی که او شهردار South Bend, Ind. و مبارزات خود را برای برنده شدن بیش از رای دهندگان از رنگ را تبدیل به یک نقطه کانونی به عنوان او را به دست آورد در پای صندوقهای رای است.

“من تعجب نیست با توجه به حرکت ساندرز که چاقو بیرون می آیند. اما آن را در واقع بالا بردن مشروع سوال در مورد چگونه او روش مسابقه گفت:” کرنل Belcher که نظرسنجی برای رئیس جمهور باراک اوباما و بی طرف در اصلی.

“بسیاری از اقلیت و معقول رای دهندگان می رویم به نگاهی به این اظهارات و می گویند آن را فوق العاده حساس و مزخرف به مقایسه, سیاه آفریقای جنوبی در این راه به کارگران در ورمونت”,” بلچر گفت. “این فقط یک کوردلی در مورد او در مسائل نژادی که مشکل ساز هستند. به مقایسه برده داری به کارگران نمی گویند در یک شرکت است که می پردازد و آنها را در ورمونت است که فوق العاده حساس است.”

ساندرز در رویارویی با مسئله نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 2016 زمانی که او منفجر شد و در صحنه های سیاسی نزدیک به برنده آیووا و سپس با در نظر گرفتن نیوهمپشایر در برابر هیلاری کلینتون ، اما زمانی که او تا به حال به رقابت در کشورهای با متنوع تر جمعیت ساندرز از دست داد به شدت.

ساندرز تغییر رویکرد او این بار کار سخت تر را به نفع خود بیش از سیاه و لاتین رای دهندگان. در نوادا ساندرز گره خورده بود با بایدن در 24 درصد در میان رای دهندگان لاتین در ژانویه فاکس نیوز نظرسنجی. در کارولینای جنوبی است که به عنوان یک “سکوی پرتاب” توسط بایدن ستاد انتخاباتی سابق معاون رئیس جمهور منجر ساندرز 43 درصد به 12 درصد در میان سیاه و رای دهندگان با توجه به همان نظرسنجی فاکس نیوز.

30 درصد به 16 درصد در میان سیاه و رای دهندگان با توجه به پست و پیک-تغییر پژوهشی نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

حتی برخی از ساندرز را تحسین فکر می کنم او می تواند بیشتر انجام دهید. اخیرا در نیویورک تایمز هیئت تحریریه در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “درخواست تجدید نظر از نژاد پرستی” ساندرز در پاسخ با تمرکز بر اقتصاد است. منتقدان آن را به نام فرصت از دست رفته.

“من مطمئن هستم که اگر او به رسمیت شناخته شده است که او را به شدت محدود و در تجزیه و تحلیل خود را به عنوان یک مرد سفید از امتیاز. من می دانم که او یک یهودی مرد اما یک مرد سفید از امتیاز” گفت: LaTosha قهوه ای, co-founder از رای دهندگان مهم است. “او از اعتقاد داشتند که کلاس بزرگترین گناه از امریکا و نه نژاد است که ضعف خود را به من. این یک غلط معادل حدود مسابقه و کلاس — او فقط یک نقطه کور.”

اما براون گفت: این به تازگی منتشر شده نظرات “همین حالا مرا عصبانی” و با استناد به ساندرز’ کمک رسانی به غیر سفید رای دهندگان این چرخه است که “من یک سطح متفاوت رشد در برنی و مبارزات انتخاباتی خود بیش از من در بایدن کمپین.”

قهوه ای نه تایید و هر نامزد اما او گفت که “ما در حال دیدن این چیزها کنده چون من معتقدم که وجود دارد بخشی از دموکراتیک ایجاد که می ترسند از برنی.”

رشاد رابینسون مدیر اجرایی غیر انتفاعی حقوق مدنی, گروه, رنگ, تغییر, حال, به طور مشابه, ظریف در واکنش به ساندرز’ چند دهه اظهارات.

“کلمات موضوع گفت:” رابینسون که گروه خنثی است در دموکراتیک اولیه.

“من فکر می کنم این یک فرصت برای برنی ساندرز روشن تر می شود در مورد او چگونه می بیند نژاد و کلاس هر دو اتصالات اما بسیار روشن تفاوت” رابینسون گفت. “ما نمی توانیم چشم پوشی از واقعیت های مسابقه و آنها باید قادر به ایستادن روی پاهای خود را بدون مقایسه … اما برنی ساندرز مبارزه کرده است برای این نوع از اصلاحات ساختاری که به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم نمی جنگیدند.”

کوئنتین جیمز مدیر اجرایی جمعی سیاسی کمیته ایدز آفریقایی-آمریکایی نامزد گفت که ساندرز’ بزرگترین مسئولیت با رای دهندگان است که او هرگز اقدام به ایجاد روابط معنی دار با قانونگذاران و جامعه ارقام تا زمانی که او برای رئيس جمهور.

“او شده است در دهه اما در حال حاضر که او نیاز مردم سیاه و سفید او را در اینجا” گفت: James که گروه خنثی است در این مسابقه است. او اضافه کرد:, و اضافه کرد که ساندرز بهبود یافته خود را کمک به آمریکایی های آفریقایی تبار از سال 2016 است اما هنوز هم نیاز به توضیح گذشته خود نظرات در مورد مسابقه.

“هر سفید در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی فرآیند دارای یک مشکل با مسابقه” جیمز گفت: “بایدن در پاسخ به آن و پاسخگو باشند. در حال حاضر آن را ساندرز’ به نوبه خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im